🏩 Misija

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Mēs maksājam

Mēs maksājam neiroloģiski atšķirīgus un radītājus ar invaliditāti un paplašinām tos mūsu klientiem un visā sabiedrībā.

Mēs piedāvājam finansiālu un savstarpēju palīdzību. Mēs maksājam neiroloģiski atšķirīgus un invalīdus, lai strādātu un dzīvotu. Mēs apmaksājam izdevumus, piemēram, īri un medicīnas rēķinus, kā arī iegādājamies medicīnisko aprīkojumu vai citas nepieciešamības. Mēs pieņemam darbā mūsu kopienas locekļus kā konsultanti. Klientu apkalpošana ir veids, kā mēs dzīvojam savu misiju nodarbināt ar neiroloģiski atšķirīgiem cilvēkiem un invalīdiem, kā arī tas, kā mēs piesaistām kapitālu dotāciju piešķiršanai.

AJ Vilna

AJ Vilna

Mēs eksistējam

Mēs esam par tiešu atbalstu un savstarpēju palīdzību cilvēkiem ar invaliditāti un neiroloģiski atšķirīgiem cilvēkiem ar invaliditāti.

Stimpunks fonds apstrīd tipisko pieeju, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri ir neirodiverģenti vai invalīdi. Mēs zinām, kā ir dzīvot ar šķēršļiem un ko nozīmē neiekļauties un veidot savu kopienu. Stimpunks zina, ka neirodiverģentiem un invalīdiem ir cilvēku vajadzības. Mēs piedāvājam humānu pieeju, lai palīdzētu mūsu kopienai attīstīties.

Mēs ticam

Mēs uzskatām, ka tiešs atbalsts indivīdiem ir visefektīvākā pieeja, lai atvieglotu šķēršļus un problēmas, kas neļauj cilvēkiem ar invaliditāti uzplaukt neirotipiskā un nevēlamā vidē.

Atšķirībā no vairuma fondu mēs tieši atbalstām organizācijas un privātpersonas, maksimāli palielinot savu ietekmi uz neiroloģiski atšķirīgu cilvēku un invalīdu dzīvi un kopienām.

AJ Vilna

AJ Vilna

Mēs izveidojam

Mēs radām pretapaugļošanās telpu uz kaislību balstītai, uz cilvēku orientētai mācīšanai, kas ir saderīga ar neirodaudzveidību un invaliditātes sociālo modeli.

Mēs izveidojam mācību telpu, kas paredzēta mūsu kopienai. Mēs radām vietu tiem, kurus visvairāk slikti apkalpo “tukša pedagoģija, biheiviorisms un taisnīguma noraidīšana”. Mēs radām ceļus uz vienlīdzību un piekļuvi mūsu izglītojamajiem, lai viņi varētu sadarboties ar izplatītām, vairāku vecumu, starpdisciplinārām komandām ar neirodaudzveidīgu radošu darbu klāstu, kas ietekmē kopienu.

Mēs kalpojam

Mēs kalpojam saviem mīļajiem, lai mēs varētu turpināt dzīvot caur uzbrukumu.

AJ Vilna

Uzturēšanās dzīvs ir daudz darba invalīdam ableistajā sabiedrībā... Invaliditātes redzamība: 21. gadsimta pirmās personas stāsti

un amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; href=” Alive Laura Jane Grace un amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp;; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;

Lūdzu, palieciet dzīvs

Lūdzu, palieciet dzīvs

Lūdzu, palieciet dzīvs

Lūdzu, izdzīvojiet

Lūdzu, izdzīvojiet

- Vecais draugs (palikt dzīvs)

Caur Stimpunks Foundation, mēs:

Piedāvāt finansiālu un savstarpēju palīdzību;

Nomāt mūsu kopienas locekļus kā konsultantus;

Nodrošināt mācību telpu, kas paredzēta mūsu kopienai; un

Atbalstīt mūsu kopienas atklātos pētniecības centienus.

Vienam no četriem ASV pieaugušajiem ir invaliditāte. Tomēr mūsu kopiena saņem tikai 2% no ASV dotāciju finansējuma, un tikai 19% no mums ir nodarbināti. Mēs nevaram vienkārši ļaut, ka tā ir patiesība. Mums ir jāapstrīd norma un jāmaina stāstījums cilvēkiem, kuri ir neiroloģiski atšķirīgi vai invalīdi.

Turēt Līviešu”

Mēs vēlētos, lai godinātu visus neirodivergent un invalīdiem, kuri izdzīvo aprūpes sistēmu, kaut kā.Un visi, kas nav izdzīvot šo uzbrukumu.

Ļaujiet mums Būt Mūsu Reāls Es

Būsim mūsu īstie “es”, skaļi un lepni, un parādīsim pasaulei to, kas mēs patiesi esam.

Esi labs, esiet skaļi

Tas nav tikai stāsts, ko mīlēs bērni invalīdi; tas ir stāsts par to, kas ir iespējams, kad mēs cīnāmies par sevi un viens otru. Tas ir stāsts par to, kā izturība, spēks, kopienas spēks un vēlme cīnīties par to, kas ir svarīgi, var sākt revolūciju.

Invaliditātes taisnīgums (un pati invaliditāte) ir potenciāls būtiski pārveidot visu, ko mēs domājam par dzīves kvalitāti, mērķi, darbu, attiecībām, piederumu.Invaliditātes redzamība: PIRMĀS PERSONAS STĀSTI NO DIVDESMIT PIRMAJĀ GADSIMTĀ

Neirodaudzveidība un invaliditātes taisnīgums, kopā, patiešām ir svētki tam, kas mēs esam un kā mēs eksistējam pasaulē. Tās ir arī kustības, kas sakņojas dzīves pieredzē, kas mums lūdz saprast un sadarboties ar daudzajiem veidiem, kā mēs attiecināmies uz mūsu ķermeņiem un smadzenēm, mūsu pašu prātos un sociālajā kontekstā.Autistiskā Hoya — Lydia X. Z. Brauna blogs: Neirodaudzveidības kustībām ir vajadzīgi apavi un dūres.

Satura rādītājsKeep on Livin'Esi mūsu īstais seviBūt labs, Būt skaļi, Esi Feisty, Esi berze, Esi atšķirīgs, Esiet lepni, piederēsim organizēsim savu dzīvi ap mīlestību un rūpību.MissionCreedCovenantPhilosophyInterdependenceEdge

Turēt Līviešu”

AJ Vilna

Mēs kalpojam saviem mīļajiem, lai mēs varētu turpināt dzīvot caur uzbrukumu.

Es gribētu godināt visus autisma cilvēkus, kuri izdzīvo aprūpes sistēmu kaut kā.Visi tie, kas izdzīvo galējās “terapija.Visi tie, kas ir vērsta uz saviem ceļgaliem, lasot ellišķīgs aprakstus saviem mīļajiem cilvēkiem.Un visi, kas nav izdzīvot šo uzbrukumu.Ann Memmott PGC 🌈 uz čivināt

Paskaties debesīs, debesīs, debesīs

Paņemiet atpakaļ savu šovakar

Jūs atradīsiet vairāk, nekā redzat

Ir pienācis laiks tagad, tagad, gatavs

Tas ir tavs laiks, tā ir jūsu dzīve un

Tas ir tavs laiks, tā ir jūsu dzīve un

Tas ir tavs laiks, tā ir jūsu dzīve un

Tas ir tavs laiks, tā ir jūsu dzīve un

You gotta turēt (Keep livin!)

Gotta turēt (Uzglabāt livin!)

You gotta turēt (Keep livin!)

Gotta turēt (Uzglabāt livin!)

You gotta turēt (Keep livin!)

Gotta turēt (Uzglabāt livin!)

You gotta turēt (Keep livin!)

Gotta turēt (Uzglabāt livin!)

— Turēt Līviešu”

Atbalstīt mūsu misiju

Lūgt palīdzību pret uzbrukumu

Droša vieta atpūtai un atjaunošanai starp stresa momentiem ir būtiska veģetatīvās nervu sistēmas līdzsvarošanai.KLEJOTĀJNERVS un HRONISKAS SASLIMŠANAS — TRAUMA GEEK

Nēsājiet to ārā (veids, kā trīs gadus vecs darītu)

Izkausēt to uz leju (Jūs gonna ir beidzot vienalga)

Ugunsdzēsēju mašīnas ir comin' up ap līkumu

Tu dzīvo, tu mācies

Tu mīli, tu mācies

Tu raudāji, tu mācies

Jūs zaudējat, jūs mācāties

Jūs asiņojat, tu mācies

Tu kliedz, tu mācies

Tu skumji, tu mācies

Jūs aizrīties, jūs mācāties

Tu smieties, tu mācies

Jūs izvēlaties, jūs mācāties

Tu lūdzies, tu mācies

Tu jautā, tu mācies

Tu dzīvo, tu mācies

— Tu mācies

Atbalstīt mūsu misiju

Zvaniet ugunsdzēsēju mašīnas

Mums steidzami jāsniedz mūsu kopienām neierobežotas spējas mīlēt, kalpot, radīt un vienam ar otru. Nākamā Amerikas revolūcija:Ilgtspējīgs aktīvisms divdesmit pirmajā gadsimtā.

Ienirt, vai ne jūs apgāzties

Vai tu sola jūsu plaušas uz cīņām

Bada, tikko zināja Mocarts

Vai tu nezini, ka viņš nekad nav bijis taisnība

Viņš mēdza redzēt krāterus, viņas galvā

Viņš mēdza būt mīļš un lēts

Bet neviens viņam neticēja

Kad viņš teica, ka viņš zaudēja savu spēku

Mani pārvieto fancies, kas ir savērptas

Ap šiem attēliem un turas

Jēdziens par kādu bezgalīgi maigu

Bezgalīgi ciešanas lieta

Zombiju acis ir daudzsološas

Glīni zobi ir saldie

Neatstājiet mani gravitācijas

Neatstājiet mani gravitācijas

Viņš mēdza redzēt krāterus, viņas galvā

Viņš mēdza būt mīļš un lēts

Bet neviens viņam neticēja

Kad viņš teica, ka viņš zaudēja savu spēku

Es vienmēr ticēju viņam

Kad viņš teica, ka viņš nevarēja atrast kājas

Es vienmēr ticēju viņam

Kad viņš teica, ka tas nejutās pilnīgs

Es vienmēr ticēju

Es vienmēr ticēju

Elpot

Elpot

Es vienmēr ticēju viņam

“til viņš padarīja to atpakaļ uz mūsu beat

- Neatstājiet mani Gravity, slidošana Polly

Atbalstīt mūsu misiju

Padarīt to atpakaļ uz mūsu Beat

Ir pierādīts, ka peer-run siltās līnijas, kurās strādā cilvēki, kuri ir dzīvojuši garīgās veselības pieredzi, samazina vientulību un dalībnieki izmanto garīgās veselības krīzes pakalpojumus. Turklāt vairāku pētījumu apskats atklāja, ka digitālās vienaudžu atbalsta formas uzlabo cilvēku dzīvi ar smagām garīgām slimībām, “uzlabojot dalībnieku darbību, mazinot simptomus un uzlabojot programmu izmantošanu.” WARM LINE SNIEDZ PEER GARĪGĀS VESELĪBAS ATBALSTU — NC VESELĪBAS ZIŅAS

Es skatos tevi dejoju' un

Es skatos tevi raudāt

Es skatos, ka jūs meklējat un

Kliedziens, kāpēc

Ak tagad mans dārgais tev

Tik daudz, lai dotu

Es dzirdēju viņus talkin' un

Tu esi gonna live

Tāpēc turiet mani tuvāk un

Turiet mani saspringts

Nedaudz tuvāk, līdz mēs esam

Uz nakti

Iemesls jums un es esam ieguvuši

Tik daudz, lai dotu

Es dzirdēju viņus talkin' un

Mēs dzīvosim

Tas ir labi

Tas ir labi

- Pēdējā dziesma, Bobby Lees

Atbalstīt mūsu misiju

Mēs esam Gonna Live

Ko darīt, ja es tev saku, ka tas ir kārtībā, mēs esam labi

Un, ja jūs sakāt, jums ir nepieciešams arī mani, es būšu visu

nakts, Tas ir labi

Ēnas tikai pēdējais 'til saullēkta, tas ir labi,

jūs būsiet labi

“Iemesls jums ir dzimuši saules gaismā, jo

saules gaisma, un tas ir ļoti spilgti

(Hei) Vai jūs varat sajust to, pamostoties ar

rīta saule

Kāda sajūta, mēs dzīvojam no rīta

saule

Dažreiz viss, kas jums nepieciešams, ir tumsa, lai redzētu

gaisma, mēs redzēsim gaismu

Mēs iegūstam augstu saulē un mēness

gaisma un tas ir labi

(Hei) Vai jūs varat sajust, ka tas nomodā ar rītu

saule

Kāda sajūta dzīvoja ar rītu

saule (Jā)

Ah ah ah ah ah

Zieds saulē (Ziedu nē)

Ah ah ah ah ah

Zieds saulē (Ha ah hah)

Ah ah ah ah ah ah (Jā jā jā jā)

Zieds saulē (Zieds saulē)

Ah ah ah ah ah (spīd uz mani)

Ziedu saulē (Nāc nāk nāk nāk

nāc uz tā, lai tas spīd)

Ah ah ah ah ah ah (Jā, jā jā jā jā jā)

Zieds saulē

Ah ah ah ah ah

Zieds saulē

Ah ah ah ah ah ah ah (Paga oh oh oh)

Zieds saulē

—Ziedu dziesma ar New Sol

Atbalstīt mūsu misiju

Mosties ar rīta sauli

no visām skaņām, ko jebkad esmu dzirdējisnāve ir loudesti klaiņoja, zaudēja: dzejoļi

Esiet mūsu īstie paši

Mums visiem ir vieta, lai spēlētu savu lomu. Un lai ko mēs darītu, lai arī mēs to darām, mēs to varam izdarīt ar “skaļām rokām” un “skaļām balsīm” un skaļi visu, kas mums nepieciešams, neatkarīgi no tā, kas mums ir piemērots individuāli vai kolektīvi. Būsim mūsu īstie autisma paši, skaļi un lepni, un parādīsim pasaulei to, kas mēs patiesi esam.

Skaļās rokas: Autisma cilvēki, runāšana (125. lpp.). Autisma pašaizstāvības tīkls

Patiesas krāsas ir skaistas

Kā varavīksne

Power ratiņkrēsls ar varavīksnes lietussargu

Viņa ir mūsu ļaunais

Viņa ir mūsu Detox

Viņa ir mūsu duncis tumsā

Viņa ir mezgls haoss

Viņa ir izģērbta

Viņa ir zēns, kas atrodas manā sirdī

Kamēr jūs sēdējat uz žoga, es sadedzināšu ellē

Autisma un dīvaini ļaudis dalīties dažas tumšas vēstures un daži slikti aktieri. NeuroTribes 7. nodaļa, Cīņa ar briesmoni, dalās ar Ole Ivar Lovaas mantojumu, vītā tēva Lietišķās uzvedības analīzes (ABA) un konversijas terapiju. Viņš piemēroja savas ļaunprātīgās, spīdzinātās metodes autisma bērniem un “sissy zēniem”, lai padarītu tos “neatšķiramus no saviem vienaudžiem”. Viņam bija maz vērā viņu cilvēci — tie bija inženierprojekti.

🌈🌈 Neirodaudzveidība un dzimums: jūs hit tik grūti ar visām krāsām, kas ir

Manā dzīvē un karjerā esmu piedzīvojis vairākus izdegšanas mirkļus. Būt kaut kas, ko es neiroloģiski neesmu, ir nogurdinošs. Neirotipiskuma maskas nēsāšana iztukšo manas baterijas un izkausē manas karotes. Ilgu laiku, gadu desmitiem, es pilnībā nesapratu, kas notiek ar mani. Es nesapratu manu izdegšanas ciklu pamatcēloņus. Meklējot faktiski autisma kopienu tiešsaistē, pamodināja mani uz autisma izdegšanas koncepciju. Kad es atklāju kopienas rakstīšanas izvilkta zemāk, Es beidzot sapratu svarīgu daļu no sevis. Atskatoties uz manu dzīvi, es atpazinos tos periodus, kad pārvarēšanas mehānismi bija pārtraucis darboties un sabruka. Es atpazītu savas fāzes un izmaiņas kā nepārtrauktu šķidruma pielāgošanu.

Autisma izdegšana: izmaksas, maskēšanas un iet

Neirodaudzveidības kustības dalībnieki pieņem daudzveidības nostāju, kas ietver identitāšu kaleidoskopu, kas krustojas ar LGBTQIA+ kaleidoskopu, atzīstot neiroatšķirīgas iezīmes, tostarp, bet neaprobežojoties ar UDHS, autismu, diskalkuliju, disleksiju, disleksiju, sinestēziju, Tureta sindromu, kā dabiskas izziņas, motivācijas un uzvedības modeļu variācijas cilvēku sugās. Sadarbības skaistums cilvēka mērogā: Mūžīgie cilvēku ierobežojumu modeļi

Spektri un varavīksnes, dubultās varavīksnes.

Tā ir dubultā varavīksne līdz galam.

Yosemitebear

“Queer” jebkurā gadījumā neapzīmē jau objektificētu patoloģiju vai izkropļojumu klasi; drīzāk tas apraksta iespēju horizontu, kura precīzu apjomu un neviendabīgo darbības jomu principā nevar nošķirt iepriekš.Saint Foucault: Ceļā uz geju hagiogrāfiju

Šeit nāk saule

Tas spīd tieši caur tevi

Par visiem

Jūs atnācāt tik karsts

Jūs lauza ledus augšu

Sajūta tik spēcīga

Man spīdēt

Caur visu melno un zilo

Es saņēmu to no tevis

Tas hits tik grūti ar visām krāsām, kas ir

Es gribu tevi zināt

Es gribu redzēt skaņu

Tu esi kā varavīksne

Bet ne tas pats, lai gan

Man spīdēt

Caur visu melno un zilo

Es saņēmu to no tevis

Tas hits tik grūti ar visām krāsām, kas ir

Šeit nāk saule

Tas spīd tieši caur tevi

Par visiem

Tas hits tik grūti ar visām krāsām, kas ir

Jūs hit tik grūti ar visām krāsām, kas ir

—Rainbow Shiner ar Ex Hex

Izkāpiet žogu

Palīdziet mums būt mūsu īstajiem Es

Esi labs, esi skaļi, esi feisty, būt berzes, būt citādam, lepoties, piederēt

AJ Vilna

Tas nav tikai stāsts, ko mīlēs bērni invalīdi; tas ir stāsts par to, kas ir iespējams, kad mēs cīnāmies par sevi un viens otru. Tas ir stāsts par to, kā izturību, spēku kopienas, un vēlmi cīnīties par to, kas ir svarīgi, var sākt revolūciju.Rolling WARRIOR: neticami, dažreiz neērts, patiess stāsts par nemiernieku meitene uz riteņiem, kas palīdzēja dzirksteles revolūciju

Esi labs, esiet skaļi

Laika gaitā drudzis, kas tur jūs vājš

Būs pilna par veikusi savu nodevu

Tas ir atņemts, un tas ir uzņemts savu formu

Ar ilūziju, ka jūs joprojām tur

Nekas nav kārtībā

Nekas nav mainījies, un tas viss ir pārāk pazīstams

Tātad mēs saritināties un paslēpties no visa, kas ir ārpus

Slēgtas žalūzijas un aizslēgtas durvis

Tā ir taisnība, tas ir skaļi, tas ir grūti, un tas viss, ko es zinu

Es vairs nevaru ņemt

Es tikai gribu no tieši tagad

Man bija pieņemts, ka es būtu aizgājuši tagad

Bet kuģis ir weathered vētra

Un sakāves sajūta

Tas, kas atrodas zem tā, joprojām ir dzīvs un savā gaitā

Es esmu iznīcināts, vājš

Man nav nekas cits kā runāt par patiesību, kā man šķiet piemērots

Man nav ko zaudēt, man nav ko iegūt

Es esmu pie kaprīze par to, ko esmu saglabājis

Esi labs, skaļi

Rokas līdz debesīm un kliegt

Augšpusē jūsu plaušas 'til grīdas izkrīt

-Esi labs ar off ar viņu galvām

Man ir skaļi rokas. Man ir, jo es izmantoju savas rokas, lai sazinātos. Es ierakstu to, ko es gribu teikt. Bet tas nav vienīgais iemesls, kāpēc man ir skaļas rokas. Tas ir tāpēc, ka es beidzot uzzināju, ka es nevaru apklusināt, es nebūšu apklusināts.Skaļi Hands: Es runāju ar saviem pirkstiem

būt feisty

Es vēlos redzēt feisty grupu invalīdiem visā pasaulē... ja jūs necienāt sevi un, ja jūs nepieprasāt, kam jūs ticat sev, jūs negonna get to.

Judita Hjūmaņa

Vēl viens, vēl viens, vēl viens, vēl viens

Es saņēmu vēl vienu dziesmu, kas man jādziedā

Tinga-līdinga

Brīvības gredzens

Es saņēmu vēl vienu dziesmu, kas man jādziedā

Vienkārša dziesma, tā dziedāt līdzi

Vēl viens, vēl viens, vēl viens, vēl viens

Viss, ko mēs saņēmām

Vēl viena dzīve dzīvot

Vēl viena mīlestība dot

Vēl viena klints kāpt

Vēl viens

Tas ir mans laiks

-Vēl viens Jimmy Cliff

Būt berzes

Mēs eksistējam kā berze. Darbs, ko mēs darām; tas ir Putnu sāpīgs.Mēs, Stimpunks

Par “Haiti cīņas dziesmu” Mingus teica: “Tam ir tautas gars, tāda veida tautas mūzika, kādu vienmēr esmu dzirdējusi. Mans solo tajā ir dziļi koncentrēts. Es nevaru spēlēt pareizi, ja es nedomāju par aizspriedumiem un vajāšanu, un cik tas ir negodīgi.

Tajā ir skumjas un kliedzieni, bet arī apņēmība. Un tas parasti beidzas ar manu sajūtu: “Es viņiem teicu! Es ceru, ka kāds mani dzirdēja!”

Wiki - Haiti cīņas dziesma — Čārlzs Mingus

Mums ir protesti uz skatuves, ko virza mūsu taisnīgo dusmu degviela. Mums ir runas, kas rakstītas no mūsu individuālās un kolektīvās traumas auguma pamatiem un mūsu visdziļākajiem sapņiem par prieku un brīvību un mīlestību. Mums ir kultūras stāstījumi, ko pārrakstīt, jo viņi patiešām mūs ienīst un patiešām mūs nogalinās, un, ja mēs pārrakstīsim stāstījumus, tad nav iemesla atturēties no radikālākajiem un izaicinošākajiem pārrakstiem. Mums ir autisma bērni, kuriem mums ir nepieciešams, lai atbalstītu viņus kā savas atbrīvošanas arhitektus pret skolām un ārstiem un iestādēm, policiju un prokuroriem, kuri tos sagrautu un iznīcinātu.

Mums būs vajadzīgas mūsu dusmas un mūsu publiskie veicināšanas svētki un mūsu sarežģītie, nepilnīgi, netīri “es” šim garajam un grūtam ceļam, jo mums visiem un visa mūsu taktika un stratēģijas ir vajadzīgi, lai turpinātu kustību un galu galā uzvarētu.

Autisma Hoya — blogs Lydia X. Z. brūns: Neirodaudzveidības kustībām ir vajadzīgas kurpes off, un dūres uz augšu.

Kyle Duce smaile

Būt citādam

Lai būtu nepilnīgs, man ir ideāls.

YUNGBLUD

Got sauc ārvalstnieks Bein' sevi

Man nav pacietības, lai būtu kāds cits

-cerība par nepietiekami jauniešiem ar yungblud

Es esmu tikai blēve, neviens mani nemīl

Nosūtiet mani uz rehabilitāciju, kāds pieskaras man

Es gribu pagriezt atpakaļ laiku

Es gribu noteikt, kā es biju izstrādāts

Rāpot aiz manām acīm

Un nogalināt manu novecojušo prāta stāvokli

Es izbalināt un izbalināt

Un katru reizi, kad es cenšos mainīt, lai mainītu

Es apstājos

“Iemesls es esmu tikai blēve, neviens mani mīl

Nosūtiet mani uz rehabilitāciju, kāds pieskaras man

Es neesmu tavs mērkaķis

Es neesmu tavs kucēns

Es esmu tikai blēve, neviens mani nemīl

Es deju “ap patiesību

Es būšu balerīna zēns jums

Nav svarīgi, ko es daru

Jūs vērpjot manus vārdus un sajaucat

Tāpēc es izbalināt un es izbalināt

Un katru reizi, kad es cenšos mainīt, lai mainītu

Es apstājos

“Iemesls es esmu tikai blēve, neviens mani mīl

Nosūtiet mani uz rehabilitāciju, kāds pieskaras man

Es neesmu tavs mērkaķis

Es neesmu tavs kucēns

Es esmu tikai blēve, neviens mani nemīl

—blēve ar YUNGBLUD

Horks

“Mēs sevi saucam par Warriors un Weirdos.”

AURORA

Eagard

Mēs saucam sevi par Warriors un Weirdos.

Jūras suns

“Kas padara mūs atšķirīgus, padara visu atšķirību pasaulē.”

Ellarilla

Esi lepns

Es gribu, lai jūs zinātu, ka es tevi redzu.

Es domāju par jums visiem, un es esmu ar jums katru dienu.

Yungblud ir par mums visiem.

Tas ir par paaudzi, kas sanāks kopā, lai ieviestu pozitīvas pārmaiņas šajā pasaulē.

Un cilvēki, kas cenšas turēt uz veco ideoloģiju, kas mūs aizturēs atpakaļ, neizbēgami neizbēgami neizdosies.

Jo mēs visi pāraugt tos visus.

Nekad nekaunējieties būt tas, kas jūs esat.

Es apsolu, ka mēs uzvarēsim, pat ja viņi to vēl neredz.

Nekad nemainiet to, kas jūs esat.

Lepojieties ar to, kas tu esi.

YUNGBLUD

Piederēt

Tiklīdz es teicu: “Sveiki, tas ir tieši tas, kas es esmu”, es atradu skaistāko cilvēku kopienu.

yungblud

Bet vai jūs zināt, ko?

Es tevi atklāju!

Es tevi mīlu.

Es mīlu jūs visus, kas tur.

Un tas ir iemesls, kāpēc es esmu tik lepns, ka piederu šeit.

Tā kā šī ģimene ir par mīlestības izplatīšanos.

yungblud

Jūs esat kopā ar mums.

Paskaties uz apkārtējiem cilvēkiem.

Jūs beidzot piederat kaut kur.

yungblud

Atbalstīt mūsu misiju

AJ Vilna

Navigating Stimpunks

Need financial aid to pay for bills or medical equipment? Visit our guide to requesting aid.

 

Need funds for your art, advocacy, or research? Visit our guide to requesting creator grants.

 

Want to volunteer? Visit our guide to volunteering.

 

Need a table of contents and a guide to our information rich website? Visit our map.