♿️📚 Переосмислення навчання: анти-аблістський простір для навчання, орієнтованого на людину

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Місце, де ми належать, не існує. Ми побудуємо його.Джеймс Болдуін через Гаятрі Сетхі в неналежності

Потреба в антиаблестичному навчальному просторі для нейродивергентів та інвалідів зараз.

Ми створюємо антиаблестичний простір для навчання на основі пристрасті, орієнтованого на людину, сумісного з нейрорізноманітністю та соціальною моделлю інвалідності. Ми створюємо простір для тих, хто найбільше не обслуговується «порожньою педагогікою, біхевіоризмом та відмовою від справедливості». Ми створюємо шляхи до справедливості та доступу для наших учнів, щоб вони могли співпрацювати в розподілених, багатовікових, міждисциплінарних командах з нейрорізноманітним набором творчих людей, які виконують роботу, яка впливає на спільноту.

Створення шляхів до рівності та доступу для всіх дітей залишається грандіозним викликом державної освіти в Америці.Equity надає ресурси, щоб вихователі могли бачити всі сильні сторони наших дітей. Доступ надає нашим дітям можливість показати нам, хто вони і що вони можуть зробити. Емпатія дозволяє нам сприймати дітей як дітей, навіть підлітків, які можуть зіткнутися з усіма проблемами, які створюють бідність та інші фактори ризику. Інклюзивність створює гостинну культуру турботи, щоб ніхто не відчував себе поза спільноти.Вічне навчання: як уява, спостережливість та нульове мислення змінюють школи

Навчальний клас, орієнтований на людину, потрібен зараз як ніколи. У часи зростаючої невизначеності, глобальних викликів та посилення загроз демократії дітям потрібен простір для сумнівів, роздумів та актуалізації сенсу свого життя. Ці молоді люди разом зі своїми вихователями будуватимуть нове майбутнє любові, турботи та поваги до всіх.

Посібник з освіти, орієнтованої на людину

ЗмістПотребаВідповідьПочуттяНавчання ♿️ Потреба: простір без біхевіоризму, сегрегації або аблеїзму ➗ У антиабелістському просторі немає сегрегації «особливого». 🥢🥕 В антиаблестичному просторі немає біхевіоризму, В антиабелістському просторі немає «заробляти свій жетон». 🧠 В антиаблестичному просторі простір, ми активні агенти в нашому власному втіленому досвіді. ❤️ Відповідь: Рефреймінг, шанобливий зв'язок, і презумпція компетентності

Ми створили систему, в якій ви подаєте себе або свою дитину, капюшону пацієнта, щоб отримати доступ до права вчитися по-іншому. Право вчитися по-іншому має бути універсальним правом людини, яке не опосередковано діагнозом. Подарунок: Навчання інвалідності реформується

♿️ Потреба: простір без біхевіоризму, сегрегації чи аблеїзму

Тому евгеніка - це стирання ідентичності через силу, тоді як радикальний біхевіоризм - це стирання ідентичності через «корекцію». Все це передбачає домінуючу культуру, яку людина прагне безперечно підтримувати. Порожня педагогіка, біхевіоризм та відмова від справедливості

Нейродивергентні та інваліди учнів потребують анти-ableist простір, і нам це потрібно зараз.

➗ У антиаблестичному просторі немає сегрегації «особливого».

Хоча людське різноманіття, соціальна модель інвалідності та інклюзії як концепції правозахисних рамок розвивають тягу, для більшої кількості суспільства «особлива історія» все ще виглядає так:

Дитина з «особливими потребами» ловить «спеціальний автобус», щоб отримати «спеціальну допомогу» у «спеціальній школі» від «вчителів спеціальної освіти», щоб підготувати їх до «особливого» майбутнього життя в «особливому будинку» та роботи в «спеціальній майстерні».

Це звучить «особливим» для вас?

Слово «особливий» використовується для сегрегації цукрового покриття та соціального виключення - і його постійне використання в нашій мові, освітніх системах, засобах масової інформації тощо служить для підтримки тих все більш застарілі «особливі» поняття, які визначають шлях до життя відчуження та низьких очікувань.

«Він не особливий, він мій брат» - Час кинути фразу «особливі потреби» - Починаючи з Юліуса

Покійний Херб Ловетт говорив, що існує лише дві проблеми з «спеціальною освітою» в Америці: Це не особливе, і це пекло не освіта. Поле продовжує маринуватися в біхевіористських припущеннях та практиках, незважаючи на те, що численні ресурси для вчителів, терапевтів та батьків пропонують альтернативи контролю поведінки.

Аутизм і біхевіоризм - Альфі Кон

Дізнатися про історію «Особливого»

🥢🥕 У антиаблістському просторі немає біхевіоризму.

Але ще більш переконливим є свідчення молодих людей, які розуміють реальність такого підходу краще, ніж будь-хто, тому що вони були на приймальному кінці. Це не що інше, як приголомшливий, щоб дізнатися, наскільки широко і інтенсивно ABA ненаворожити дорослих аутистів, які здатні описати свій досвід з ним. Чесно кажучи, мене бентежить, що приблизно рік тому я абсолютно не знав про всі веб-сайти, статті, наукові есе, публікації в блозі, сторінки Facebook та групи Twitter, що показують голоси чоловіків і жінок з аутизмом, всі в переважній більшості критично ставляться до ABA і красномовні в описі травми, яка є її первинна спадщина.

Як можливо, що їхні голоси не перетворили всю дискусію? Припустимо, ви брали участь у реалізації широко використовуваної стратегії боротьби з бездомністю, тільки щоб дізнатися, що найбільш відвертими критиками цього втручання були бездомні люди. Чи не зупинило б це вас у ваших треках? Що б він сказав про вас, якби цього не сталося? І все ж послідовні, рішучі заперечення людей з аутизмом, здається, не турбують практиків ABA взагалі. Дійсно, один критичний аналіз етики в цій галузі зазначає, що «аутистичні були виключені з усіх комітетів, комісій, рад тощо, яким доручено розробляти, направляти та оцінювати програми досліджень та лікування ABA».

Аутизм і біхевіоризм

Безліч політик і програм обмежує нашу здатність робити правильно дітьми. Але, мабуть, найбільш обмежувальна віртуальна гамівна куртка, з якою стикаються педагоги, - це біхевіоризм - психологічна теорія, яка б змушувала нас зосередитися виключно на тому, що можна побачити та виміряти, що ігнорує або відкидає внутрішній досвід і зводить цілі до частин. Це також говорить про те, що все, що роблять люди, можна пояснити як прагнення до підкріплення - і, маючи на увазі, що ми можемо контролювати інших, винагороджуючи їх вибірково.

Тоді дозвольте мені запропонувати це емпіричне правило: значення будь-якої книги, статті чи презентації, призначеної для вчителів (або батьків), обернено пов'язане з кількістю разів, коли в ній з'являється слово «поведінка». Чим більше наша увага фіксується на поверхні, тим більше ми помічаємо студентів, що лежать в основі мотивів, цінностей та потреб.

Минуло десятиліття з того часу, як академічна психологія серйозно сприйняла ортодоксальний біхевіоризм Джона Уотсона та Б.Ф. Скіннера, який до цього часу скоротився до культового клану «аналітиків поведінки». Але, на жаль, його редукціоністський вплив живе на програмах управління в класі (і загальношкільних), таких як PBIS та Class Dojo, у сценаріях навчальних програм та зменшення навчання дітей до «даних», у класах та рубриках, у «компетентності» - та підходах до навчання, стандартизованих оцінки, в читанні заохочення і заслуги платити вчителям.

Це не про поведінку - Альфі Кон

Тренери відкидають біхевіоризм, оскільки він шкодить тваринам емоційно та психологічно. Що це говорить про класи, які його охоплюють?

Порожня педагогіка, біхевіоризм та відмова від справедливості

Ми не можемо замінити агентство відповіддю на Stimuli.MMCP: Критична цифрова педагогіка; або Магія передач | Гібридна педагогіка

Я роблю правильні помилки

І я кажу, що я маю на увазі

Пощади мене від цвілі

—Пощади мене від цвілі плітки

Наше недотримання не має на меті бути бунтівним. Ми просто не дотримуємося речей, які шкодять нам. Але оскільки велика кількість речей, які шкодять нам, не є шкідливими для більшості нейротипіків, нас розглядають як неприборканих і потребують випрямлення.Один з моїх улюблених анекдотів з тези Аспергера - це коли він запитує хлопчика-аутиста у своїй клініці, чи вірить він у Бога. «Я не люблю говорити, що я не релігійний, - відповідає хлопчик, - я просто не маю жодних доказів Бога». Цей анекдот показує оцінку аутистичного недотримання, яке Аспергер та його колеги вважали такою ж частиною аутизму їхніх пацієнтів, як і проблеми, з якими вони стикалися. Аспергер навіть передбачав у 1970-х роках, що дорослі аутисти, які «цінували свою свободу» заперечуватимуть проти біхевіористської підготовки, і це виявилося правдим.Думаючи КЕРІВНИЦТВО ЛЮДИНИ ДО АУТИЗМУ: Про Ганса Аспергера, нацистів та аутизм: Розмова через неврології

Дізнайтеся більше про біхевіоризм

У антиаблістському просторі немає «заробляти свій токен».

Коли я була маленькою дівчинкою, я була аутисткою. І коли ви аутист, це не зловживання. Це терапія. Тихі руки | Просто стіммінг...

Чому я залишив ABA | Соціально тривожний адвокат

Я зловживав дітьми заради життя - Щоденник Birdmad girl

Я зловживав дітьми і так робите ви: Відповідь на Апологет ABA - Щоденник Birdmad Girl

Чи справді ABA «Дресирування собак для дітей»? Професійний дресирувальник собак зважує» NeuroClastic

Я терапевт ABA, я помітив багато... - neuroзамечательно

Мені шкода, але це не заробляє ваш токен

Скандал «Кардгейт» розкриває поширену неповагу до аутистів | NOS Magazine

Погана поведінка біхевіористів

Прикладний аналіз поведінки - особисті роздуми

Прочитайте, що один дорослий аутист повинен був сказати в день, коли вона зрозуміла, що терапія, яку вона пройшла в дитинстві, насправді була ABA.

Я спостерігаю, як система освіти США не дуже тонко запрошує покарання назад в основний клас. Це, здається, обумовлено полем прикладного поведінкового аналізу (ABA) .Визначення підкріплення та покарання для педагогів - чому вони цього ще не зробили?

Будь ласка, виконайте це просте завдання

Натискаємо кнопки так само, як ми запитуємо

Цей крок перший і останній крок

Зі знову і робити це швидко

Я дивлюся за всіма, відчуваючи себе простаком

Чому я не можу це зробити? Я просто хочу кричати і бігати

Я не думаю, як ти

Але я той, кого називають ненормальним

Ця конструкція

Був побудований дрібними тиранами

Я ще на рівні? (Рівень ще)

Як я зробив на вашому маленькому тесті?

Отримати мій мозок скинути (Reset)

Тому що все, що ви говорите, є статичним

Чи роблю я хорошого вихованця? (Хороший вихованець)

Підкорятися командам або отримати тильну сторону руки

Тому що світ не був побудований для мозку, як мій

Передумайте, передумайте, передумайте

Ця конструкція

Побудований і може бути демонтований

Ми стоїмо разом

Ми думаємо окремо

Ми стоїмо разом

Ми думаємо окремо

- Нейродивергент по кролику мотлох

Більшість передбачуваних доказів для цих теорій не вистачає того, що називається «дійсністю обличчя», в очах багатьох людей, що вивчаються - тобто це не схоже на те, що він вимірює те, що він повинен вимірювати взагалі. Занадто багато досліджень аутизму було зроблено без аутистичного введення, що могло б запобігти невірному тлумаченню даних, позначені, коли цілі досліджень не мали ніякого відношення до аутистичного благополуччя, і запобігли значним помилкам упущення.

Невдачі науки про аутизм не є випадковими: вони відображають систематичні дисбаланси влади.

Аутизм і науковість

Проблеми, пов'язані з ABA, проходять дуже глибоко. Це порушення прав людини продовжувати ігнорувати та знижувати голоси аутистів про глибоко травмуючі та шкідливі «терапії», такі як ABA.Jorn Bettin

Вплив моделей, заснованих на поведінці, на нейророзвиток та навчанняБіхевіоризм - це відмова, майже навмисне звільнення, суб'єктивного досвід.— Альфі КонЦе серце дитини в режимі бою чи польоту, постійно, яке бомбардують усіма цими інструкціями та спонуками.— Професор Елізабет Торрес

Біхевіоризм - це відмова, майже навмисне звільнення, суб'єктивного досвіду.

Альфі Кон

Це дитяче серце в режимі бою або польоту, постійно, тобто бомбардується всіма цими вказівками і підказуванням.

Професор Елізабет Торрес

Хоча деякі можуть сприймати ABA як неправильно інтерпретований (Morris, 2009), аргумент випливає з досвіду втручання та впливу примусового поведінкового втручання на процеси та розвиток самосприйняття. Адаптація аутистичної поведінки та ідентичності для задоволення тих, хто зазвичай розвивається (TD) однолітків є основою протистояння ABA. Дійсно, сучасні дослідження припускають, що ABA спричиняє важкий рівень травми від участі дітей (Kupferstein, 2018). Аутисти продовжують підкреслювати страждання, які відчуваються через нездатність ABA визнати негатив, заподіяний силовим примусом (див., наприклад, Кедар, 2011; «Мій досвід з ABA», 2017). Такий висновок викликає додаткові сумніви щодо ефективності раннього втручання, а також довгострокових наслідків та впливу на учасників. Хоча аргументи, поставлені тим, хто виступає проти методів та підходів до претензій ABA, змінилися («Суперечка навколо ABA», 2019), протидія «поточній» ABA відображає аутистичне ставлення до втручання (Klein, 2002) та «ліки» (Harmon, 2004) майже два десятиліття тому. Так багато хто виходить вперед і вказує на шкоду для дітей-аутистів, які вони самі зазнали, для поліпшення для наступного покоління свідчить про невідповідність. Тим не менш, коли багатьох ігнорують або відхиляють як «радикали», «занадто аутистичні» або «недостатньо аутистичні», щоб говорити за власну спільноту, міст між академічними колами та громадою ще більше руйнується. Щоб розпочати відновлення цих мостів, ми прагнемо працювати разом з аутистичними відображеннями ABA, щоб привнести голос в емпіричні конструкції. Переклад голосу в академічне розуміння ABA термінами, відображеними аутистичної спільнотою, вирішує життєво невирішену прогалину в поточних дослідницьких знаннях.

«Згадуючи приховані шкоди»: аутистичні переживання дитинства, прикладний поведінковий аналіз (ABA)

Незважаючи на десятиліття використання в якості основного методу для цього населення у всьому світі, ABA ніколи не було показано, щоб бути навіть трохи ефективним для населення невербального аутизму.

Дослідження, використані у відповідь не стосується населення обговорюється, не представляє ніяких нейронаукових досліджень, і не стосується внутрішньої мотивації, підвищений рівень тривожності, або різні інші відповідні питання, пов'язані з невербальним аутизмом населення.

Дослідження в ABA продовжують нехтувати будовою мозку аутизму, надмірною стимуляцією аутистичного мозку, траєкторією розвитку дитини або складним характером психології людини, оскільки всі ці фактори були проігноровані у відповідь і ігноруються в самій практиці ABA. Забезпечення лікування, яке викликає біль в обмін на відсутність користі, навіть якщо несвідомо, рівносильно тортурам і порушує найголовнішу вимогу будь-якої терапії: не нашкодити. Нарешті, також немає жодної дискусії у відповідь щодо внутрішньої мотивації та того, як умови, створені ABA, сприяють психологічному неблагополуччя. Якщо парапрофесіонали та професіонали відмовляються займатися критичним мисленням, відмовляються стати експертами у справі, яку вони лікують, продовжують практикувати поза межами сфери застосування та продовжують ігнорувати відповідні дослідження, майбутнє аутизму та інших станів ABA сповідує лікувати дуже похмуро.

Довгострокова терапія ABA є образливою: відповідь на Горицький, Руппель та Зейн | SpringerLink

Тим часом дорослі аутисти, яких я бачив, які були реципієнтами ABA, а також кілька сімей, з якими я зіткнувся в адвокації громади, чиї аутистичні дорослі діти були в програмах ABA, мали лише незначно краще функціонування, і представили одну або кілька тривоги, депресії, ОКР, безсоння та посттравматичного Стресовий синдром.

Однак, з такою кількістю незалежних особистих рахунків від аутистів та сімей, а також новим науковим рухом, будь-який розумний спостерігач не може впевнено заперечувати, що АБА негативно впливає на аутистичне населення.

У 2019 році нейропсихолог опублікував статтю у співавторстві з батьком та постачальником послуг, посилаючись на дослідження, яке показує непридатність ABA для аутистів, поточну відсутність наукового тестування щодо впливу ABA на «нижче функціонування» та невербальних аутистів, та підкреслюючи драйвери розширеного використання, включаючи потенційний поточний розмір ринку в $17 млрд щорічно.

Отже, багато сімей не розуміють, що вони ставлять своїх близьких через дорогу і травматичну програму, тому що вони відчувають, що це найкращий догляд, який вони можуть отримати, і результати, на які вони сподіваються, є найближчими до ідеалізованого нормального.

Аутистичне співтовариство має розрахування з ABA терапією. Ми повинні слухати | Fortune

Монополія ABA підтримується відсутністю наукових досліджень та інвестицій у альтернативні методи, які розглядають аутизм як когнітивний та екзистенційний досвід, а не просто поведінковий - підхід дорослих аутистів, які зазнали ABA, описали як порушення фундаментальні принципи біоетики, а також Конвенція ООН про права інвалідів.

Аутистичне співтовариство має розрахування з ABA терапією. Ми повинні слухати | Fortune

Поки ABA не оновлює свої наукові методи, свої функції поведінки та включає сучасну психологію - включаючи неврологію, розвиток дитини, психологію освіти та інші життєво важливі дослідження - це не може вважатися безпечним, ефективним або етичним полем.Біхевіоризм мертвий. Як ми говоримо (аутизм) батьків? » Нейрокластик

Але мені не потрібні ліки для мене

Мені це не потрібно

Ні, мені не потрібні ліки для мене

Мені це не потрібно

Ні, мені не потрібні ліки для мене

Мені це не потрібно

Мені це не потрібно

Будь ласка, не ліки для мене

Будь ласка, не ліки для мене

—Ліки для мене від АВРОРА

Нейрорізноманіття може бути настільки ж важливим для людської раси, як біорізноманіття для життя в цілому.

Дізнатися більше про ABA

Дізнайтеся більше про нейрорізноманіття та гендерну проблематику

Дізнайтеся більше про нейрорізноманіття в школі

🧠 У антиаблістському просторі ми є активними агентами у власному втіленому досвіді.

Локус патології існує не у аутиста людини, а у взаємодії між ворожим середовищем і підпорядкованим аутистом. Батькам, практикам, вихователям і самим людям з аутизмом важливо задати найважливіше питання - аутист - це машина чи організм? Чи є ми активними агентами у власному втіленому досвіді, чи ми є локусом поведінки? Я заявляю не про непокори, а з автономією, що я заявляю як аутиста людина - я не є проявом подразників і реакції. Я генціальний. Я автономно аутист. Незважаючи на риторичний прогрес галузі досліджень інвалідності до нових моделей інвалідності, аутистична суб'єктивність все ще заблокована в медичних патологіях та припущеннях дефіциту. Теорія самовизначення забезпечує інтригуючий контраст з іншими психологічними рамками, що дозволяє переосмислити і повторно локалізувати дефіцит. Потім ми можемо порушити наші припущення та сформувати нові принципи, які дають можливість людям з аутизмом розвиватися автономними, компетентними, пов'язаними та самоспрямованими шляхами. Теорія самовизначення позиціонує себе як пряму та невибаченно антитетичну біхевіоризму, факт, що проявляється в літературі неодноразово в біхевіористському коментарі... Автономний аутизм | Канадський журнал досліджень інвалідності

ізгой тупота

Ізгої, чи ізгоя тупають

Виродки йдуть

Виродки йдуть

—Ізгой Stomp від G.L.O.S.S

Дізнайтеся, як ми підтримуємо активних агентів у нашому навчальному центрі

❤️ Відповідь: рефреймінг, шанобливий зв'язок та презумпція компетентності

Коли ваша дитина DxED як аутист, майже всі професійні поради, які ви отримуєте від освіти та охорони здоров'я, занурений в дефіцит ідеології.

Повідомлення батькам нейрорізноманітного малюка полягає в тому, що їхня дитина відчуває дефіцит, і що їх робота полягає в тому, щоб виправити свою дитину. Ми знаходимося у своєму роді рекультиваційного промислового комплексу, де є всілякі послуги та процедури та втручання, щоб квадратний кілочок підходив до круглого отвору. Батькам невпинно говорять, що це їхня робота.

Нормальний смокче: Автор Джонатан Муні про те, як школи провалюють дітей з відмінностями в навчанні

Замість біхевіоризму, сегрегації та терапії, вкорінених абелізмом, ми практикуємо шанобливий зв'язок.

Продовжити