⚡️🦅🌈 Почуття: електрична приналежність та ширяюче включення

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Як ми можемо культивувати простори, де кожен має таке ширяє почуття включення? se.e. сміт

Зміст ⚡️🦅🌈 Почуття: Електрична приналежність та ширяюча інклюзія 🤲 Ми створюємо крип-простір, який викликає електризуюче почуття приналежності. 👩‍❤️‍👨 Ми сприяємо відчуттю близькості доступу. 📚 Навчання: навчання на основі пристрасті, орієнтоване на людину, сумісне з нейрорізноманітністю та соціальною моделлю Інвалідність

⚡️🦅🌈 Почуття: електрична приналежність та ширяюче включення

🤲 Ми створюємо крип-простір, який викликає електризуюче відчуття приналежності.

Дуже рідко, як інвалід, я відчуваю інтенсивне почуття приналежності, не просто терпимого або включеного в простір, але активно володію ним; «Цей простір, - шепоту я собі, - для мене». Поруч зі мною я відчуваю, що мій друг має таке ж електризоване почуття. Цей простір для нас.

Члени багатьох маргіналізованих груп мають цей спільний експериментальний пробний камінь, це відчуття несподіваної та яскравої приналежності та палке бажання мати можливість передати цей досвід разом. Деякі можуть згадати точний момент, коли вони вперше опинилися в просторі, повністю населеному такими людьми, як вони.

Crip space є унікальним, місцем, де відзначають і охоплюють інвалідність - щось радикальне і табу у багатьох куточках світу, а іноді навіть для людей у цих просторах. Ідея про те, що нам потрібні наші власні простори, що ми процвітаємо в них, особливо турбує ідентичності, які розглядаються соціально як негативні; чому ви хочете самовідокремлюватися від інших калік? Для тих, хто знову інвалідів, crip простір може здатися залякуючим або лякаючим, з очікуваннями, які не відповідають реальності досвіду - хтось, хто щойно пережила величезну життєву зміну, не завжди готовий до гордості або непокори інвалідності, потребує добрішого, м'якого введення.

Саме тому вони потрібні: поки претензії на нашу власну землю трактують як акт ворожнечі, нам потрібна наша земля. Нам потрібне почуття спільноти для людей з обмеженими можливостями, створене в crip space.

Як ми можемо розвивати простори, де кожен має таке стрімке почуття включення, де ми можемо вести складні та змістовні розмови?

Тому що кожен заслуговує на притулок і обійми крип-простору, щоб знайти своїх людей і опускати коріння в місці, яке вони можуть назвати домом.

«Краса просторів, створених для інвалідів та людей з обмеженими можливостями» у «Видимість інвалідності: історії від першої особи з 21 століття»

Але ні, відведіть мене додому

Відведіть мене додому, де я належу

Я не маю іншого місця, куди піти

Ні, віднеси мене додому

Відведіть мене додому, де я належу

Я не маю іншого місця, куди піти

Ні, віднеси мене додому

Відведіть мене додому, де я належу

Я більше не можу це прийняти

Але я продовжував бігати за м'яким місцем, щоб впасти

І я продовжував бігати за м'яким місцем, щоб впасти

І я продовжував бігати за м'яким місцем, щоб впасти

І я продовжував бігати за м'яким місцем, щоб впасти

—Втеча від АВРОРИ

👩‍❤️‍👨 Ми сприяємо відчуттю близькості доступу.

Інтимність доступу - це невловиме, важко описати почуття, коли хтось інший «отримує» ваші потреби в доступі. Вид моторошного комфорту, що ваш інвалід себе відчуває з кимось на чисто рівні доступу. Іноді це може статися з абсолютно незнайомими людьми, інвалідами чи ні, а іноді може бути побудована роками. Це також може бути спосіб, яким ваше тіло розслабляється і відкривається з кимось, коли всі ваші потреби в доступі задовольняються. Це не залежить від того, хто має політичне розуміння інвалідності, ableism або доступу. Деякі з людей, з якими я пережила найглибший доступ до близькості (особливо здатних людей), не мали освіти або впливу на політичне розуміння інвалідності.

Інтимність доступу - це також близькість, яку я відчуваю з багатьма іншими інвалідами та хворими людьми, які мають автоматичне розуміння потреб доступу з нашого спільного подібного життєвого досвіду багатьох різних способів проявляється в нашому житті. Разом ми поділяємо своєрідну близькість доступу, яка є наземним рівнем, без необхідності пояснень. Миттєво ми можемо утримувати вагу, емоції, логістику, ізоляцію, травму, страх, тривогу та біль доступу. Я не повинен виправдовуватися, і ми можемо почати з місця сталевої уразливості. Це не означає, що наш доступ виглядає однаково, або що ми навіть знаємо, які потреби доступу один до одного. Він прийняв форму довгих переговорів у ніч на нашій першій зустрічі; знаючі погляди розділені по кімнаті або в групі здатних людей; або відчуття миттєвого знайомства, щоб мати можливість попросити про допомогу чи підтримку.

Інтимність доступу: Відсутня ланка | Залишаючи докази

І я роблю краще, кожен день Через тих, хто знає, що ми такі ж великі, як ми робимо, І не всі відмінності повинні бути так пояснені

Прокляття, Солілаквісти звуку

📚 Навчання: навчання на основі пристрасті, орієнтоване на людину, сумісне з нейрорізноманітністю та соціальною моделлю інвалідності

У нашому просторі близькості доступу ми практикуємо будівництво ніш та навчання, орієнтоване на людину. Продовжуйте дізнаватися більше.

Продовжити