🧰 Послуги

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

І насправді, це проста ціна продовження культурної актуальності. Якщо хтось хоче зберегти владу в культурі, все, що потрібно, - це щира і чесна взаємодія з тими, хто надає цю владу своєю увагою та підтримкою. Все, що потрібно, це трохи цікавості та деякі основні людські порядності, і будь-який з нас, хто благословлений удачею мати платформу, отримає, щоб зберегти її, і, сподіваємось, використовувати її, щоб зробити речі трохи кращими для інших. Ціна релевантності - це вільне володіння

Зв'яжіться з нами

Ми нейродивергентні та інваліди консультанти, що спеціалізуються на нейрорізноманітності, інвалідності, різноманітності, справедливості, інклюзії та приналежності. Ми можемо допомогти вам та вашій організації стати грамотними цифровими соціологами, які контактують із спільнотами, якими ви обслуговуєте. Ми робимо це, виконуючи нашу місію «платити нейродивергентам та інвалідам творцям та посилювати їх для наших клієнтів та у всьому суспільстві».

Ми допомагаємо підприємствам та організаціям збільшити свої знання та практику різноманітності, справедливості та інклюзії (DEI), аналізуючи практику компанії та коучинг лідерів, щоб демонтувати ableism у своїх просторах. За даними Harvard Business Review, «У всьому світі проживає понад один мільярд людей - близько 15% населення - живуть з інвалідністю. Як працівники, вони можуть полегшити дефіцит талантів і додати до організаційної різноманітності, що сприяє кращому прийняттю рішень та інновацій». Форми співпраці, зручні для нейрорізноманіття, мають потенціал для перетворення патологічно конкурентоспроможних та токсичних команд та культур у високоспільні команди та великі культурні одиниці, які працюють разом легше та з більшим успіхом.

Наші додаткові послуги включають аудит цифрової та фізичної доступності, читання чутливості та інші пропозиції, спрямовані на збільшення DEI на робочому місці. Клієнтські послуги - це те, як ми живемо нашою місією, щоб працевлаштувати людей з нейродивергентами та інвалідами, а також як ми залучаємо капітал для отримання грантів.

«Ціна актуальності - вільне володіння». Ти вільно?

Тож незалежно від того, що ви маєте намір зробити - чи то самостійно, як член організації чи як її директор, вам потрібно зрозуміти, як ви та інші люди підключені.

Зрозумійте силу, яка виходить від знання того, як ви та інші підключені.

Принципи: Життя і Робота

ЗмістНаші послугиДержавні послугиЗнай свої права, Це Ваші праваМи отримаємо минуле Продовжити жити»

Наші послуги

Коучинг різноманітності, справедливості, інклюзії та належності

Коучинг цифрової соціології

Коучинг продуктивності (спеціалізується на екосистемі Apple)

Дослідницький коучинг (спеціалізується на екосистемі Apple)

Створення сайтів (спеціалізується на екосистемі WordPress)

Чутливість читає

Аудит цифрової та фізичної доступності

Нейрорізноманіття на роботі

Нейрорізноманіття в школі

Патруль потоку

Доступні комунікаційні практики

Розподілені методології та культура

Проектування для реального життя

Проектування неврологічного плюралізму

Проектування для країв

Створення груп ресурсів співробітників

Сприяння приналежності

Зв'язок з субкультурами

Створення безтурботності

Дослідницькі

Неврорізноманітність дружніх форм співпраці мають потенціал для перетворення патологічно конкурентоспроможних і токсичних команд і культур в високоспільні команди і великі культурні одиниці, які працюють разом більше як організм, а не як група бійців на арені.

Аутистичні форми спілкування в нейрорізноманітній команді та в психологічно безпечному середовищі фактично надають спільну перевагу всій команді.

Організація нейродивергентної співпраці | Співпраця з аутизмом

Наші послуги пропонуються дистанційно і доступно з використанням практик розподіленої роботи. Якщо ви перебуваєте в районі Остін, штат Техас, ми можемо провести аудит фізичної доступності. Консультації: 125 дол. США/год

Наші збори допомагають фінансувати нашу місію.

Зв'яжіться з нами

Швидкість змін поза організацією тепер сприяє лідеру, який досліджує, контролює периферію та розширює поле зору для всієї організації.4 етапи психологічної безпеки: визначення шляху до інклюзії та інновацій

Побачити світ чужими очима на деякий час.

Трессі Макміллан Коттонс

Державні послуги

Це оголошення державної служби... з гітарою! — Знай свої права

Ви маєте право на харчування грошима

Забезпечуючи, звичайно,

Не заперечуйте трохи

Розслідування, приниження

А якщо схрестити пальці

Реабілітація

Знайте свої права

Це ваші права

- Знай свої права по зіткнення

Системи інвалідності покладаються на штучну економіку дефіциту. Програми недофінансуються, тому вихователі, вчителі, соціальні працівники та самі інваліди підштовхуються до того, щоб проектувати свої потреби як необхідні та доброчесні. Я не повинен дегуманізувати мого сина, щоб отримати його підтримку

Всі наші послуги є безкоштовними для державної освіти та інших недофінансованих організацій, що пропонують державні послуги. Ми допоможемо вам зменшити приниження реабілітації.

Крім того:

Перепочинок однолітків (м'ясний простір і розподілений; немає вакансій м'ясного простору, на даний момент)

Безпосередня підтримка та взаємодопомога нейродивергентів та інвалідів

Отримайте підтримку проти дефіциту

Зробити пожертвування на наші державні послуги

Знайте свої права, це ваші права

Ми можемо допомогти вам дізнатися ваші права та захищати себе. Ось деякі загальні ресурси та ресурси, специфічні для США.

Американці з інвалідністю Закон 1990 — Автомобільний аутизм Дорожня карта -

Мережа працевлаштування —

Мережа інклюзивних шкіл —

Rightslaw Спеціальна освіта Право та адвокація —

Олмстед Самооцінка —

Як скласти угоду про прийняття рішень, що підтримуються — ACLU —

Національна мережа прав інвалідів —

Інформація про ADA —

Міжнародний Альянс інвалідності — http://www.internationaldisabilityalliance.org/

Міжнародні права інвалідності - Фонд освіти та оборони прав інвалідів -

Через: Ресурси - Ласкаво просимо до спільноти аутистів

Ми працювали разом багато років, і ми зробили рух за права інвалідності. Рух за права інвалідності - це коли інваліди борються проти абелізму. Ми працюємо над тим, щоб змінити суспільство, щоб бути кращим для людей з обмеженими можливостями, і боремося за свої права як людей з інвалідністю.

Самоадвокація - це не просто говорити за себе. Це також може означати, що говорить для всієї вашої громади. Рух самоадвокації - це коли ми всі говоримо разом. Рух самоадвокації є частиною руху за права інвалідів, де люди з порушеннями інтелекту та розвитку борються за наші права.

Нам ще належить пройти довгий шлях, оскільки інваліди все ще лікуються несправедливо. Ми не завжди можемо вибрати, де ми живемо або яку допомогу отримуємо. Ми не завжди маємо право голосу. Ми можемо не вибрати, як ми хочемо витрачати свої гроші, або мати контроль над тим, хто піклується про нас. Але ми все ще боремося за свої права.

Ласкаво просимо до спільноти аутистів

Девіз руху самоадвокації — «Нічого про нас, без нас!». Багато людей говорять про нас, не даючи нам говорити. Ми завжди повинні бути частиною розмови і бути відповідальними за наше життя.Ласкаво просимо до аутистичної спільноти

Ресурси Тихоокеанського альянсу з питань самозахисту інвалідності (PADSA)

Ласкаво просимо до спільноти аутистів

Доступ до послуг дому та громади на основі: посібник для самозахисників

Право робити вибір: міжнародні закони та прийняття рішень людьми з обмеженими можливостями (Easy Read та Families versions)

Отримання та адвокація житлового будівництва на базі громади

Ресурси для голосування

AutismandHealth.org: Ресурси первинної медико-санітарної допомоги для дорослих на аутистичному спектрі та їх постачальників первинної медичної допомоги

SARTAC: Центр ресурсів та технічної допомоги для самозахисту

Усі спілкуються: Інструментарій для доступу до оцінки комунікацій, фінансування та розміщення

Через: Бібліотека ресурсів - Аутистична самозахисту мережі

Аутистична самоадвокація мережі прагне просунути принципи руху прав інвалідності стосовно аутизму. ASAN вважає, що метою пропаганди аутизму має бути світ, в якому аутисти користуються рівним доступом, правами та можливостями. Ми працюємо над тим, щоб дозволити аутистичним людям у всьому світі взяти під контроль наше власне життя і майбутнє нашої спільної спільноти, і прагнемо організувати аутистичну спільноту, щоб наші голоси були почуті в національній розмові про нас. Нічого про нас, без нас!

Аутистичні самозахисту мережі

Люди з обмеженими можливостями повинні самі складати політику. Ми повинні використовувати наші історії, щоб допомогти змінити світ. Нічого про нас, без нас! ДІЛИТИСЯ СВОЄЮ ІСТОРІЄЮ З ПОЛІТИЧНОЮ МЕТОЮ

У ідеальному світі ми всі керувалися б презумпцією компетентності не лише щодо інвалідності, але й у всій людській взаємодії. Але ми живемо не в ідеальному світі. У реальному світі, незалежно від того, які навички я набуваю - будь то соціальні, емоційні, фізичні чи освітні - буде значна кількість людей, які вважатимуть мене недієздатним. Піддумуйте мене за це. Переконайтеся, що я знаю свої права. Дайте мені знати знову і знову, що я набагато більше, ніж коробка, яку хоче вписати мене в маленьку людину. Практикуйте зі мною інтерактивні інструменти, які мені потрібні, щоб встати перед обличчям тих, хто в мене не вірить.

Жінки з аутизмом та небінарні мережі. З повагою, Ваша дитина з аутизмом (стор. 6). Прес-маяк.

Революція рок

Так, так, отримати, що сир терка збирається

Проти зерен

Носити мене

підвищення тиску

Всім!

—Революція Рок Зіткнення

Зробити пожертвування для ASAN

Зробити пожертвування для AWN

Ми збираємося пройти повз

Безпечне місце для відпочинку та відновлення між моментами стресу має важливе значення для балансу вегетативної нервової системи. Блукаючий нерв та хронічна хвороба — травма Geek

Але ні, відведіть мене додому

Відведіть мене додому, де я належу

Я не маю іншого місця, куди піти

Ні, віднеси мене додому

Відведіть мене додому, де я належу

Я не маю іншого місця, куди піти

Ні, віднеси мене додому

Відведіть мене додому, де я належу

Я більше не можу це прийняти

Але я продовжував бігати за м'яким місцем, щоб впасти

І я продовжував бігати за м'яким місцем, щоб впасти

І я продовжував бігати за м'яким місцем, щоб впасти

І я продовжував бігати за м'яким місцем, щоб впасти

—Втеча від АВРОРИ

Ієрархія Маслоу. Основні потреби людини.

Підкреслив? Намагаючись піднятися по сходах на Безпечний і Соціальний? Відновіть незворушність з доріжкою нижче від BALTHVS.

Зображення кредиту: Травма Geek

Робота, яку ми робимо в Стімпанкс, може бути дуже болючою. Коли ми перебуваємо в боротьбі або польоті, ми звертаємося до BALTHVS, щоб плавно протікати серед загального гніву та хаосу.

Родом з Боготи, Колумбія. BALTHVS можна розглядати як очолює музичну психоделічну революцію у своїй рідній країні, де консервативні коріння історично уникали контркультури. Але їхній звук - це не про злякання, скоріше це про тече та м'яке прорізування серед загального гніву та хаосу суспільства 21 століття.

«Сонячне затемнення» від BALTHVS | Новий EP - Це психоделічний журнал для немовлят

Ми також звертаємося до наших друзів Swamburger і Scarlet Monk, щоб допомогти нам пройти повз.

Відкриті обійми з відкритими дверимиСаме тому я тут, щоб відкрити твій

Я отримав момент в часі, Найбільша лінія відкриття.

Ти збираєшся пройти минуле, ти збираєшся пройти повз

Момент Свамбургера та Червоного Черця Кружки та Кишені

Ми пройдемо повз, разом.

Було показано, що теплі лінії Peer-run - укомплектовані людьми, які прожили досвід психічного здоров'я, зменшують самотність та використання учасниками кризових служб психічного здоров'я. Крім того, огляд кількох досліджень показав, що цифрові форми підтримки однолітків покращують життя людей із серйозними психічними захворюваннями, «покращуючи роботу учасників, зменшуючи симптоми та покращуючи використання програми». Тепла лінія надає підтримку психічного здоров'я однолітків - NC Health News

Що робити, якщо я скажу вам, що все гаразд, у нас все гаразд?

І якщо ви скажете, що я вам теж потрібен, я буду все

ніч, все в порядку

Тіні тривають лише до сходу сонця, це добре,

з тобою все буде добре

Тому що ви народилися на сонячному світлі, в

сонячне світло і це дуже яскраво

(Гей) Чи можете ви це відчути, прокинувшись з

ранкове сонце

Яке почуття, ми живемо вранці

сонце

Іноді все, що вам потрібно, - це темрява, щоб побачити

світло, ми побачимо світло

Ми отримуємо високо під сонцем і місяцем

світло, і все в порядку

(Гей) Чи можете ви відчути, що він прокидається з ранком?

сонце

Яке почуття жили з ранком

нд (Ага)

Ах ах ах ах ах ах

Квітка на сонці (Ohhh no)

Ах ах ах ах ах ах

Квітка на сонці (Ha ah hah)

Ах ах ах ах ах ах ах ах (Yea yea yea yeah)

Квітка на сонці (Квітка на сонці)

Ах ах ах ах ах ах ах (hine на мене)

Квітка на сонці (Приходьте, приходьте, приходьте

давай нехай блищить)

Ах ах ах ах ах ах ах ах (Ага, рік рік рік)

Квітка на сонці

Ах ах ах ах ах ах

Квітка на сонці

Ах ах ах ах ах ах ах (Ой ой ой ой)

Квітка на сонці

—Квіткова пісня Нової Сол

Це не закінчилося

Гей, гей гей

Гей, гей гей

Гей, гей гей

Це не закінчилося

—Річка біля гори Юпітер

Плач, дай мені трохи любові, дай мені трохи любові і тримай мене

Дайте мені трохи любові і тримайте мене міцно

О, дай мені трохи любові, дай мені трохи любові і тримай мене

Дайте мені трохи любові і тримайте мене міцно

—Я зайшов занадто далеко від АВРОРИ

Отримайте підтримку проти дефіциту

Зробити пожертвування на наші державні послуги

Регулювати за допомогою BALTHVS

Регулюйте за допомогою гуртків та кишень

Регулюйте за допомогою Нової Сіль

Регулювати за допомогою AURORA

Тримайте на Жівін'

Ми служимо нашим близьким людям, щоб ми могли продовжувати жити через натиск.

Я хотів би вшанувати всіх аутистів, які виживають в системі догляду якось. Всі ті, хто переживає екстремальну «терапію». Всі ті, кого піднімають на коліна, читають пекельні описи своїх близьких людей.І всіх, хто не пережив цей натиск.Енн Memmott PGC 🌈 у Twitter

Тримайте на Livin'