🏩 Mise

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Platíme

Platíme neurodivergentním a zdravotně postiženým tvůrcům a zesilujeme je našim klientům a v celé společnosti.

Nabízíme finanční a vzájemnou pomoc. Platíme neurodivergentním a zdravotně postiženým lidem za práci a život. Platíme výdaje, jako je nájem a účty za lékařskou péči, stejně jako nákup zdravotnického vybavení nebo jiných potřeb. Najímáme členy naší komunity jako konzultanti. Klientské služby jsou způsob, jakým žijeme naším posláním zaměstnávat neurodivergentní a zdravotně postižené lidi a také to, jak získáváme kapitál pro udělování grantů.

AJ Vlna

AJ Vlna

My existujeme

Existujeme pro přímou podporu a vzájemnou pomoc neurodivergentních a zdravotně postižených osob.

Stimpunks Foundation zpochybňuje typický přístup k pomoci lidem, kteří jsou neurodivergentní nebo zdravotně postižené. Víme, jaké to je žít s bariérami a co to znamená nezapadnout a musíme si vytvořit vlastní komunitu. Stimpunks ví, že neurodivergentní a zdravotně postižení lidé mají lidské potřeby. Nabízíme humánní přístup, který pomůže naší komunitě prospívat.

Věříme

Věříme, že přímá podpora jednotlivců je nejúčinnějším přístupem ke zmírnění překážek a výzev, které brání tomu, aby neurodivergentní a zdravotně postižené osoby prosperovaly v neurotypických a schopností prostředí.

Na rozdíl od většiny nadací, podporujeme organizace a jednotlivce přímo, maximalizujeme náš dopad na životy a komunity neurodivergentních a zdravotně postižených lidí.

AJ Vlna

AJ Vlna

Tvoříme

Vytváříme protischopný prostor pro vášeň, učení zaměřené na člověka kompatibilní s neurodiverzitou a sociálním modelem postižení.

Vytváříme vzdělávací prostor určený pro naši komunitu. Vytváříme prostor pro ty, kteří nejvíce neslouží „prázdná pedagogika, behaviorismus, a odmítnutí spravedlnosti“. Vytváříme cesty ke spravedlnosti a přístupu pro naše studenty, aby mohli spolupracovat na distribuci, multi-věk, mezioborové týmy s neurodiverzní řadou kreativ provádějících práci, která ovlivňuje komunitu.

Sloužíme

Sloužíme našim milovaným lidem, abychom mohli dál žít náporem.

AJ Vlna

Zůstat naživu je pro zdravotně postiženou osobu ve schopném společnosti hodně práce... Viditelnost postižení: Příběhy první osoby z 21. století

a amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; a href=“ Alive by Laura Jane Grace a amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; /a amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;

Prosím zůstaňte naživu

Prosím zůstaňte naživu

Prosím zůstaňte naživu

Prosím, přežijte.

Prosím, přežijte.

- Starý přítel (Zůstaň naživu)

Prostřednictvím Stimpunks Foundation, my:

Nabídka finanční a vzájemné pomoci;

Najměte si členy naší komunity jako konzultanti;

Poskytněte vzdělávací prostor určený pro naši komunitu; a

Podpořte otevřené výzkumné úsilí naší komunity.

Jeden ze čtyř USA. dospělí mají zdravotní postižení. Naše komunita však dostává pouze 2% dotací z USA a pouze 19% z nás je zaměstnáno. Nemůžeme jen tak nechat, aby to byla pravda. Musíme zpochybnit normu a změnit příběh kolem lidí, kteří jsou neurodivergentní nebo zdravotně postižení.

Pokračujte v Livin'

Rádi bychom ctít všechny neurodivergentní a zdravotně postižené lidi, kteří přežijí systém péče, tak něco.A všichni, kteří nepřežili tento nápor.

Buďme našimi skutečnými Já

Buďme našimi skutečnými já, hlasitě a hrdí, a ukažte světu, čím skutečně jsme.

Buďte dobří, buďte nahlas

Toto není jen příběh, který budou děti se zdravotním postižením milovat; je to příběh o tom, co je možné, když bojujeme za sebe a za sebe navzájem. Je to příběh o tom, jak houževnatost, síla, síla komunity, a ochota bojovat za to, na čem záleží, může zahájit revoluci.

Spravedlnost se zdravotním postižením (a samotné postižení) má potenciál zásadně transformovat vše, co si myslíme o kvalitě života, účelu, práci, vztazích, věcech.VIDITELNOST POSTIŽENÍ: PŘÍBĚHY PRVNÍ OSOBY Z DVACÁTÉHO PRVNÍHO STOLETÍ

Neurodiverzita a spravedlnost se zdravotním postižením, dohromady, jsou skutečně oslavami toho, kdo jsme a jak ve světě existujeme. Jsou to také pohyby zakořeněné v prožité zkušenosti, které nás žádají, abychom pochopili a zapojili se do mnoha způsobů, jak se vztahujeme k našim tělům a mozkům, uvnitř naší vlastní mysli a v sociálním kontextu. Autistická Hoya - blog Lydie X. Z. Brown: Pohyby neurodiverzity potřebují boty a pěsti nahoru.

obsahDotaz na Livin'Be naše skutečné jábýt dobrý, být hlasitý, být divoký, být divoký, být tření, být jiný, být hrdý, patříPojďme organizovat naše životy kolem lásky a péče.MissionCreedcovenantFilozofieVzávislostiHrany

Pokračujte v Livin'

AJ Vlna

Sloužíme našim milovaným lidem, abychom mohli dál žít náporem.

Chtěl bych uctít všechny autisty, kteří přežijí systém péče něcow.Všichni ti, kteří přežijí extrémní „terapie“. Všichni ti, kteří jsou přivezeni na kolena, čtení pekelné popisy svých milovaných lidí.A všichni, kteří nepřežili tento nápor.Ann Memmott PGC 🌈 na Twitteru

Podívejte se na oblohu, oblohu, oblohu

Vezměte si dnes večer své vlastní

Najdete víc, než vidíte

Je čas, teď, připravte se

Tohle je tvůj čas, tohle je tvůj život a

Tohle je tvůj čas, tohle je tvůj život a

Tohle je tvůj čas, tohle je tvůj život a

Tohle je tvůj čas, tohle je tvůj život a

Musíš dál (Mějte na livin!)

Musím dál (Pokračujte v životě!)

Musíš dál (Mějte na livin!)

Musím dál (Pokračujte v životě!)

Musíš dál (Mějte na livin!)

Musím dál (Pokračujte v životě!)

Musíš dál (Mějte na livin!)

Musím dál (Pokračujte v životě!)

— Pokračujte v životě

Podpořte naši misi

Požádejte o pomoc proti náporu

Bezpečné místo k odpočinku a přestavbě mezi okamžiky stresu je nezbytné pro autonomní rovnováhu nervového systému. VAGUS NERV a CHRONICKÉ NEMOCI — TRAUMA GEEK

Noste to (Způsob, jakým by to udělal tříletý)

Roztavit to dolů (Budete muset nakonec stejně)

Hasičské vozy se pohybují kolem zatáčky.

Ty žiješ, naučíš se

Miluješ, učíš se

Ty brečíš, naučíš se

Prohraješ, naučíš se

Krvácíš, naučíš se

Křičíš, naučíš se

Ty truchlíš, naučíš se

Ty se udusí, naučíš se

Směješ se, naučíš se

Vybíráš si, naučíš se

Modlíte se, učíte se

Ptáte se, učíte se

Ty žiješ, naučíš se

— Naučíte se

Podpořte naši misi

Zavolejte hasičské vozy

Naléhavě potřebujeme přinést našim komunitám neomezenou schopnost milovat, sloužit a vytvářet pro sebe a mezi sebou. Další americká revoluce:Udržitelný aktivismus pro dvacáté první století.

Ponořte se, nepřevráťte se

Neslibuj své plíce do bojů

Hladovějící, stěží znal Mozarta

Nevíš, že nikdy neměl pravdu.

Viděl krátery, v její hlavě

Býval miláček a levný

Ale nikdo mu nevěřil

Když řekl, že ztratil sílu

Jsem dojat fantazií, které jsou zvlněné

Kolem těchto obrazů a lpí

Představa některých nekonečně jemných

Nekonečně trpící věc

Zombie oči jsou slibné

Křivé zuby jsou sladké

Nenechávej mě gravitaci

Nenechávej mě gravitaci

Viděl krátery, v její hlavě

Býval miláček a levný

Ale nikdo mu nevěřil

Když řekl, že ztratil sílu

Vždycky jsem mu věřil

Když řekl, že nemůže najít nohy

Vždycky jsem mu věřil

Když řekl, že se to necítí úplné

Vždycky jsem věřil

Vždycky jsem věřil

Dýchat

Dýchat

Vždycky jsem mu věřil

Dokud se nedostal zpátky do našeho rytmu

- Nenechávejte mě gravitace, Bruslení Polly

Podpořte naši misi

Ať je to zpět do našeho rytmu

Ukázalo se, že vzájemné teplé linie - obsluhované lidmi, kteří prožili zkušenosti s duševním zdravím - snižují osamělost a využívání krizových služeb duševního zdraví účastníky. Přezkum několika studií navíc zjistil, že digitální formy vzájemné podpory zlepšují životy lidí s vážným duševním onemocněním tím, že „zlepšují fungování účastníků, snižují příznaky a zlepšují využití programu.“ WARM LINE POSKYTUJE PODPORU DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ - NC HEALTH NEWS

Sleduji, jak tančíte a

Dívám se, jak pláčete

Dívám se, jak vzhlížíte a

Křičet proč

Oh, teď má drahá máš

Tolik dát

Slyšel jsem je mluvit a

Budeš žít

Tak mě drž blíž a

Držte mě pevně

Trochu blíž, dokud nebudeme

do, ta, večer

Protože ty a já máme

Tolik dát

Slyšel jsem je mluvit a

Budeme žít

To je pravda

To je v pořádku.

— Poslední píseň, Bobby Lees

Podpořte naši misi

Budeme žít

Co když ti řeknu, že je to v pořádku, jsme v pořádku

A když řekneš, že mě potřebuješ taky, budu vzhůru

noc, to je v pořádku

Stíny trvají jen do východu slunce, to je v pořádku,

Budeš v pořádku

Protože jste se narodili na slunci, v

sluneční světlo a je velmi jasné

Cítíš to, když se probouzíš s

ráno, slunit se

Jaký pocit, žijeme ráno

slunce

Někdy vše, co potřebujete, je temnota vidět

světlo, uvidíme světlo

Dostáváme se vysoko na slunci a na Měsíci

světlo a to je v pořádku

Cítíš, jak se ráno probouzí

slunce

Jaký pocit žil s ranním

slunce (Jo)

Ah ah ah ah ah

Flower in the sun (Květina na slunci)

Ah ah ah ah ah

Flower in the sun (Květina na slunci)

Ah ah ah ah ah ah (Ano ano ano jo)

Květina na slunci (Květina na slunci)

Ah ah ah ah ah ah (svítí na mě)

Flower in the sun (Pojď přijít přijít

pojď, ať to svítí)

Ah ah ah ah ah ah (Jo, ano ano ano ano)

květ, na slunci

Ah ah ah ah ah

květ, na slunci

Ah ah ah ah ah ah (Ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ah)

květ, na slunci

—Květinová píseň od New Sol

Podpořte naši misi

Probuďte se ranním sluncem

ze všech zvuků, které jsem kdy slyšel, smrt je loudesti putoval, ztracený: básně

Buďte našimi skutečnými Já

Je tu prostor pro nás všechny hrát svou roli. A ať už děláme cokoliv, jakkoli to děláme, můžeme to udělat „hlasitými rukama“ a „hlasitými hlasy“ a hlasitě, ať už potřebujeme cokoli, ať už to pro nás funguje jednotlivě nebo kolektivně. Buďme našimi skutečnými autistickými já, hlasitě a hrdě, a ukázat světu, čím skutečně jsme.

Hlasité ruce: Autisté, mluvení (str. 125). Autistická síť sebeobhajoby

Pravé barvy jsou krásné

Jako duha

Power invalidní vozík s duhovým deštníkem

Ona je náš mizcreant

Ona je naše detox

Je to naše dýka ve tmě

Ona je uzel nepořádek

Ona je svlečená

Je to chlapec nesený v mém srdci

Zatímco budeš sedět na plotě, budu hořet v pekle

Autističtí a divní lidé sdílejí temnou historii - a některé špatné herce. Kapitola 7 NeuroTribes, Boj proti monstrum, sdílí dědictví Ole Ivar Lovaas, zkroucený otec Applied Behavior Analysis (ABA) a konverzní terapie. Použil své urážlivé, mučivé techniky pro autistické děti a „sissy chlapce“, aby byly „nerozeznatelné od svých vrstevníků“. Neměl ohled na jejich lidskost - byly to inženýrské projekty.

🌈🌈 Neurodiverzita a pohlaví: Zasáhli jste tak tvrdě se všemi barvami, které existují

V životě a kariéře jsem zažil několik okamžiků syndromu vyhoření. Být něčím, čím neurologicky nejsem, je vyčerpávající. Nosení masky neurotypičnosti mi vypouští baterie a roztaví mé lžíce. Po dlouhou dobu, po celá desetiletí, jsem plně nerozuměl tomu, co se se mnou děje. Nerozuměl jsem základním příčinám mých cyklů syndromu vyhoření. Hledání skutečně autistické komunity online mě probudilo k konceptu autistického vyhoření. Když jsem zjistil, že komunitní psaní je výňatek níže, Nakonec jsem pochopil důležitou část sebe sama. Při pohledu zpět na svůj život, Poznal jsem ta období, kdy mechanismy zvládání přestaly fungovat a rozpadaly se. Poznal jsem své fáze a změny jako kontinuální adaptaci tekutin.

Autistické vyhoření: Náklady na maskování a průchod

Členové hnutí neurodiverzity zaujímají pozici rozmanitosti, která zahrnuje kaleidoskop identit, který se protíná s kaleidoskopem LGBTQIA+rozpoznáním neurodivergentních rysů - včetně, ale bez omezení, ADHD, Autismus, Dyskalkulie, Dyslexie, Dyspraxie, Synestézie, Tourettův syndrom - jako přirozené variace poznání, motivace a vzorce chování u lidského druhu. Krása spolupráce v lidském měřítku: Nadčasové vzorce lidských omezení

Spektra a duhy, dvojité duhy.

Je to dvojitá duha celou cestu.

Yosemitský medvěd

„Queer,“ v žádném případě neoznačuje třídu již objektivizovaných patologií nebo zvrácenosti; spíše popisuje horizont možnosti, jehož přesný rozsah a heterogenní rozsah nelze v zásadě předem vymezit.Saint Foucault: Směrem k gay hagiografii

Zde přichází slunce

Svítí přímo skrz tebe

Na každého

Přišel jsi tak horko.

Rozbila jsi led

Cítím se tak silný

Musím zazářit

Přes všechny černé a modré

Mám to od tebe.

To zasáhne tak tvrdě se všemi barvami, které existují

Chci tě poznat.

Chci vidět ten zvuk

Jsi jako duha

Ale ne totéž

Musím zazářit

Přes všechny černé a modré

Mám to od tebe.

To zasáhne tak tvrdě se všemi barvami, které existují

Zde přichází slunce

Svítí přímo skrz tebe

Na každého

To zasáhne tak tvrdě se všemi barvami, které existují

Zasáhli jste tak tvrdě se všemi barvami, které existují

—Rainbow Shiner od Ex Hex

Vypadni z plotu

Pomozte nám být našimi skutečnými já

Být dobrý, být hlasitý, být divoký, být tření, být jiný, být hrdý, patřit

AJ Vlna

Toto není jen příběh, který budou děti se zdravotním postižením milovat; je to příběh o tom, co je možné, když bojujeme za sebe a za sebe navzájem. Je to příběh o tom, jak houževnatost, síla, síla komunity a ochota bojovat za to, na čem záleží, mohou zahájit revoluci.Rolling WARRIOR: NEUVĚŘITELNÝ, NĚKDY AWKWARD, SKUTEČNÝ PŘÍBĚH REBELSKÉ DÍVKY NA KOLECH, KTERÁ POMOHLA SPARK REVOLUCI

Buďte dobří, buďte nahlas

Časem horečka, která tě udržovala slabá

Bude mít plné vybírá svou daň

Je to odebráno a vzalo si svůj tvar

V iluzi, kterou stále držíte

Nic není v pořádku.

Nic se nezměnilo a je to příliš známé

Takže se stočíme a schováváme se před vším, co je venku

Uzavřené odstíny a zamčené dveře

Je to pravda, je to hlasité, je to těžké a je to všechno, co vím

Už to nevydržím.

Jen chci hned ven.

Předpokládal jsem, že už budu pryč

Ale loď zvětrala bouři

A pocit porážky

To leží pod ním, je stále naživu a na svém kurzu

Jsem zničený, slabý

Nemám nic jiného než mluvit o pravdě, jak uznám za vhodné

Nemám co ztratit, nemám co získat

Jsem na rozmaru toho, co jsem si zachoval

Buďte dobří, buďte nahlas

ruce, up, do, ta, nebe, a, křičet

V horní části plic, dokud nevypadne podlaha

—Buďte dobří pryč s jejich hlavami

Mám hlasité ruce. Musím, protože používám ruce ke komunikaci. Napíšu, co chci říct. Ale to není jediný důvod, proč mám hlasité ruce. Je to proto, že jsem se konečně dozvěděl, že nemohu být umlčen, nebudu umlčen. Hlasité ruce: Mluvím prsty

Buď divoký

Chci vidět divokou skupinu lidí se zdravotním postižením po celém světě... pokud si nerespektujete sami sebe a pokud nepožadujete to, v co věříte, nedostanete to.

Judith Heumannová

Ještě jeden, ještě jeden, ještě jeden, ještě jeden

Mám ještě jednu píseň, kterou musím zpívat

Ting-a-Ling

Svoboda prsten

Mám ještě jednu píseň, kterou musím zpívat

Jednoduchá píseň, tak zpívat

Ještě jeden, ještě jeden, ještě jeden, ještě jeden

Vše, co máme

Ještě jeden život k životu

Ještě jedna láska dát

Ještě jeden útes na vylézt

Ještě jeden

Je to můj čas

—One More od Jimmyho Cliffa

Buďte tření

Existujeme jako tření. Práce, kterou děláme; je to divoce bolestivé.My, Stimpunks

Na „Haitian Fight Song“, Mingus řekl: „Má lidového ducha, druh lidové hudby, kterou jsem vždy slyšel. Moje sólo v něm je hluboce koncentrované. Nemůžu to hrát správně, pokud nepřemýšlím o předsudcích a pronásledování, a jak je to nespravedlivé.

Je v něm smutek a pláče, ale také odhodlání. A obvykle to končí mým pocitem „Řekl jsem jim to! Doufám, že mě někdo slyšel!“.

Wiki - Haitská bojová píseň - Charles Mingus

Máme protesty na jeviště, poháněné palivem našeho spravedlivého hněvu. Musíme přednášet projevy, napsáno z prudkých prosb našeho individuálního a kolektivního traumatu, a naše nejdivočejší sny o radosti, svobodě a lásce. Máme kulturní příběhy, které musíme přepsat, protože nás opravdu nenávidí a opravdu nás zabijí, a pokud se chystáme přepsat příběhy, pak není důvod se držet zpátky od našich nejradikálnějších a vzdorných přepisů. Máme autistické děti, které nás potřebují, abychom je podporovali jako architekty jejich vlastního osvobození proti školám a lékařům a institucím a policii a státním zástupcům, kteří by je rozdrtili a zničili.

Budeme potřebovat náš hněv a naše veřejné oslavy stimingu a naše komplikované, nedokonalé, chaotické já pro tuto dlouhou a tvrdou cestu, protože potřebujeme nás všechny, a všechny naše taktiky a strategie, udržet pohyb v chodu a nakonec, vyhrát.

Autistická Hoya - blog Lydie X. Z. Hnědý: Hnutí neurodiverzity potřebuje boty, a pěsti nahoru.

Spike od Kyle Duce

Být jiný

Být nedokonalý je pro mě perfektní.

YUNGBLUD

Za to, že jsem byl sám sebou, povolali mě mimozemšťan

Nemám trpělivost být někým jiným

—naděje pro podceňované mládí yungblud

Jsem jen fleabag, nikdo mě nemiluje

Pošlete mě na odvykačku, někdo se mě dotkněte

Chci vrátit čas

Chci opravit způsob, jakým jsem byl navržen

Plazit se za mé oči

A zabij můj zatuchlý stav mysli

I slábnout a slábnout

A pokaždé, když se snažím změnit, změnit

Zastavím

Protože jsem jen fleabag, nikdo mě nemiluje.

Pošlete mě na odvykačku, někdo se mě dotkněte

Nejsem tvoje opice

Nejsem tvoje štěně.

Jsem jen fleabag, nikdo mě vůbec nemiluje

Tančím kolem pravdy

Budu pro tebe balerína.

Bez ohledu na to, co dělám

Zkroutíš moje slova a necháš se zmást

Tak jsem slábnout a já slábnout

A pokaždé, když se snažím změnit, změnit

Zastavím

Protože jsem jen fleabag, nikdo mě nemiluje.

Pošlete mě na odvykačku, někdo se mě dotkněte

Nejsem tvoje opice

Nejsem tvoje štěně.

Jsem jen fleabag, nikdo mě vůbec nemiluje

—Fleabag od YUNGBLUD

Hork

„Říkáme si Warriors and Weirdos.“

POLÁRNÍ ZÁŘE

Eagard

Říkáme si Warriors and Weirdos.

Mořský pes

„To, co nás odlišuje, dělá rozdíl ve světě.“

Ellarilla

Buďte hrdí

Chci, abys věděla, že tě vidím.

Myslím na vás všechny, a jsem s vámi každý den.

Yungblud je o nás všech.

Je to o generaci, která se spojí, aby přijala pozitivní změnu v tomto světě.

A lidé, kteří se snaží udržet starou ideologii, která nás udrží zpátky, nevyhnutelně selžou.

Protože je všechny vyrosteme.

Nikdy se nestyď za to, kým jsi.

Slibuju, že vyhráváme, i když to ještě nevidí.

Nikdy nezměňte, kdo jste.

Buďte hrdí na to, kdo jste.

YUNGBLUD

Patří

Jakmile jsem řekl: „Dobrý den, to je přesně to, kým jsem“, našel jsem nejkrásnější komunitu lidí.

yungblud

Ale víš co?

Našel jsem tě!

Miluju tě.

Miluji vás všechny tam venku.

A proto jsem tak hrdý, že sem patřím.

Protože tahle rodina je o šíření lásky.

yungblud

Ty jsi s námi.

Podívej se na lidi kolem sebe.

Konečně někam patříš.

yungblud

Podpořte naši misi

AJ Vlna

Navigating Stimpunks

Need financial aid to pay for bills or medical equipment? Visit our guide to requesting aid.

 

Need funds for your art, advocacy, or research? Visit our guide to requesting creator grants.

 

Want to volunteer? Visit our guide to volunteering.

 

Need a table of contents and a guide to our information rich website? Visit our map.