🏩 Місія

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Ми платимо

Ми платимо нейродивергентам та творцям з обмеженими можливостями та посилюємо їх нашим клієнтам та у всьому суспільстві.

Ми пропонуємо фінансову та взаємодопомогу. Ми платимо нейродивергенту та інвалідам, щоб працювати і жити. Ми оплачуємо витрати на оренду та медичні рахунки, а також купуємо медичне обладнання чи інші предмети першої необхідності. Ми наймаємо членів нашої спільноти в якості консультантів. Клієнтські послуги - це те, як ми живемо нашою місією, щоб працевлаштувати людей з нейродивергентами та інвалідами, а також як ми залучаємо капітал для отримання грантів.

AJ Шерсть

AJ Шерсть

Ми існуємо

Ми існуємо заради прямої підтримки та взаємодопомоги нейродивергентів та інвалідів.

Stimpunks Foundation кидає виклик типовому підходу до допомоги людям, які є нейродивергентами або інвалідами. Ми знаємо, що таке жити з бар'єрами і що означає не вписуватися і повинні створювати власну спільноту. Стімпанкс знає, що нейродивергенти та інваліди мають людські потреби. Ми пропонуємо гуманний підхід, щоб допомогти нашій спільноті процвітати.

Ми віримо

Ми вважаємо, що пряма підтримка людей є найбільш ефективним підходом до полегшення бар'єрів і проблем, які заважають нейродивергентам і інвалідам процвітати в нейротипних і алеїстських середовищах.

На відміну від більшості фондів, ми підтримуємо організації та окремих осіб безпосередньо, максимізуючи наш вплив на життя та громади людей з обмеженими можливостями та нейродивергентами.

AJ Шерсть

AJ Шерсть

Ми створюємо

Ми створюємо антиаблестичний простір для навчання на основі пристрасті, орієнтованого на людину, сумісного з нейрорізноманітністю та соціальною моделлю інвалідності.

Ми створюємо навчальний простір, призначений для нашої спільноти. Ми створюємо простір для тих, хто найбільше не обслуговується «порожньою педагогікою, біхевіоризмом та відмовою від справедливості». Ми створюємо шляхи до справедливості та доступу для наших учнів, щоб вони могли співпрацювати в розподілених, багатовікових, міждисциплінарних командах з нейрорізноманітним набором творчих людей, які виконують роботу, яка впливає на спільноту.

Обслуговуємо

Ми служимо нашим близьким людям, щоб ми могли продовжувати жити через натиск.

AJ Шерсть

Залишитися в живих - це багато роботи для інваліда в абилистському суспільстві... Видимість інвалідності: Історії від першої особи з 21 століття

і підсилювач; підсилювач; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; підсилювач; підсилювач; підсилювач; амп; lt; href=» Живий Лаура Джейн Грейс і підсилювач; підсилювач; підсилювач; амп; амп; амп; амп; амп; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; ампер; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; підсилювач; підсилювач; підсилювач; підсилювач; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; lt; a і amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; ампер; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; підсилювач; амп; амп; ампер; ампер; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; амп; gt;

Будь ласка, залишайтеся живими

Будь ласка, залишайтеся живими

Будь ласка, залишайтеся живими

Будь ласка, виживайте

Будь ласка, виживайте

— Старий друг (Залишитися в живих)

Завдяки Фонду Стімпанкс ми:

Пропонуємо фінансову та взаємодопомогу;

Наймати членів нашої спільноти в якості консультантів;

Забезпечити навчальний простір, призначений для нашої спільноти; і

Підтримуйте відкриті дослідницькі зусилля нашої спільноти.

Один з чотирьох дорослих в США має інвалідність. Однак наша громада отримує лише 2% грантового фінансування США, і лише 19% з нас працевлаштовані. Ми не можемо просто дозволити, щоб це було правдою. Ми повинні кинути виклик нормі і змінити розповідь навколо людей, які є нейродивергентами або інвалідами.

Тримайте на Livin'

Ми хотіли б вшанувати всіх нейродивергентів та інвалідів, які так чи інакше переживають систему догляду. І всіх, хто не пережив цього натиску.

Давайте будемо нашими справжніми Семи

Давайте будемо нашими справжніми, голосними і гордими, і покажемо світові, яким ми є справді.

Будь добрим, будь гучним

Це не просто історія, яку будуть любити діти-інваліди; це історія про те, що можливо, коли ми боремося за себе і один за одного. Це історія про те, як завзятість, сила, сила громади та готовність боротися за те, що важливо, можуть розпочати революцію.

Справедливість по інвалідності (і сама інвалідність) має потенціал принципово перетворити все, що ми думаємо про якість життя, мету, роботу, стосунки, належність. ВИДИМІСТЬ ІНВАЛІДНОСТІ: ІСТОРІЇ ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ З ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОГО СТОЛІТТЯ

Нейрорізноманіття та справедливість інвалідності, взяті разом, справді є святкуванням того, хто ми є і як ми існуємо у світі. Вони також є рухами, коріненими в живому досвіді, які просять нас зрозуміти і взаємодіяти з багатьма способами, які ми ставимося до наших тіл і мозку, всередині нашого власного розуму, і в соціальному контексті.Аутистична Хойя - Блог Лідії X Z Браун: Рухи нейрорізноманіття потребують взуття і кулаками вгору.

ЗмістТримайте на Livin' Будьте нашими справжніми СебБути добрими, Бути голосними, Будьте люті, Будьте тертям, Будьте різними, Будьте пишатися, належатиДавайте організувати наше життя навколо любові і турботи.Місія Віросповідання ФілософіяВзаємозалежностіКраї

Тримайте на Livin'

AJ Шерсть

Ми служимо нашим близьким людям, щоб ми могли продовжувати жити через натиск.

Я хотів би вшанувати всіх аутистів, які виживають в системі догляду якось. Всі ті, хто переживає екстремальну «терапію». Всі ті, кого піднімають на коліна, читають пекельні описи своїх близьких людей.І всіх, хто не пережив цей натиск.Енн Memmott PGC 🌈 у Twitter

Подивіться до неба, неба, неба

Візьміть назад свій власний сьогодні ввечері

Ви знайдете більше, ніж бачите

Настав час зараз, зараз, готуйтеся

Це ваш час, це ваше життя і

Це ваш час, це ваше життя і

Це ваш час, це ваше життя і

Це ваш час, це ваше життя і

Ви повинні продовжувати (Продовжуйте жити!)

Повинен продовжувати (Тримайте жити!)

Ви повинні продовжувати (Продовжуйте жити!)

Повинен продовжувати (Тримайте жити!)

Ви повинні продовжувати (Продовжуйте жити!)

Повинен продовжувати (Тримайте жити!)

Ви повинні продовжувати (Продовжуйте жити!)

Повинен продовжувати (Тримайте жити!)

— Тримайте на Livin'

Підтримайте нашу місію

Попросіть допомоги проти натиску

Безпечне місце для відпочинку та відновлення між моментами стресу має важливе значення для балансу вегетативної нервової системи. БЛУКАЮЧИЙ НЕРВ та ХРОНІЧНА ХВОРОБА — ТРАВМА GEEK

Зносіть його (так, як це зробив би трирічний)

Розтопити його вниз (Ви все одно доведеться врешті-решт)

Пожежні машини під'їжджають навколо повороту

Ти живеш, ти вчишся

Ти любиш, ти вчишся

Ти плачеш, ти вчишся

Ти програєш, ти вчишся

Ти кровоточити, ти вчишся

Ти кричиш, ти вчишся

Ти сумуєш, ти вчишся

Ти задихається, ти вчишся

Ти смієшся, ти вчишся

Ти вибираєш, ти вчишся

Ти молишся, ти вчишся

Ви запитаєте, дізнаєтеся

Ти живеш, ти вчишся

— Ти вчишся

Підтримайте нашу місію

Виклик пожежних машин

Нам терміново потрібно донести до наших громад безмежну здатність любити, служити і творити для і один з одним. Наступна американська революція:Сталий активізм для двадцять першого століття.

Занурення, чи не перевернутися

Хіба ви не обіцяєте свої легені на бійки

Голодуючи, майже не знав Моцарта

Хіба ти не знаєш, що він ніколи не був абсолютно правий?

Він бачив кратери, в її голові.

Раніше він був дорогий і дешевий

Але йому ніхто не вірив

Коли він сказав, що втратив сили

Мене зворушені фантазіями, які згортаються

Навколо цих зображень і чіпляються

Поняття про деяких нескінченно ніжному

Нескінченно страждає річ

Зомбі очі перспективні

Криві зуби солодкі

Не залишайте мені тяжкості

Не залишайте мені тяжкості

Він бачив кратери, в її голові.

Раніше він був дорогий і дешевий

Але йому ніхто не вірив

Коли він сказав, що втратив сили

Я завжди йому вірив

Коли він сказав, що не може знайти ноги

Я завжди йому вірив

Коли він сказав, що він не відчував себе повним

Я завжди вірив

Я завжди вірив

Дихайте

Дихайте

Я завжди йому вірив

'поки він повернувся до нашого ритму

- Не залишайте мене тяжкості, катання на ковзанах Поллі

Підтримайте нашу місію

Поверніться до нашого ритму

Було показано, що теплі лінії Peer-run - укомплектовані людьми, які прожили досвід психічного здоров'я, зменшують самотність та використання учасниками кризових служб психічного здоров'я. Крім того, огляд кількох досліджень показав, що цифрові форми підтримки однолітків покращують життя людей із серйозними психічними захворюваннями, «покращуючи функціонування учасників, зменшуючи симптоми та покращуючи використання програми» ТЕПЛА ЛІНІЯ ДАЄ ПІДТРИМКУ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я PEER - NC HEALTH NEWS

Я дивлюся, як ти танцюєш і

Я спостерігаю, як ти плачеш

Я дивлюся, як ти дивишся вгору і

Кричати чому

Ах тепер мій дорогий ти отримав

Стільки, щоб дати

Я чув, як вони розмовляю' і

Ти будеш жити

Так тримай мене ближче і

Тримайте мене міцно

Трохи ближче, поки ми

У ніч

Тому що ми з тобою маємо

Стільки, щоб дати

Я чув, як вони розмовляю' і

Ми будемо жити

Це вірно

Це добре

- Остання пісня, Боббі Ліс

Підтримайте нашу місію

Ми будемо жити

Що робити, якщо я скажу вам, що все гаразд, у нас все гаразд?

І якщо ви скажете, що я вам теж потрібен, я буду все

ніч, все в порядку

Тіні тривають лише до сходу сонця, це добре,

з тобою все буде добре

Тому що ви народилися на сонячному світлі, в

сонячне світло і це дуже яскраво

(Гей) Чи можете ви це відчути, прокинувшись з

ранкове сонце

Яке почуття, ми живемо вранці

сонце

Іноді все, що вам потрібно, - це темрява, щоб побачити

світло, ми побачимо світло

Ми отримуємо високо під сонцем і місяцем

світло, і все в порядку

(Гей) Чи можете ви відчути, що він прокидається з ранком?

сонце

Яке почуття жили з ранком

нд (Ага)

Ах ах ах ах ах ах

Квітка на сонці (Ohhh no)

Ах ах ах ах ах ах

Квітка на сонці (Ha ah hah)

Ах ах ах ах ах ах ах ах (Yea yea yea yeah)

Квітка на сонці (Квітка на сонці)

Ах ах ах ах ах ах ах ах (блиск на мене)

Квітка на сонці (Приходьте, приходьте, приходьте

давай нехай блищить)

Ах ах ах ах ах ах ах ах (Ага, рік рік рік)

Квітка на сонці

Ах ах ах ах ах ах

Квітка на сонці

Ах ах ах ах ах ах ах (Ой ой ой ой)

Квітка на сонці

—Квіткова пісня Нової Сол

Підтримайте нашу місію

Прокинься з ранковим сонцем

з усіх звуків, які я коли-небудь чувсмерть - це гучніше блукав, втратив: вірші

Будьте нашими справжніми Семи

Є місце для всіх нас, щоб грати свою роль. І що б ми не робили, як би ми це не робили, ми можемо зробити це «гучними руками» і «гучними голосами», і голосно, що нам потрібно, незалежно від того, що працює для нас індивідуально або колективно. Давайте будемо нашим справжнім аутизмом, голосним і гордим, і покажемо світові, яким ми є справді.

Гучні руки: аутисти, говорячи (стор. 125). Аутистичні самозахисту мережі

Справжні кольори прекрасні

Як веселка

Потужність інвалідного візка з парасолькою веселки

Вона наша нещасна

Вона наша детокс

Вона наш кинджал в темряві

Вона є вузлом безлад

Вона роздягнена

Вона хлопчик, який несе в моєму серці

Поки ти сидиш на паркані я буду горіти в пеклі

Аутисти і квір-люди поділяють деяку темну історію - і деякі погані актори. Глава 7 NeuroTribes, Боротьба з монстром, ділиться спадщиною Оле Івар Ловаас, скручений батько прикладного аналізу поведінки (ABA) та конверсійної терапії. Він застосував свої образливі, мучливі методи до дітей з аутизмом і «сиссі хлопчиків», щоб зробити їх «невідрізними від своїх однолітків». Він мало ставився до їхньої людства - вони були інженерними проектами.

🌈🌈 Нейрорізноманіття та стать: ви так сильно вдарили всіма кольорами, які є

Я пережила кілька моментів вигорання в моєму житті і кар'єрі. Бути чимось, чим я неврологічно не є виснажливим. Носіння маски нейротипічності зливає мої батареї і розплавляє мої ложки. Довго, десятиліттями я не до кінця розуміла, що зі мною відбувається. Я не зрозумів першопричин моїх циклів вигорання. Пошук реально аутистичної спільноти в Інтернеті розбудив мене до концепції аутистичного вигорання. Коли я знайшов спільноту, яка пише уривок нижче, я нарешті зрозумів важливу частину себе. Озираючись на своє життя, я дізнався ті періоди, коли механізми подолання перестали працювати і розсипалися. Я визнав свої фази та зміни як безперервну адаптацію рідини.

Аутистичне вигорання: вартість маскування та проходження

Члени руху нейрорізноманіття займають позицію різноманітності, яка охоплює калейдоскоп ідентичностей, який перетинається з ЛГБТКІЯ+калейдоскопом, визнаючи нейродивергентні риси - включаючи, але не обмежуючись СДУГ, аутизм, дискалькулія, дислексія, диспраксія, синестезія, синдром Туретта - як природні варіації пізнання, мотивації та моделі поведінки у людських видах.Краса співпраці в людському масштабі: позачасові закономірності людських обмежень

Спектри і веселки, подвійні веселки.

Це подвійна веселка на всьому шляху.

Йосеміт ведмедик

«Queer», у будь-якому випадку, не позначає клас вже об'єктивованих патологій або збочень; скоріше, він описує горизонт можливості, точний ступінь і неоднорідний обсяг якого в принципі не можуть бути розділені заздалегідь.Сен-Фуко: На шляху до гей-агіографії

Ось приходить сонце

Він світить прямо крізь вас

На всіх

Ти прийшов так жарко

Ти розбив лід

Відчуваючи себе настільки сильним

Я повинен блищати на

Крізь все чорне і синє

Я отримав його від тебе

Це так сильно вражає всіма кольорами, що є

Я хочу тебе знати

Я хочу бачити звук

Ти як веселка

Але не те ж саме, хоча

Я повинен блищати на

Крізь все чорне і синє

Я отримав його від тебе

Це так сильно вражає всіма кольорами, що є

Ось приходить сонце

Він світить прямо крізь вас

На всіх

Це так сильно вражає всіма кольорами, що є

Ви так сильно вдарили всіма кольорами, які є

—Веселка Shiner від Ex Hex

Вийти з паркану

Допоможіть нам бути нашими справжніми Семи

Бути хорошим, бути голосним, бути лютим, бути тертям, бути іншим, пишатися, належати

AJ Шерсть

Це не просто історія, яку будуть любити діти-інваліди; це історія про те, що можливо, коли ми боремося за себе і один за одного. Це історія про те, як завзятість, сила, сила спільноти та готовність боротися за те, що важливо, можуть почати революцію.Rolling WARRIOR: НЕЙМОВІРНА, ІНОДІ НЕЗРУЧНА, ПРАВДИВА ІСТОРІЯ ПОВСТАНСЬКОЇ ДІВЧИНИ НА КОЛЕСАХ, ЯКА ДОПОМОГЛА ІСКРИ РЕВОЛЮЦІЮ

Будь добрим, будь гучним

З часом лихоманка, яка тримала вас слабкими

Буде повний на взяв свій внесок

Його забрали, і він прийняв свою форму

В ілюзії, що ти все ще тримаєш

Нічого не гаразд

Нічого не змінилося, і це все занадто звично

Так ми згортаємося і ховаємо від усього, що зовні

Закриті абажури і замкнені двері

Це правда, голосно, важко і це все, що я знаю

Я більше не можу взяти

Я просто хочу вийти прямо зараз

Я припускав, що мене вже не було.

Але корабель вивітрив шторм

І почуття поразки

Те, що лежить під ним, все ще живий і на своєму курсі

Я зруйнований, слабкий

Мені нічого, крім як говорити про правду, як вважаю за потрібне

Мені нема чого втрачати, мені нема чого виграти

Я за примхою того, що я зберіг

Будь добрим, будь голосним

Руки піднімаються до неба і кричать

У верхній частині ваших легенів 'поки підлога не випаде

—Будьте хорошими з їхніми головами

У мене гучні руки. Я повинен, так як я використовую руки для спілкування. Я друкую те, що хочу сказати. Але це не єдина причина, чому у мене гучні руки. Це тому, що я нарешті дізнався, що мене не можна мовчати, я не буду мовчати. Голосні руки: Я говорю пальцями

Будьте люті

Я хочу побачити жваву групу людей з обмеженими можливостями по всьому світу... якщо ви не поважаєте себе, і якщо ви не вимагаєте того, у що ви вірите для себе, ви не отримаєте цього.

Джудіт Хейман

Ще один, ще один, ще один, ще один

У мене є ще одна пісня, яку я мушу заспівати

Тінг-а-лінг

Кільце свободи

У мене є ще одна пісня, яку я мушу заспівати

Проста пісня, так що співайте разом

Ще один, ще один, ще один, ще один

Все, що у нас вийшло

Ще одне життя, щоб прожити

Ще одну любов дарувати

Ще одна скеля, щоб піднятися

Ще один

Це мій час

—Ще один Джиммі Кліфф

Будьте тертя

Ми існуємо як тертя. Робота, яку ми робимо; це дико боляче. Ми, Стімпанкс

На «Гаїтянський бій пісні», Мінгус сказав: «Він має народний дух, таку народну музику, яку я завжди чув. Моє соло в ньому глибоко концентроване. Я не можу грати правильно, якщо не думаю про забобони та переслідування, і про те, наскільки це несправедливо.

У ньому є смуток і крики, але також рішучість. І це зазвичай закінчується моїм почуттям: «Я їм сказав! Сподіваюся, хтось мене почув!».

Wiki - Гаїтянська пісня боротьби - Чарльз Мінгу

У нас є протести на сцену, керовані паливом нашого праведного гніву. У нас є промови, написані з ширяють благання нашої індивідуальної та колективної травми, і наших найсміливіших мрій про радість, свободу і любов. У нас є культурні наративи, щоб переписати, тому що вони дійсно ненавидять нас, і вони дійсно вб'ють нас, і якщо ми збираємося переписати наративи, то немає підстав стримувати себе від наших найбільш радикальних і зухвалих переписів. У нас є діти-аутисти, які потребують нас, щоб підтримати їх як архітекторів власного звільнення проти шкіл та клініцистів та установ, а також поліції та прокурорів, які розчавили і знищили їх.

Нам знадобиться наш гнів і наші публічні святкування стимулювання та наші складні, недосконалі, безладні себе для цього довгого і важкого шляху, тому що нам потрібні всі ми, і всі наші тактики та стратегії, щоб продовжувати рух і, врешті-решт, перемогти.

Аутистична Хойя - Блог Лідії X. z Браун: Нейрорізноманітність рухів потребує взуття, і кулаки вгору.

Спайк Кайл Дьюс

Будьте різними

Бути недосконалим для мене ідеально.

ЮНГБЛЮД

Покликали інопланетянина за те, що я сам

Я не маю терпіння бути кимось іншим

—надія на недооцінений молодь yungblud

Я просто мошка, мене ніхто не любить

Надішліть мене на реабілітацію, хтось торкнеться мене

Я хочу повернути час назад

Я хочу виправити те, як я був розроблений

Поповзти за очима

І вбити моє несвіже душевний стан

Я в'яну і в'яну

І кожен раз, коли я намагаюся змінюватися, змінювати

Я зупиняюся

Тому що я просто мішок від сміття, мене ніхто не любить

Надішліть мене на реабілітацію, хтось торкнеться мене

Я не твоя мавпа

Я не твій щеня

Я просто flebag, мене ніхто не любить взагалі

Я танцюю навколо правди

Я буду для тебе хлопчик-балериною

Незалежно від того, що я роблю

Ти крутиш мої слова і заплутаєшся

Так я зникаю і зникаю

І кожен раз, коли я намагаюся змінюватися, змінювати

Я зупиняюся

Тому що я просто мішок від сміття, мене ніхто не любить

Надішліть мене на реабілітацію, хтось торкнеться мене

Я не твоя мавпа

Я не твій щеня

Я просто flebag, мене ніхто не любить взагалі

—Сумка від бліх YUNG BLUD

Хорк

«Ми називаємо себе Воїнами і диваками».

СЯЙВО

Ігард

Ми називаємо себе Воїнами і диваками.

Морський пес

«Те, що робить нас різними, робить все різниця у світі».

Елларілла

Пишаємося

Я хочу, щоб ти знав, що я тебе бачу.

Я думаю про вас усіх, і я з тобою кожен день.

Юнгблуд - це про всіх нас.

Йдеться про покоління, яке об'єднається, щоб ввести позитивні зміни в цьому світі.

І люди, які намагаються втриматися за стару ідеологію, яка стримуватиме нас, неминуче зазнають невдачі.

Тому що ми всі переростимо їх усіх.

Ніколи не соромтесь бути тим, ким ви є.

Я обіцяю вам, що ми виграємо, навіть якщо вони цього ще не бачать.

Ніколи не змінюйте, хто ви є.

Пишаємося тим, хто ви є.

ЮНГБЛЮД

Належати

Як тільки я сказав: «Привіт, це саме той, хто я є», я знайшов найкрасивішу спільноту людей.

юнгблюд

Але, чи знаєте ви, що?

Я знайшов тебе!

Я тебе кохаю.

Я люблю всіх вас там.

І ось чому я так пишаюся тим, що тут належу.

Тому що ця сім'я стосується поширення любові.

юнгблюд

Ви з нами.

Подивіться на оточуючих вас людей.

Ви нарешті десь належите.

юнгблюд

Підтримайте нашу місію

AJ Шерсть

Navigating Stimpunks

Need financial aid to pay for bills or medical equipment? Visit our guide to requesting aid.

 

Need funds for your art, advocacy, or research? Visit our guide to requesting creator grants.

 

Want to volunteer? Visit our guide to volunteering.

 

Need a table of contents and a guide to our information rich website? Visit our map.