🌈🌈 Нейрорізноманіття та стать: ви так сильно вдарили всіма кольорами, які є

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Завдяки своїй здатності денатуралізувати соціальні норми та неврологічні відмінності, аутисти можуть запропонувати нові уявлення про стать як соціальний процес. Вивчення статі з точки зору аутизму висвітлює деякі елементи як соціально сконструйовані, які інакше можуть здатися природними та підтримує розуміння статі як текучого та багатовимірного.Гендер Копія: Феміністичні риторичні перспективи щодо аутистичної концепції сексу/гендера: жіночі дослідження в спілкуванні Том 35, № 1

Мистецтво: іцягерг_нуль

Гендерна невідповідність, дисфорія та плинність часто обговорюються у спільнотах нейрорізноманіття. Нейродивергентні люди частіше, ніж загальна популяція, є гендерними невідповідними. Багато видатних аутистичних самозахисників ідентифікують як інтерсексуальні, небінарні, безстатеві, романтичні, трансгендерні та гендерні.

ЛГБТКІ+люди з діагнозом аутизму мають дві окремі веселки - і дві окремі історії, що виходять. Бувають випадки, коли аутист не вийде як LGBTQI+, а навпаки. Виклики для кожної групи меншин великі, і бути подвійною соціальною меншиною може бути особливо жорстким. Освіта та підтримка однолітків проходить довгий шлях, допомагаючи орієнтуватися в цих викликах та зробити більш плавну поїздку по соціальній магістралі.

Про нас - Twinbow

Люди, які не ототожнюються із статтю, яку вони призначали при народженні, в три-шість разів частіше схильні до аутизму, як цисгендерні люди, згідно з найбільшим дослідженням, яке ще вивчило зв'язку1. Люди, що відрізняються гендерною різноманітністю, також частіше повідомляють про ознаки аутизму та підозрюють, що у них є недіагностований аутизм.

«Всі ці висновки в різних наборах даних, як правило, розповідають подібну історію», - говорить дослідник Варун Уорріер, науковий співробітник Кембриджського університету у Великобританії.

Аутисти частіше, ніж нейротипові люди, мають гендерну різноманітність, показують кілька досліджень, і люди, що відрізняються гендерною різноманітністю, частіше хворіють на аутизм, ніж цисгендерні люди2,3.

Найбільше дослідження на сьогоднішній день підтверджує перекриття між аутизмом та гендерною різноманітністю

Нам подобається думати про нейрорізноманітність як парасольку соціальної моделі, яка, коли вона відкрита для найширшої, включає квір-людей.

Члени руху нейрорізноманіття займають позицію різноманітності, яка охоплює калейдоскоп ідентичностей, який перетинається з ЛГБТКІЯ+калейдоскопом, визнаючи нейродивергентні риси - включаючи, але не обмежуючись СДУГ, аутизм, дискалькулія, дислексія, диспраксія, синестезія, синдром Туретта - як природні варіації пізнання, мотивації та моделі поведінки у людських видах.Краса співпраці в людському масштабі: позачасові закономірності людських обмежень

Спектри і веселки, подвійні веселки.

Це подвійна веселка на всьому шляху.

Йосеміт ведмедик

«Queer», у будь-якому випадку, не позначає клас вже об'єктивованих патологій або збочень; скоріше, він описує горизонт можливості, точний ступінь і неоднорідний обсяг якого в принципі не можуть бути розділені заздалегідь.Сен-Фуко: На шляху до гей-агіографії

Ось приходить сонце

Він світить прямо крізь вас

На всіх

Ти прийшов так жарко

Ти розбив лід

Відчуваючи себе настільки сильним

Я повинен блищати на

Крізь все чорне і синє

Я отримав його від тебе

Це так сильно вражає всіма кольорами, що є

Я хочу тебе знати

Я хочу бачити звук

Ти як веселка

Але не те ж саме, хоча

Я повинен блищати на

Крізь все чорне і синє

Я отримав його від тебе

Це так сильно вражає всіма кольорами, що є

Ось приходить сонце

Він світить прямо крізь вас

На всіх

Це так сильно вражає всіма кольорами, що є

Ви так сильно вдарили всіма кольорами, які є

—Веселка Shiner від Ex Hex

Лаура Харріс Веселка GIF за допомогою злиття записів через GIPHY

Ви так сильно вдарите всіма кольорами, які є.

Гендерпанк: розмовний термін для культури та опору проти гендерної нормативності; ідентичність, яка сама по собі є стійкістю проти гендерних норм, гомофобії та трансфобії, гноблення та соціального статусу.

Ваша стать не має нічого спільного з вашою правомочністю бути гендерним панком. Якщо ви згодні з мисленням, незалежно від того, як ви ідентифікуєте, ви можете бути частиною руху.

Майте гей-день: що таке «гендерпанк»?

Ось приходить Дік, він одягнений в спідницю

Ось Джейн, ви знаєте, що вона спортивна ланцюг

Те ж волосся, революція

Однакова збірка, еволюція

Завтра хто буде метушитися?

І вони люблять один одного так

Андрогінний

Ближче, ніж ви знаєте, любите один одного так

Андрогінний

Не зрозумійте його неправильно і не зведіть його з розуму

Він може бути батьком, але він впевнений, що не тато

І їй не потрібна порада, яка надіслана їй

Вона задоволена тим, як вона виглядає, вона задоволена своєю статтю

І вони люблять один одного так

Андрогінний

Ближче, ніж ви знаєте, любите один одного так

Андрогінний

Дзеркальне відображення, не видно пошкоджень

Не бачу зла взагалі

Ляльки Kewpie та кіоски з сечею будуть сміятися

Те, над яким ти зараз смієшся

Тепер щось зустрічає Хлопчика, і щось зустрічає Дівчинку

Вони обидва виглядають однаково, вони радіють цьому світу

Те ж волосся, революція

Унісекс, еволюція

Завтра хто буде метушитися

—Андрогінний шляхом заміни

Зміст Примітка: абелізм, біхевіоризм, ABA, конверсійна терапія, гомофобія, трансфобія, зловживання, дисфорія, самогубство

Аутисти і квір-люди поділяють деяку темну історію - і деякі погані актори. Глава 7 NeuroTribes, Боротьба з монстром, ділиться спадщиною Оле Івар Ловаас, скручений батько прикладного аналізу поведінки (ABA) та конверсійної терапії. Він застосував свої образливі, мучливі методи до дітей з аутизмом і «сиссі хлопчиків», щоб зробити їх «невідрізними від своїх однолітків». Він мало ставився до їхньої людства - вони були інженерними проектами.

«Захоплююча частина для мене полягала в тому, щоб спостерігати за людьми з очима і вухами, зубами та нігтями на ногах, ходити навколо, але представляючи деякі з поведінки, які можна назвати соціальними чи людськими», - написав він. «Тепер у мене був шанс побудувати мову та іншу соціальну та інтелектуальну поведінку там, де ніхто не існував, хороший тест на те, скільки допомоги може запропонувати підхід, заснований на навчанні». Він пояснив Psychology Today: «Розумієте, ви починаєте майже з нуля, коли працюєте з дитиною аутизму. У вас є людина у фізичному сенсі - у них волосся, ніс і рот - але вони не є людьми в психологічному сенсі. Один із способів поглянути на роботу допомоги дітям з аутизмом - це бачити це як питання побудови людини. У вас є сировина, але ви повинні побудувати людину».

Сільберман, Стів (2015-08-25). Нейроплемена: спадщина аутизму та майбутнє нейрорізноманіття (c. 285). Видавнича група «Пінгвін». Розпалити видання.

... багато людей з аутизмом є ЛГБТК і відчувають подвійну частину дискримінації. Бажання усунути риси, які роблять аутистів унікальними, корениться в тому ж імпульсі придушити людей від підтвердження їх гендерної ідентичності чи сексуальності.Ми не зламані: Зміна розмови про аутизм

ABA і його родичі конверсійної терапії з нами все ще, все занадто живі і здорові.

#ActuallyAutistic люди відкидають ABA. Ніхто з аутистів у нашій громаді не підтримує його. Деяким з нас було завдано шкоди від цього.

Захист квір-дітей захищає також нейродивергентних дітей - і навпаки. Боротьба ведеться за включення і прийняття - для всіх операційних систем, за всі наші різні способи бути людиною. Підтримка наших дітей означає підтримку всіх їхніх можливостей та виразів.

Квир і нейродивергент звільнення переплітаються.

Але мені не потрібні ліки для мене

Мені це не потрібно

Ні, мені не потрібні ліки для мене

Мені це не потрібно

Ні, мені не потрібні ліки для мене

Мені це не потрібно

Мені це не потрібно

Будь ласка, не ліки для мене

Будь ласка, не ліки для мене

—Ліки для мене від АВРОРА

«Ліки для мене» дуже натхненний конверсійною терапією.

Я просто хотів зробити гімн, щоб люди співали разом з тим, що вони знають, що їм не потрібні ліки.

Це не займе багато, перш ніж світ скаже вам, що ви різні, і що ви повинні змінити себе, щоб бути таким же, як і всі інші, що дуже сумно.

AURORA «Cure For Me» Офіційні тексти та значення | Перевірено

Вона наша нещасна

Вона наша детокс

Вона наш кинджал в темряві

Вона є вузлом безлад

Вона роздягнена

Вона хлопчик, який несе в моєму серці

Поки ти сидиш на паркані я буду горіти в пеклі

Люди можуть спробувати змінити вашу стать або сексуальність. Вони можуть відправити вас до лікаря або терапевта, щоб спробувати змінити вашу стать або сексуальність. Це називається конверсійної терапією. Конверсійна терапія неправильна. Конверсійна терапія не працює. Ви маєте право не робити конверсійну терапію. Ви маєте право бути відповідальним за власне тіло. Ви маєте право вирішувати, хто вас торкається. Ви маєте право вирішувати, як ви хочете, щоб вас чіпали. Ви маєте право сказати комусь перестати торкатися вас.Права та повага (горда та підтримувана серія) - Аутистична мережа самозахисту

ЗмістГендерна дисперсіяНаші подвійні ідентичності не конкурують; Вони доповнюютьГендерна Copia та BricolageЯ не відчуваю себе гендером, я відчуваю себе як стрес меншин Аутигендер і нейрок'єр: два слова про взаємозв'язок між аутизмом та статтю, які підходять MeautigenderNeuroqueerПриступаючи до ТермидослідженняПтах, Ви можете літати ТрансформаНесправність не ми, Це все гул і суєта

Гендерна дисперсія

Дослідження, спрямоване на збереження аутистичних перспектив (Kourti and MacLeod, 2019), показало, що аутистичні сприйняття гендерної ідентичності набагато різноманітніші, і ставлять інтереси, а не гендерну ідентичність, в основу сприйняття ідентичності людей з аутизмом. Крім того, люди з аутизмом часто неодноразово заявляють у своїх рахунках, наскільки заплутаним та емоційно оподатковуючим є «гендерний» для них, пояснюючи, чому вони можуть явно відкинути обмежуючись традиційними та бінарними гендерними нормами (Davidson and Tamas, 2016).

Робота з аутистичними трансгендерами та небінарними людьми

За даними дослідження, проведеного Нью-Йоркським університетом, діти з аутистичним спектром більш ніж у сім разів частіше виявляють ознаки гендерної дисперсії. Дослідження, опубліковане минулого місяця в TranssGender Health, набрало батьків 492 дітей з аутизмом віком від шести до 18 років. Коли дослідники запитали цих батьків, чи часто їхні діти «хочуть бути протилежною статтю», трохи більше п'яти відсотків учасників відповіли так, порівняно з менш ніж одним відсотком загального населення. Підкріплюючи ці висновки, є той факт, що попереднє дослідження Дитячого національного медичного центру в 2014 році виявило майже точно такі ж результати. Дослідження Нью-Йоркського університету показало, що 5.1 відсотка дітей на аутистичному спектрі виявили ознаки гендерної дисперсії. Дослідження 2014 року знизило це число на 5,4 відсотка.

Обидва дослідження показують, що консультанти, які працюють з дітьми з аутизмом, повинні запитати про їхню гендерну ідентичність. Будучи аутизмом та гендерною невідповідністю, деякі діти стикаються з подвійним викликом у реагуванні на упередження суспільства.

Дослідження: Діти з аутизмом частіше мають гендерну невідповідність | PhillyVoice

Батьки Оллі задавалися питанням, чи може його гендерна невідповідність - поведінка, яка не відповідає чоловічим та жіночим нормам - може мати щось спільне з його аутизмом. Оллі був діагностований розлад сенсорної обробки у віці 2: Надзвичайна чутливість до звуків, світла, текстури деяких продуктів або відчуття певної тканини може відправити таких дітей, як Оллі, в кризу. Він також мав труднощі із засипанням і засипанням. Його батькам знадобилося б ще чотири роки, щоб знайти лікаря, який визнав класичні симптоми синдрому Аспергера - інтелект вище середнього в поєднанні з соціальним та комунікаційним дефіцитом та обмеженими інтересами. (Оллі був діагностований синдром Аспергера до того, як діагноз був поглинений в більш широку категорію розладів аутистичного спектра в 2013 році.)

Батьки Оллі не самотні в обмірковуванні цієї головоломки. Кілька досліджень за останні п'ять років - і серія звітів про випадки, що повертаються до 1996 року - показують зв'язок між аутизмом та гендерною дисперсією. Люди, які відчувають значний дистрес, оскільки їхня гендерна ідентичність відрізняється від статі народження - стану, відомого як гендерна дисфорія - мають вищі, ніж очікувалося, показники аутизму. Так само люди з аутизмом, здається, мають вищі показники гендерної дисфорії, ніж у загальної популяції. Згідно з дослідженнями, проведеними за останні п'ять років, між 8 і 10 відсотками дітей та підлітків, які спостерігаються в гендерних клініках у всьому світі, відповідають діагностичним критеріям аутизму, згідно з дослідженнями, проведеними за останні п'ять років, тоді як приблизно 20 відсотків мають такі риси аутизму, як порушення соціальних та комунікативних навичок або інтенсивний фокус і увага до деталей. Деякі шукають лікування своєї гендерної дисфорії, вже знаючи або підозрюючи, що у них аутизм, але більшість людей у цих дослідженнях ніколи не шукали і не отримували діагнозу аутизму. Більше того, приблизно однакова кількість народжених чоловіків і жінок, здається, постраждали...

За останнє десятиліття люди з гендерною дисфорією розробили нові способи вираження свого почуття себе. Тоді як багато хто колись ідентифікувався як транссексуал або трансгендер, деякі зараз називають себе «genderqueer» або «небінарними». Показник аутизму та аутизму ознак, як видається, вище у тих, хто ідентифікує як genderqueer. Як і Оллі, ці люди, як правило, кажуть, що вони не відчувають себе повністю чоловічими чи жіночими, і явно відкидають поняття двох взаємовиключних статей. Слово «транс» часто використовується для охоплення всіх цих ідентичностей та фрази «підтверджена стать», щоб передати почуття особистості.

Натхненний голландським дослідженням, Странг та його колеги підійшли до поширеності з іншого боку. Замість того, щоб вимірювати частоту аутизму серед дітей та підлітків із гендерною дисфориєю, вони оцінили гендерну дисперсію - визначену як дитина, яка «бажає бути іншою статтю» - у дітей з аутизмом. «Ми знайшли ставки, які були в 7,5 рази вищими, ніж очікувалося», - говорить Странг.

Тим не менш, вона застерігає, що іноді те, що схоже на аутизм, насправді може бути недолікованою гендерною дисфорією. «Так багато досвіду бути трансом може виглядати як досвід спектра», - каже вона. Наприклад, люди, які не хочуть спілкуватися у своїх пологах, можуть здатися поганими соціальними навичками; вони також можуть відчувати себе настільки незручно зі своїм тілом, що нехтують своїм зовнішнім виглядом. «Це іноді може бути значно полегшено, якщо ви надасте цій людині відповідну гендерну підтримку», - каже вона.

Інші погоджуються з цими уявленнями. Дослідження 2015 року, проведене дослідниками з Бостонської дитячої лікарні, повідомило, що 23,1 відсотка молодих людей, які страждають гендерною дисфорією в гендерній клініці, мали можливий, ймовірний або дуже ймовірний синдром Аспергера, як вимірюється діагностичною шкалою синдрому Аспергера, хоча мало хто мав існуючий діагноз. Виходячи з цих висновків, дослідники рекомендують рутинний скринінг аутизму в гендерних клініках.

Джерело: Життя між гендерами | Спектр

Гендерні норми не повинні нав'язуватися людям з аутизмом, щоб зробити решту світу більш комфортною. Навіщо вчити дівчат з аутизмом, як наносити макіяж, одягатися в жіночу манеру і робити покупки? Терапевти, вихователі та батьки вважають це важливими цілями лише тому, що наше суспільство нав'язує суворі гендерні норми.

Як член ЛГБТК-спільноти, який також є аутистом, я стикаюся з нерівністю, заснованої на моїй гендерній ідентичності, моїй сексуальній орієнтації та моїй інвалідності. Соціальні бар'єри в житлі, зайнятості, транспорті, охороні здоров'я та освіті систематично виключають квір-, гендерно-квірних, трансгендерних та інвалідів; застаріле та негативне ставлення до статі, сексуальності та аутизму впливають на наші соціальні стосунки. Queer середовища часто не враховують наші проблеми сенсорної обробки або соціальні відмінності, тоді як служби аутизму часто не визнають, що ми можемо ідентифікувати поза гендерними двійковими або мати квір-відносини. Переміщення фокусу від втомлених наративів затримки діагностики та статевих відмінностей може допомогти спільноті аутизму взяти на себе відповідальність за покращення нашої повсякденної якості життя, незалежно від віку діагнозу чи гендерної ідентичності.

Джерело: Фокус на аутизм повинен розширюватися, щоб включити небінарні статі | Спектр

Майже чверть молодих людей з діагнозом гендерна дисфорія або трансгендерні, виявили позитивний результат на синдром Аспергера, форму аутизму, згідно з новою статтю в академічному журналі LGBT Health. Дослідження було невеликим ретроспективним оглядом файлів прийому 39 дітей у Бостонській дитячій лікарні. Провідний автор доктор Даніель Шумер пояснює: «Ми виявили, що 23 відсотки дітей потрапили в «можливу, ймовірну або дуже ймовірну категорію» при використанні інструменту оцінки для перевірки на Аспергера».

«Аутизм - це тягар; багато речей у світі змінюється, коли у вас аутизм», - каже Странг. «Але додаючи трансгендеризм, або, можливо, деякі з них не є трансгендерними, але вони просто вивчають стать, що само по собі складне».

«Знання того, як орієнтуватися у світі, який не дуже доброзичливий з людьми, які є трансами, може бути складним, коли вам не вистачає соціальних сигналів».

Шумер каже, що важливо, щоб батьки та медичні працівники знали про підвищену можливість спільного виникнення аутизму та гендерної дисперсії. Якщо лікувати пацієнтів за одним станом, вони повинні скринінгу на інший і бути готовим до його лікування. «Також можуть бути наслідки для того, як надати інформовану згоду на такі речі, як гормональні втручання», - додає він.

Джерело: PriDeSource - трансгендерна молодь частіше хворіє на аутизм

Хрестовий похід Ловааса на «нормалізацію» відхилення не обмежувався дітей-аутизмом. У 1970-х роках він надав свій досвід серії експериментів під назвою Feminine Boy Project, дітище психолога UCLA Річарда Гріна. Після опитування ста чоловіків і жінок, які подали заявку на операцію зі зміни статі, Грін зацікавився відстеженням коріння сексуальної ідентичності ще до дитинства. Він об'єднався з Ловаасом, щоб побачити, чи можна оперантне кондиціонування використовувати як раннє втручання у випадках гендерної плутанини, щоб запобігти необхідності операції з переназначення в майбутньому. Найвідомішою історією успіху проекту був Кірк Ендрю Мерфі, зарахований до UCLA його батьками у віці п'яти років. Яскравий і скоростиглий, Кірк попросив би своїх улюблених закусок за їхніми торговими марками в супермаркеті. Але побачивши Грін інтерв'ю по телевізору про «синдром сіссі-хлопчика» - його термін для ранньої гендерної дисфорії - батьки Кірка стали стурбовані тим, що він проявляє поведінку, яка була неприйнятною для маленького хлопчика. Одного разу батько зловив його, що позує на кухні в довгій футболці і сказав: «Хіба моя сукня не гарна?» Діти з цим синдромом, стверджував Грін, часто виросли, щоб стати транссексуальними або гомосексуальними. Ловаас призначив молодого аспіранта на ім'я Джордж Ркерс стати поведінковим терапевтом Кірка.

Сільберман, Стів (2015-08-25). Нейроплемена: спадщина аутизму та майбутнє нейрорізноманіття (с. 319-320). Видавнича група «Пінгвін». Розпалити видання.

У звіті про випадок, який стане класикою на курсах психології для студентів, Ракерс і Ловаас писали, що Кірк (називається «Крайг») володів «чудовою здатністю імітувати всі тонкі жіночі поведінки дорослої жінки». Вони обрамляли його «пропозицію «допомогти мамі», несучи її гаманець» як приклад підступних маніпуляцій хлопчика над матір'ю, щоб «задовольнити його жіночі інтереси». Їхні описи поведінки маленького хлопчика, порівняно з стенограмами інтерв'ю Гріна з батьками Кірка, були рішуче більш екстремальними, ніби хлопчик був явно королевою перетягування світового класу у створенні у віці п'яти років. Вони стверджували, що він мав складну «історію перехресного одягання», яка включала розкрадання набору для макіяжу його бабусі для косметики та «розмахування по дому та клініці, повністю одягнену як жінка з довгим платтям, перукою, лаком для нігтів, високим скричущим голосом, [і] неохайно спокусливими очима». (На сімейних фотографіях Кірк більше нагадує мишкетера.)

Сільберман, Стів (2015-08-25). Нейроплемена: спадщина аутизму та майбутнє нейрорізноманіття (с. 319-320). Видавнича група «Пінгвін». Розпалити видання.

Щоб придумати неадекватну поведінку маленького хлопчика в зародку, вони розробили програму повного занурення, засновану на роботі Ловааса з аутизму. Цього разу, замість того, щоб плескати руками, відраза до погляду та ехолалії, поведінка, спрямована на вимирання, включала «кульгаве зап'ястя», покірну «застібку руки», горезвісну «швидку ходу», дівочу «гіперекстензію» кінцівок у моменти надмірності та пристрасні декларації на кшталт «добра» милостивий» і «о, дорогий мені». Вдома «чоловіча» поведінка Кірка була винагороджена блакитними фішками, які можна було б викупити за цукерки та інші ласощі, тоді як його «жіноча» поведінка каралася червоними фішками, які були віднімані із загальної суми. В інтерв'ю, проведених блогером Джимом Берровеєм, який здійснив ретельне розслідування справи в 2011 році, брат Кірка, Марк, нагадав, що їхній батько покарав хлопчика - з схвалення Ркерса - шляхом перетворення кожної червоної фішки в «сват». Марк зламався ридаючи, зізнавшись, що приховує червоні фішки з купи свого брата, щоб Кірку не довелося терпіти зловживання.

Джерело: Сільберман, Стів (2015-08-25). Нейроплемена: спадщина аутизму та майбутнє нейрорізноманіття (с. 320-321). Видавнича група «Пінгвін». Розпалити видання.

Перетин аутизму та трансгендера є більш поширеним, ніж можна подумати. Поки діалог навколо аутизму та гендерної ідентичності розширюється, у мене є трохи проблем з з'ясуванням того, де я вписуюся в цілу картину. Отже, я вирішив провести власне дослідження, і хоча ця тема є досить новою галуззю дослідження, я знайшов досить вражаючі статистичні дані: У 2014 році американське дослідження 147 дітей (віком від 6 до 18 років) з діагнозом РАС виявило, що учасники аутизму мали 7,59 разів більше шансів висловити гендерну дисперсію, ніж порівняння групи. Інше дослідження, проведене у Великобританії в 2015 році, брало участь 166 батьків підлітків із гендерною дисфорією (63% були призначені жінки-при народженні). На підставі звіту батьків про своїх дітей за шкалою соціальної чуйності, дослідження показало, що 54% підлітків набрали в легкій/середній або важкий клінічний діапазон аутизму. Відносини тільки почали досліджуватися в дослідженнях в останні роки, але я зрозумів, що в світі є багато аутистичних транс-людей. Як хтось, хто дуже цінує людський зв'язок і одночасно бореться з ним, я мушу сказати, що погляд на ці цифри забезпечив мені певну кількість комфорту. Я виявив, що є багато таких людей, як і я. Будучи аутизмом і трансгендером, безумовно, кожен має свої відповідні проблеми, хоча один, який вони поділяють, - це відсутність соціального визнання через стигму. Багато людей все ще вважають, що те, хто я як трансчоловіча людина, за своєю суттю є недійсним, як і багато інших людей все ще вважають, що аутизм - це якась трагедія, яку потрібно вилікувати. Навпаки, я дуже сильно відчуваю, що те, хто я як людина, сильно залежить як від моєї транс, так і від аутистичної ідентичності, і що вони прекрасні речі.

Джерело: ПОСІБНИК МИСЛЯЧОЇ ЛЮДИНИ ДО АУТИЗМУ: аутизм, трансчоловіча ідентичність та невидимість

За словами Гарсії-Спігеля, аутисти часто не звертають уваги на той самий набір соціальних норм, що і всі інші, і з цією свободою приходить бачення. «Ми бачимо, що багато соціальних правил навколо статі є» - він зупинився, намагаючись знайти спосіб делікатно висловити свої думки - «фігня, в основному».

І дослідження підтримують думку про те, що велика кількість гендерних людей також є аутизмом. У 2014 році опитування в Архіві сексуальної поведінки показало, що «гендерна дисперсія була в 7,59 рази частіше серед учасників з АСД, ніж у великій групі порівняння, що не згадується». Гендерна дисперсія визначається як «парасольковий термін, який використовується для опису гендерної ідентичності, вираження або поведінки, що виходить за межі культурно визначених норм, пов'язаних з певною статтю», згідно з педіатричними літописями. Ще одна стаття, опублікована в LGBT Health в 2019 році, виявила, що діти, яким діагностовано аутизм, в чотири рази частіше відчувають гендерну дисфорію.

«Коли ми все одно примусово віддалені від соціальних правил, багато хто з нас дивиться на них і бачать: «О, ці соціальні правила насправді не повинні впливати на те, як я проношу себе через світ, і які мої стосунки до мого тіла», - сказав Гарсія-Шпігель. Великий контингент трансгендерних аутистів схожий на велику кількість геїв-аутистів (не кажучи вже про аутистів, які є квірними та трансгендерними): виявлення гендерної ідентичності може запропонувати дорожню карту до розуміння аутизму. Дізнавшись, що вони аутисти, може показати людям, що вони не помиляються, живучи поза встановленими соціальними правилами та нормами, включаючи ті, що стосуються статі та сексуальності. Як тільки вони визнають, що вони аутисти, вони розуміють, що багато соціальних норм є констриктивними, і їх слід поставити під сумнів.

Ми не зламані: зміна розмови про аутизм

Боббі, аутистична небінарна людина в середині тридцятих років, каже: «Я не був вихований і не «соціалізований» як дівчина-аутист. Я був вихований як дивна дитина, і гендерна невдача».

Маскований аутизм і будучи закритою гендерною меншиною часто йдуть рука об руку, і досвід має багато особливостей. Спантеличені сім'ї трансгендерних людей та дорослих аутистиків, як правило, стверджують, що «не було ознак» цих ідентичностей, коли людина була молодою. Насправді часто було багато ознак, які сім'я дитини або не знала шукати, або не бажала бачити. Ознаки невідповідності, швидше за все, зустрічалися з застереженням, «корисними» поблажливими виправленнями («виглядаєш так нещасно, будь ласка, посміхніться!») , або заморозити дитину, поки вони не відповідають. Боббі саркастично компліментували досить часто, не лише за волосся, а за те, як вони несли себе, говорили, думали та за зручні, практичні способи, які вони одягали. Коли вони дорослішали, вони почали з'ясовувати, що від них очікувалося, і змістили свою гендерну презентацію на більш жіночну, щоб їх можна було розглядати як повністю людські.

Прайс, Девон. Розмаскування аутизму (c. 51 - 53). Гармонія/Родейл. Розпалити видання.

Якби я міг вибрати, я б народилася жінкою

Моя мати одного разу сказала мені, що назвала б мене Лаурою.

Я б виросла сильною і красивою, як вона

Одного разу я знайду чесну людину, щоб зробити свого чоловіка

У нас було б двоє дітей, побудували наш будинок на Мексиканській затоці

Наша сім'я проводила б спекотні літні дні на пляжі разом

Сонце цілувало б нашу шкіру, коли ми грали в піску та воді

Ми б знали, що любимо один одного, не кажучи про це

Вночі ми спали з вікнами нашого будинку, залишеними відкритими

Нехай прохолодне океанське повітря заспокоїть засмаглі плечі наших дітей

Є в моїй душі океан, де води не криві

Є в моїй душі океан, де води не криві

Є в моїй душі океан, де води не криві

Є в моїй душі океан, де води не криві

—Океан проти мене

Ніхто в житті молодого Боббі не міг бачити їх такими, якими вони були справді. Коли ваша система переконань вчить, що інвалідність та гендерна дисперсія незручні та огидні, важко дивитися на свою дитину і розпізнати ці риси. «Ми повинні зробити суспільство знову з нуля», - кажуть вони. «Наші власні маленькі нейро-квір-мікросуспільства. Тому що ніхто більше не подумає включити нас» Прайс, Девон. Розмаскування аутизму (c. 53). Гармонія/Родейл. Розпалити видання.

Наші подвійні ідентичності не конкурують; Вони доповнюють

Не використовуйте цю інформацію, щоб «звинувачувати» транс-ідентичність на аутизм. Не загрожуйте ідентичності або зменшуйте агентство.

Звинувачувати транс-ідентичності в аутизмі - це сказати, що аутисти не можуть зрозуміти або усвідомити свою власну стать. Якщо людина з аутизмом не може знати, що вони транс, як вони можуть знати, що це не так? Як вони можуть знати що-небудь про себе?

Коли стать людини сумнівається, тому що вони аутисти, це прокладає шлях для видалення агентства аутистичних людей різними іншими способами. Якщо ми не можемо знати цей центральний аспект нашої ідентичності, ми, безумовно, не можемо знати, як ми почуваємось, що нам подобається чи хто ми є. Коротше кажучи, це означає, що ми не справді люди, і що наше існування, досвід та ідентичність мають визначити інші люди. Це лише ще одна грань дегуманізації аутистів, і гендер, безумовно, не єдина сфера, в якій це відбувається.

Саме по собі саме бажання знайти «причину» того, що хтось трансгендер, є результатом віри, що бути трансгендером - це проблема, і що завжди було б краще не бути. Той факт, що такі клініцисти, як Цукер, зосереджені на тому, чому хтось трансгендер, замість того, щоб зосереджуватися на тому, яка допомога їм потрібна і як найкраще її надати, чітко демонструє переконання, що бути трансгендером принципово погано. Не тільки це, але переконання в тому, що навіть теоретично можливо, щоб будь-хто, крім конкретної людини, про яку йдеться, знати, що таке чиюсь стать. Це просто не те, як працює гендер! Ніхто насправді не розуміє, що таке стать, або що вона означає, або звідки вона походить. Єдине, що ми точно знаємо, це те, що це внутрішнє, суб'єктивне та особисте. Ви не можете довести або перевірити чужу стать більше, ніж ви можете довести або перевірити їх улюблений колір. Ідея про те, що його можна перевірити, постійно використовується для визнання недійсними транс-людей. Наші статі сумніваються або не вірять, якщо ми не можемо адекватно «довести» себе всім іншим - якщо ми висловлюємо занадто багато або занадто мало гендерних стереотипів, якщо ми занадто старі чи занадто молоді, якщо ми стверджуємо, що небінарні або наш опис нашої ідентичності занадто складний або заплутаний.

Найкращий варіант - дозволити комусь дослідити свої почуття, підтримати їх у здобутті саморозуміння та прийняти свою ідентичність якою б вона не виявилася. Це не складно, і це страшно лише, якщо ви все ще тримаєтеся за віру, що бути аутизмом або трансгендером - або, загинути думка, обидва - це жахлива річ. Що це не так. Я, поряд з незліченною кількістю інших, як я, живий доказ цього.

Джерело: Звинувачення транс-ідентичності в аутизмі шкодить усім | аутизм

Неправильні уявлення про те, що означає бути трансгендером або про здатність людей з аутизмом розуміти свою стать або приймати рішення про своє тіло, часто спонукають постачальників послуг або членів сім'ї стати на шляху спроб трансгендерних аутистів жити життям з достовірністю та гідністю. Це може включати в себе відмови трансгендерним аутистичним людям у доступі до допомоги, пов'язаної з перехідним періодом, піддавати їх «нормалізації» процедур, спрямованих на придушення їхнього гендерного вираження, або розміщення їх в опікунських або інституційних умовах, які обмежують їх повноваження щодо прийняття рішень. Хоча дослідження свідчать про велике перекриття між трансгендерними та аутистичними спільнотами, люди з трансаутизмом часто не мають доступу до послуг та підтримують, які розуміють та поважають усі аспекти їхньої ідентичності.

«Занадто часто людям з аутизмом відмовляють в основних правах приймати рішення про власні органи та охорону здоров'я, в тому числі, коли мова йде про вираження нашої гендерної ідентичності», - сказав Сем Крейн, директор з правової політики мережі самоадвокації аутистів. «Незалежно від того, трансгендерні ми чи ні, гендерні ідентичності аутистів настільки ж реальні, як і будь-хто інший, і їх слід поважати та підтримувати, а не відкидати на основі безпідставних стереотипів».

Джерело: Аутистична мережа самоадвокації, ЛГБТ-групи випустили заяву про потреби транс-аутистів | Аутистична мережа самозахисту

«Поширеною помилкою є припущення, що стать та сексуальність не мають відношення до аутистів, або що наша сексуальність та гендерна ідентичність є симптомами нашого аутизму», - сказав Баском. «Ці переконання не тільки неточні, але й глибоко шкідливі для аутистів і часто використовуються для запобігання аутистичним ЛГБТ-людям доступу до ЛГБТ-просторів, автентичних стосунків та охорони здоров'я, пов'язаного з переходом. Реальність така, що люди з аутизмом можуть мати прекрасну різноманітність гендерної ідентичності та сексуальності, і ми маємо таке ж право на самовизначення, як і будь-хто інший».

Джерело: Як кабінети лікарів та квір-культура зазнають невдачі аутистичні ЛГБТК-люди.

Мало хто слухає аутистичних трансгендерів або запитує у них причини переходу. Їх подвійна ідентичність не конкурує; вони взаємодоповнюють. Прийняття кожного надає трансгендерним аутистичним людям нові свободи, які вони інакше не мали б. Багато упередженості проти цієї популяції також кореняться в ідеї, що аутисти не можуть зрозуміти, що відповідає їхнім інтересам. Цей згубний аблеїзм, що посилюється трансфобією, означає, що аутисти не можуть зрозуміти власну гендерну ідентичність. Все-таки аутисти знають, чого хочуть і потребують. Саме вони найкраще знають про свою ідентичність і про те, як забезпечити, щоб їхні тіла вирівнювалися з тим, що є в їхній свідомості. Єдине, що їм потрібно від інших людей, - це ствердження і підтримка.

Ми не зламані: зміна розмови про аутизм

Тепер я вдома

Я відчуваю вітер на шкірі

Відчуйте справжню любов зсередини бойових шрамів

Тепер я відроджуюся

Може займати місце в моєму тілі

Хірургія дала мені свободу

Як довго можна миритися

З лікарями, які приймають рішення про ваше життя

Моє тіло, мій вибір

Мені так набридло

Просити схвалення та сумніватися

Виглядається як ненормальний

Тепер я вдома

Я відчуваю вітер на шкірі

Відчуйте справжню любов зсередини бойових шрамів

Тепер я відроджуюся

Може займати місце в моєму тілі

Хірургія дала мені свободу

Немає більше прокидатися в 3 о 'годинник

Режим паніки, намагаючись прийняти цей орган - ваш

Побачивши у вікні переповнену вулицю

«Я все ще не такий плоский, як хлопчик поруч зі моєю'

Ваш сполучний матеріал у шафі, це завдало вам занадто багато болю

Але подумки це теж задихається в певному сенсі.

Тут нікого немає, нікого там,

Ніхто, що схожий на тебе,

Ваше життя - жарт в голлівудському мультфільмі

Головна

Я шукав його

Як равлик, загублений без неї

Головна

Я шукав його

Тепер я знайшов свій

Головна

Я відчуваю вітер на шкірі

Відчуйте справжню любов зсередини бойових шрамів

Тепер я відроджуюся

Може займати місце в моєму тілі

Хірургія дала мені свободу

—Відроджений Еміром

Стать Copia і Бриколаж

Розпочато деконструкцію

Час для мене розвалитися

А якщо ви думаєте, що це було грубо

Я кажу вам, нічого не змінюється

Поки ви не почнете розбивати його

І розірвати

Я розірву

Я розірву

Прямо зараз це почнеться

Я розірву

Розпочнеться реконструкція

Тільки коли нічого не залишилося

Але маленькі шматочки на підлозі

Вони зроблені з того, що я був

Перш ніж мені довелося його зламати

—Деконструкція вугрів

Друг поділився «Gender Copia: феміністичні риторичні погляди на аутистичну концепцію сексу/гендера: жіночі дослідження в спілкуванні: Том 35, № 1» у відповідь на мій «Аутигендер і нейроквір: два слова про взаємозв'язок між аутизмом та гендером, які мені підходять». Мені дуже подобається цей граф:

Завдяки своїй здатності денатуралізувати соціальні норми та неврологічні відмінності, аутисти можуть запропонувати нові уявлення про стать як соціальний процес. Вивчення статі з точки зору аутизму висвітлює деякі елементи як соціально побудовані, які в іншому випадку можуть здатися природними і підтримує розуміння статі як текучого та багатовимірного.

Гендерна копія: феміністичні риторичні погляди на аутистичну концепцію сексу/гендера: жіночі дослідження в спілкуванні: Том 35, № 1

Протистояння та денатуралізація соціальних норм описує місцевість багатьох аутистичних життів. Ми соціальні конструюють канарейки.

У статті продовжується пропонувати гендерну копію, яка звучить як наш вид бриколажу.

Розглянуті тут джерела мають на увазі не бінарну модель (masculine = жіночий) або навіть погляд на стать як континуум, а щось більше схоже на копію, риторичний термін Erasmus, який використовується для опису практики вибору «певних виразів і mak [ing] якомога більше варіацій з них» (17). Copia надає стратегію винаходу, риторичний термін для процесу генерації ідей. Щоб бути конкретним, copia передбачає розповсюдження, множення можливостей таким чином, щоб знайти діапазон переконливих варіантів, доступних для ретора. Я вважаю, що концепція винаходу підходить для опису виду риторики, в якій багато людей з аутизмом беруть участь, коли вони обговорюють секс і стать, риторика, яку ми могли б розглянути, слідуючи Мері Хоксворт, феміністська риторика, оскільки вона прагне «називати світи в буття, вписати нові порядки можливості, перевіряти рамки посилань та форми пояснення, а також відновити історії, придатні для теперішніх та майбутніх проектів» (1988).

Особи, які опиняються в цьому риторичному пошуку термінів, з якими можна зрозуміти себе, можуть спиратися на широкий спектр термінів або уявлень, таких як genderqueer, трансгендерний, femme, butch, boi, нейтроа, андрогін, бі- або тригендер, третій стать і навіть виродки.

Гендерна копія: феміністичні риторичні погляди на аутистичну концепцію сексу/гендера: жіночі дослідження в спілкуванні: Том 35, № 1

Я не відчуваю себе статтю, я відчуваю себе

Учасники повідомили, що не ототожнюються з типовими презентаціями жіночої статі з різних причин, пов'язаних як з аутизмом, так і з соціокультурними очікуваннями. Учасники описували дитинство бути шибеником або бажанням бути хлопчиком, маючи труднощі, що відповідають гендерним соціальним очікуванням та потужним ототожненням своїх особистих інтересів. «Я не відчуваю себе гендером, я відчуваю себе»: Аутисти, які виросли як дівчата, які вивчають гендерну ідентичність

Дискусія розглядає, як аутисти іноді змушені діяти певним чином, щоб вписатися в, і як це може змусити їх почувати себе розгубленими та пригніченими. Проектом дослідження очолювали учасники, і це означало, що група, яку рідко запитували їхню думку, змогла сказати.

Примітно, що всі учасники цієї дискусії вважали, що вони не стосуються типової презентації та діяльності жіночої статі.

«Я не відчуваю себе гендером, я відчуваю себе»: Аутисти, які виросли як дівчата, які вивчають гендерну ідентичність

Я вважав себе хлопчиком і був вмерзлий і хворий, коли починаю розвиватися як дівчинка. Рут

Ряд учасників описували час від часу насолоджуючись діяльністю, яку вони вважали типово жіночою, а також діяльністю, яку вони вважали типово чоловічою:

У мене завжди був досить рівномірний розкол «іграшок для дівчаток» та «іграшок для хлопчиків» - ляльки, черепашки ніндзя, опудала тварин, мисливці за привидами, наклейки, динозаври, хитрі речі, Лего. Кейт

Більшість учасників повідомили, що мають текуче почуття статі, будучи гендерним квиром, або відчувають себе чоловіком і жінкою і бачать інших однаково. Наприклад, Клер описала:

Любов і бажання мають більше спільного з особистістю індивіда, ніж стать. Клер

Відсутність почуття статі або невпевненість у тому, як повинна «відчувати» їх стать, була ще одним загальним звітом:

У дитинстві і навіть зараз я не «відчуваю» як стать, я відчуваю себе собою і здебільшого постійно намагаюся з'ясувати, що це означає для мене.Бетті

Багато учасників також описували почуття agender або не ототожнюючись із статтю:

Я не відчуваю себе певною статтю, я навіть не впевнений, що повинна відчувати стать. Хелен

Лише один учасник повідомив, що є трансгендерним:

Я пам'ятаю, як вперше прочитав про гендерну дисфорію в книзі психології, яку я зрозумів себе та стать. Я чоловік у жіночому тілі, [.] Я був хлопчиком, який виріс у сильного, ніжного чоловіка. Майк

Учасники також зазначили, що деякі їхні переживання відображають поширене ставлення, коли вони були дітьми. Як замислювалася Саллі:

Іноді мені хочеться, щоб я народився в сьогоднішні часи. Сьогодні інший вік, і так багато відмінностей приймається і охоплюється. Можливо, у майбутньому є набагато більше надії, якщо речі продовжуватимуть йти таким чином. Саллі

Учасники також описували «маскування» своїх аутистичних поведінки в дитинстві, але, як правило, розглядали це як якусь річ, яку вони протистояли як дорослі.

Я ще менше шансів відповідати чомусь тепер, коли я старший. Рейчел

Джерело: «Я не відчуваю себе гендером, я відчуваю себе»: Аутисти, які виросли як дівчата, які вивчають гендерну ідентичність

Учасники також обговорили, як виявлення їхньої аутистичної ідентичності допомогло їм прийняти себе. Саллі сказав:

З'ясування того, що я людина з аутизмом допомогло мені зрозуміти себе багато. Це пояснює, чому я був таким різним і чому я борюся з чоловічими/жіночими ролями та ідентичністю. Це допомагає мені краще прийняти себе. Це не вирішує боротьбу, але це допомагає з моїм особистим прийняттям. Саллі

Особливо слід зазначити, наскільки інтереси відігравали певну роль у визначенні як гендерної ідентичності, так і ідентичності в цілому. Більшість учасників цього дослідження охарактеризували своє почуття ідентичності як «текуче» і визначили більше зі своїх інтересів:

Моє почуття ідентичності є текучим, так само, як моє почуття статі є текучим [.] Єдина постійна ідентичність, яка проходить через моє життя як нитка, - це «танцюрист». Для мене це важливіше, ніж стать, ім'я або будь-які інші ідентифікуючі особливості. навіть важливіше, ніж мати. Я б не визнав, що в світі NT, як коли я маю, я був виправлений (зрештою, мати повинна бути моєю первинною ідентифікацією, чи не так?!) але я відчуваю, що можу визнати, що het.Taylor

Шахта — художник. Дякую, Тейлор. Джессі

Учасники також обговорили способи, за допомогою яких відкриття їхньої аутистичної ідентичності допомогло їм прийняти себе. Саллі писала:

«Я не хочу бути чоловіком. Але я не поділяю жіночих інтересів, які мають більшість жінок. Я теж не підходжу. Хотілося б, щоб була нейтральна.Саллі

Тут учасники пристрасно говорили про сфери ідентифікації, пов'язані з особистими інтересами. Аутизм у цьому контексті служив поясненням їхніх особистих поглядів, які сприймаються як суперечать типовим неаутистичним перспективам. Це були розповіді про більш текучих конструкціях ідентичності, менш обмежених соціальними очікуваннями.

Ці рахунки, хоча і дуже різні, передавали загальний досвід людей, які опинилися не в змозі ототожнити типові гендерні очікування в їхньому середовищі, і їх індивідуальна боротьба, щоб зрозуміти себе проти них.

Учасники цього дослідження надали потужні наративи, де- scribing почуття відчуження, викликане тиском на кон-форму до «гендерно-типових» та «нейротипічних» очікувань від них. Гендерна ідентичність традиційно сприймається з точки зору двонарних категорій, що не є корисним для тих, хто до них не формується.

Аутисти описували почуття тиску, щоб «маскувати» свій аутизм.14,41,42 Вони часто роблять це шляхом «per- формування» нормативних гендерних ролей. Роблячи це, вони часто приймають поведінку, яка не є інстинктивною для них і попередньо схильні бути кимось, ким вони не є. Для учасників цього проекту ця спроба відповідати припинилася, коли вони дорослішали, але була практикою, яку багато хто з них прийняв у молодшому віці і, можливо, була частиною причини, через яку вони були невпевнені у своїй гендерній ідентичності. Це також може забезпечити деяку expla- нації для високого виникнення проблем психічного здоров'я у аутистів. Учасники цього дослідження сформулювали ці виклики та власні зусилля, щоб орієнтуватися в них, розписуючи боротьбу, яка зберігалася протягом багатьох років.

Девідсон і Tamas16 підкреслюють, що «робити» гендер як соціально очікуваний може бути неймовірно виснажливим для аутистичних людей. Дис- покриття їх аутистичної ідентичності може допомогти аутистичним особам обробити свою гендерну ідентичність, а також.

Важливим та несподіваним висновком цього перепошуку був зв'язок інтересів учасників та гендерної ідентичності. Питання учасників про їхню гендерну ідентичність часто випливає з їхніх інтересів, які не відповідають тим, що зазвичай асоціюються з жіночністю.

Учасники цього дослідження надали потужні наративи, де- scribing почуття відчуження, викликане тиском на кон-форму до «гендерно-типових» та «нейротипічних» очікувань від них. Гендерна ідентичність традиційно сприймається з точки зору двонарних категорій, що не є корисним для тих, хто до них не формується.

«Я не відчуваю себе гендером, я відчуваю себе»: Аутисти, які виросли як дівчата, які вивчають гендерну ідентичність

Жінки з аутизмом і небінарні люди іноді бореться з тим, як суспільство говорить їм, що вони повинні діяти. Деякі жінки-аутисти відчували тиск, щоб прийняти традиційні гендерні ролі (і тягар, який приходять з ними), наприклад, дружина, мати та подруга, виявивши «це несумісне з тим, як вони хотіли жити» Ми не зламані: Зміна розмови про аутизм

Зателефонуйте мені ще раз дівчиною

Не просячи про це пекло

Зателефонуйте мені ще раз дівчиною

Моя стать - це не ваша справа

Зателефонуйте мені ще раз дівчиною

Не просячи про це пекло

Зателефонуйте мені ще раз дівчиною

Небінарний опір!

(Woah-ой) Вони їх, вони їх!

(Woah-ой) Вони їх, вони їх!

(Woah-oh) Не просять друга

(Woah-ой) Вони їх, вони їх!

(Woah-ой) Вони їх, вони їх!

(Woah-oh) Не просять друга

--вони/їх по нігтях мрії

Якщо гендер є соціальним конструктом, то у аутистів, менш обізнаних про соціальні норми, рідше розвивається типова гендерна ідентичність. Дівчата-аутисти можуть не передбачати себе дружинами і матерями, коли вони виростуть. Якщо соціальні конструкції складаються з символів і уявлень, то аутистична конкретність може призвести до менш узагальненої, і більш особистісної гендерної ідентичності. Тому аутизм може переосмислити жіночність унікальним чином. Жінки з іншої планети? Фемінізм та обізнаність змінного струму

Меншина стрес

І саме це відбувається, коли ви замочуєте одну дитину в соромі і даєте дозвіл іншій ненавидіть.Ханна Гедсбі: Нанетт

Це історія Вікторії

Так само, як траурний голуб

І в Дисфорії немає слави

Вікторія

Поганий Cop/Bad Cop — Вікторія Тексти пісень

CW: самогубство, дисфорія

З фашистами, що криміналізують трансгендерне існування та наполягають на урядової конверсійної терапії - змушуючи молодь мати неправильне статеве дозрівання - хор до Вікторії пройшов через наші голови.

Коли ми зрозуміли депресію в трансгендерній спільноті більш точно, стало зрозуміло, що основною причиною є те, що називається «стресом меншин»; тобто «стресори, викликані ворожою, гомофобною культурою, що часто призводить до життя домагань, жорстокого поводження, дискримінації та віктимізація». Хороша новина полягає в тому, що, коли соціальні відносини та культура змінюються з часом, негативне ставлення до трансгендерних людей може зменшуватися, що потім зменшить стресові фактори, які викликають тривогу та депресію.

Джерело: Коли світи стикаються - психічні захворювання в транс-спільноті - Левине серце

кожен йде по прямій лінії

Я не можу вписатися в

Я навіть не буду намагатися

бути схожими на них

що це таке?

просто бути прийнятим за те, що ви самі

і не потрібно виходити

вашої зони комфорту

так ось, ось я

ми люди, яких ви бачите по телевізору

що, здається, не може заткнутися

які ніколи не здаються задоволеними

все наше існування все ще є частиною дебатів

коли дихання є політичним

то ви просто не

вірити в повільний прогрес

і візьми віру в свої руки

Так ось, ось я

не тримай мене

кожен йде по прямій лінії

Я не можу вписатися в

Я навіть не буду намагатися

бути схожими на них

що це таке?

щоб просто бути прийнятим (ось я)

—Queer Line (небінарний/LGBTQIA+пісня) по Eyemèr

Чому існують більші стреси на психічне здоров'я для аутистів з груп гендерних меншин? Цитуючи з дослідницької роботи,

«Підвищення рівня проблем з психічним здоров'ям у цих меншин часто є наслідком стигми та маргіналізації, пов'язаної з життям поза основними соціокультурними нормами (Meyer 2003). Це стигма може призвести до того, що Мейєр (2003) називає «стресом меншини». Цей стрес може виникнути через зовнішні несприятливі явища, які серед інших форм віктимізації можуть включати словесне зловживання, акти насильства, сексуальне насильство з боку відомої чи невідомої особи, зменшення можливостей для працевлаштування та медичної допомоги та домагання з боку осіб, що займають владні посади (Sandfort et al. 2007)».

Джерело: Блог про аутизм Енн: Аутизм, трансгендер та уникнення трагедії

У мене є один фатальний недолік

Я нав'язливий брехун

Якщо я тебе не люблю

Я вам скажу все, що завгодно

І навіть якщо я тебе люблю

Я завжди буду потураючи

Я завжди буду вести переговори з правдою

І я можу простежити звичку

До того, коли мені було одинадцять

І я думав, що хлопці гарні.

І я не міг сказати нікому

Вона відкривається в молодому віці

Це все-захисна шафа

Просто зафіксуйте двері

І оселитися серед дощовиків

Чим довше ви там перебуваєте

Чим більше ви будете спотворені

Чим більше викривлена вся ваша брехня доведеться

Не чекайте більше хвилини:

Встаньте і поверніть дверну ручку

І я розповім тобі свій секрет

Якщо ви скажете мені своє

—Компульсивний брехун Езра Фурман

Перехід з нізвідки в нікуди

Ось я знову приходжу

Ніхто не хвилює, якщо ти вмираєш, поки ти не мертвий

Амбіції нікуди не веде

Я мрію повернутися назад в ліжко

Ніхто не хвилює, якщо ти вмираєш, поки ти не мертвий

А якщо цього недостатньо, щоб тримати світло увімкнним

Дозвольте їм вимкнути світло

Зламаний дух і поганий кашель

Вимкніть їх, вимкніть їх

І коли ти справді в кінці своєї мотузки

Ні, ви не знімаєте ніч

Занадто багато демонів, щоб відбитися

Відрізай мене, відріж мене

Пам'ятаєте, я намагався запитати, що означає бути чоловіком?

Вони кинули мене в кузов вантажівки, і вони зв'язали мені руки

—Перехід з нізвідки в нікуди Езра Фурман

«Те, що є так багато сил, які б усі ми, квіри, були менш вільними, якщо не мертвими, робить нас спільнотою за замовчуванням. Гордість - це факел, який потрібно запалити лише через темряву, і темрява не зникає найближчим часом. Я б хотів, щоб у мене не було спільного з усіма цими різними людьми. Але я роблю.» Літо гордості Езри Фурмана: Слухайте | Рекламний щит - Рекламний щит

Щоб отримати більше пісень - та перспективи - про дисфорію, стрес меншин та квир та нейродивергентне психічне здоров'я, перегляньте наш плейлист» Хронічний нейродивергентний депресивний квір-панк: панк-рок, соціальна модель інвалідності та мрія громади, що приймає».

Те, як ви граєте на канарейках, і вони продають вугілля Що ви можете зробити, але рок-н-рол Езра Фурман

Аутигендер та нейрок'єр: два слова про взаємозв'язок між аутизмом та гендером, які мені підходять

Ці два слова допомогли мені зрозуміти себе більше. Проходячи їх уздовж.

Аутигендер

Прапор аутигендера

Аутигендер прямо не говорить, що «Моя стать - аутизм» - мова не йде про те, щоб сказати, що ти хлопчик, дівчинка, енбі, аутизм, що завгодно. Йдеться про ваші стосунки з вашою статтю.

Зокрема, гендер - це соціальний конструкт. Первинний дефіцит аутизму включає труднощі з інтерпретацією та розумінням соціальних конструкцій. Це означає, що ми маємо інвалідність, яка за своєю суттю робить розуміння статі частиною нашої інвалідності.

Через це ми можемо мати надзвичайно складне та унікальне розуміння того, що таке стать, як вона впливає на нас і як ми виражаємо стать.

Аутигендер - це слово, яке описує цей унікальний, складний зв'язок. Тож коли людина каже, що вона аутигендер, те, що вони говорять, більш-менш, що їхнє розуміння статі принципово змінюється їхнім аутизмом.

Оскільки аутигендер описує стосунки з статтю, стать аутигендера може бути, ну що завгодно. Хлопчик. Дівчинка. Енбі. СНД. Транс. Все що завгодно. Агендер. Стать Ні.

То як щодо людини, яка каже, що вони аутигендер, і це їхня стать? Ну, я думаю, що це все ще описує відносини з їх статтю - Зокрема, в цьому випадку їх аутизм впливає на їх розуміння до такої міри, що вони просто не можуть бути більш описовими щодо статі. Це залишає єдине слово, яке вони мають - аутигендер.

відверто аутист - Що саме таке аутигендер? Я бачив, що він використовував...

«Аутигендер» - це термін, який деякі аутисти використовують для опису своїх стосунків із статтю. Зокрема, це означає, що вони відчувають, що їх аутизм впливає на те, як вони сприймають та відчувають стать.

На жаль, багато людей інтерпретують це як означає, що люди думають, що «аутизм» - це їхня стать, що призводить до багатьох рясних публікацій у соціальних мережах про те, як ваша стать не може бути інвалідністю. Тому що, звичайно, не може. Аутизм - це нейротип, а не стать.

Але це повне нерозуміння терміна.

Ніхто, хто називає себе «аутигендером», не збирається писати «аутизм» поруч зі словом «гендер» на анкеті.

Справа в тому, що аутизм - це нейротип, який специфічно впливає на наше сприйняття та розуміння соціальних умовностей, норм, етикету та звичностей.

Також це не впливає на кожного аутиста людина однаково. Одна людина може легко підібрати соціальні норми, але може боротися з невеликою розмовою, а інша залишається не звертаючи уваги на соціальні норми, але може легко битися з незнайомцями в черзі на касі.

Добре задокументовано, що в аутистичному співтоваристві існує значно вищий рівень геїв, бі, транс, туз та гендерно-квір-людей в аутистичному співтоваристві порівняно з неаутистичною спільнотою. Те, що дослідники ще не з'ясували, чи аутизм певним чином пов'язаний із статтю та сексуальною орієнтацією, чи аутистичні люди просто менше промивають мізки суспільством у слідуванні гетеронормативних стереотипів.

Іншими словами, чи дійсно більше гей/тран/квир/туз аутистів, або вони просто зрозуміють/виходять з шафи легше, ніж люди, які не аутистичні?

Ми ще не знаємо.

Ми знаємо, що є деякі люди, які відчувають, що їхня здатність думати про себе як про певну стать впливає їх аутизм. Це почуття поділяють досить аутистичні люди, які вони назвали себе «аутигендером».

Я не називаю себе аутигендером, але я це розумію. Гендер мене теж бентежить.

Я не відчуваю себе ображеним ідеєю аутигендера. Але деякі люди дійсно роблять. Вони відчувають, що це ображає інших небінарних та гендерних людей, що це знущається і висвітлює їхні стосунки зі своєю статтю. Лідери аутистичних спільнот намагаються нагадати людям, що якщо вам не подобається цей термін, вам не потрібно його використовувати.

Але якщо це дає деяким людям відчуття приналежності і допомагає їм описати, що повинно бути дуже складною емоційною реакцією, тоді вам слід підтримати їх і дозволити їм називати це те, що вони хочуть.

Якщо хтось відчуває, що їх аутизм впливає на те, як вони сприймають свою стать, нехай вони називають себе аутигендером.

Враховуючи, скільки існує ЛГБТКА+аутистів, я думаю, що є щось так чи інакше.

7 крутих аспектів аутистичної культури» Neuroclastic

Нейрок'єр

Спочатку я замислювався про neuroqueer як дієслово: neuroqueering як практика квірінгу (підривання, кидання, порушення, звільнення себе від) нейронормативності та гетеронормативності одночасно. Це було розширенням того, як квир використовується як дієслово в Queer Theory; Я розширював концептуалізацію квір-теорії квірінга, щоб охопити квірінг нейрокогнітивних норм, а також гендерних норм - і в процесі я вивчав, як соціально нав'язана нейронормативність та соціально нав'язана гетеронормативність була переплітається одна з одною, і як квірінг будь-якої з цих двох форм нормативності переплітався і змішувався в квірінг іншої.

Так що це означає для нейроквиера, як дієслова? Які різні практики підпадають під визначення нейроквірингу...

Нейрок'єр: Вступ

Нейроквіерний індивід - це будь-яка людина, чия ідентичність, самолюбство, гендерна ефективність та/або нейрокогнітивний стиль певним чином були сформовані завдяки їх залученню до практики нейроквеерства, незалежно від того, з якою статтю, сексуальною орієнтацією чи стилем нейрокогнітивного функціонування вони, можливо, народилися. Neuroqueer Heresies: Примітки щодо парадигми нейрорізноманіття, розширення можливостей аутизму та постнормальних можливостей

Так само, як навмисне звільнення себе від культурно вкорінених і примусових виконання гетеронормативності іноді називають квірінг, навмисне звільнення себе від культурно вкорінених і примусових виконання нейронормативності може розглядатися як нейроквеерство.

Концепція нейроквеерства являє собою багатий і важливий перетин областей досліджень нейрорізноманіття та теорії квірів.

Neuroqueer Heresies: Примітки щодо парадигми нейрорізноманіття, розширення можливостей аутизму та постнормальних можливостей

Моя улюблена артикуляція трансцендентності Queer теорії обмежень ессенціалістичної політики ідентичності є єдиним реченням, написаним в 1997 квір-теоретик Девід М. Гальперін. У своїй книзі Сен-Фуко: На шляху до гей-агіографії Гальперін писав:

«Queer», у будь-якому випадку, не позначає клас вже об'єктивованих патологій або збочень; скоріше, він описує горизонт можливості, точний ступінь і неоднорідний обсяг якого в принципі не можуть бути розмежовані заздалегідь.

Ця пост-ессенціалістська артикуляція сенсу та потенціалів квиру також чудово підсумовує моє уявлення про значення та потенціали нейроквіра. Neuroqueer не є простим синонімом нейродивергента або нейродивергентної ідентичності в поєднанні з квир ідентичністю. Neuroqueer є активною диверсією як нейронормативності, так і гетеронормативності. Neuroqueer - це навмисне невідповідність вимогам нормативного виконання. Neuroqueer вирішило активно взаємодіяти з потенціалами нейродивергенції та квірності, а також перетину та синергії цих потенціалів. Neuroqueer - це визнання принципово переплетеної природи пізнання, статі та втілення, а також про лікування пізнання, статі та втілення як рідини та настроюється, а також як полотна для постійних творчих експериментів.

Neuroqueer перевершує ессенціалістичну політику ідентичності не лише розглядаючи ідентичність як текучу та настроювану, але й радикально інклюзивну. Нейроквіринг - це те, що потенційно може зробити кожен, і існує нескінченно можливі способи зробити це і нескінченні можливі способи, щоб бути перетворені ним. Термін neuroqueer вказує на горизонт творчих можливостей, з якими кожен може вибрати займатися.

Neuroqueer Heresies: Примітки щодо парадигми нейрорізноманіття, розширення можливостей аутизму та постнормальних можливостей

Приходячи до умов

У мене не було словникового запасу для того, що я відчував ще в Південному баптистському Техасі в 1970-х і 80-х роках, але мені було незручно і стійко до гендерних норм в дитинстві. Вони відчували себе: дурними, довільними, гнітючими, обмежуючими, непотрібними, контрпродуктивними, ірраціональними. Вони не мали сенсу. Вони не підходили.

Невеликий, спільний анекдот про те, як норми пішли проти мого помелу, з колекції життя:

Я не відкрито виражав себе в одязі багато - я смертельно боявся бути поміченим і абсолютно невпевненим у тому, що я відчував, - але я б плескав якийсь колір. Одного разу я вибрав рожеве тоноване покриття на новій парі окулярів. Діти в школі давали мені горе, але мені вони сподобалися і прийшли носити їх як зухвалий значок, а також свого роду щит. Моєму батькові було видалено покриття.

Кілька вигорання і вихід на пенсію пізніше, я маю нульову здатність маскувати, щоб послабити себе до чутливості оточуючих біготів і хуліганів. Я насолоджуюся моїми рожевими та моїми квітковими принтами тайських штанів рибалки і жахливо бажаю, щоб я міг набрати свою стать до мого пансексуального, поліамористичного, гендерного панку, genderqueer настрою.

Аутигендер та нейрок'єр - найкращі пристосовані, які я знайшов після життя пошуку. Можливо, з'явиться термін, який підходить ще краще. Можливо, це вже там для мене, щоб виявити. Я буду продовжувати читати інших квір-аутистиків, як ми допомагаємо один одному розібратися.

Дослідження

Фокус: Розлади спектру аутизму: гендерна ідентичність та розлади аутистичного спектру

Підвищена гендерна дисперсія при розладах аутистичного спектру та синдромі гіперактивності дефіциту уваги. - PubMed - NCBI

Аутистичні риси в інтернет-зразку гендерного варіанту дорослих у Великобританії: Міжнародний журнал трансгендеризму: Том 16, № 4

Розлади аутистичного спектру у дітей та підлітків із гендерною дисфориєю

Оцінка синдрому Аспергера у молоді, що представляє клініку гендерної дисфорії

Гендерна дисперсія серед молоді з розладами аутистичного спектру: ретроспективний огляд діаграми

Гендерна дисфорія та розлад спектру аутизму: систематичний огляд літератури

Розлади аутистичного спектру у дітей та підлітків із гендерною дисфориєю | SpringerLink

Риси розладів спектру аутизму у дорослих із гендерною дисфорією | SpringerLink

Вплив високофункціонального аутизму на сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність

Короткий звіт: Особливості аутизму у дітей та підлітків із гендерною дисфорією. - PubMed - NCBI

Птах, Ти можеш літати

Ось і настав час

Щоб ваша душа нарешті належала

Зупинити фасад

Хоч світ не готовий до тебе і я

Ти починаєш своє життя

З цього моменту відтепер

Птах, яку можна літати

Птах, яку можна літати

Ти вириваєшся

З вашої оболонки сьогодні

Ти починаєш своє життя

З цього моменту відтепер

Птах, яку можна літати

Птах, яку можна літати

Ти вириваєшся

З вашої оболонки сьогодні

Малюк, у тебе все буде добре

Ти не дівчина

Ти не хлопчик

Я теж не

Малюк, у тебе все буде добре

Ти не дівчина

Ти не хлопчик

Я теж не

Малюк, у тебе все буде добре

Ти не дівчина

Ти не хлопчик

Я теж не

Малюк, у тебе все буде добре

Ти не дівчина

Ти не хлопчик

Я теж не

Малюк, у тебе все буде добре

Ти не дівчина

Ти не хлопчик

Я теж не

—Птах, ви можете літати (небінарна пісня) по Eyemèr

Трансформувати

Якщо ти мене любив

Мені б не довелося тікати

Мені б не довелося ховатися

Через це життя

Якби я зміг трансформуватися

І змініть те, яким я є прямо зараз

Я б

Саме те, що ви хочете побачити

Якщо ти мене любив

Мені б не довелося сумувати

Я міг посміхнутися, і ти будеш радий

Що я з цього життя

Якби я зміг трансформуватися

Мені б не довелося боятися

Мені б не довелося бути незробленим

З цього життя

Я не хочу спеціального лікування

Я не хочу уваги

Я просто хочу співіснувати

На царстві, на якому ви граєте

Відкрий своє серце

Візьми мене такою, як я є

Люби мене, ненавиди мене, розбий моє серце

Просто дай мені жити

Ну, якщо ти мене любив

Мені б не довелося сумувати

Я міг посміхнутися, і ти будеш радий

Що я з цього життя

(Якби я міг) Трансформувати

І мені не потрібно боятися

Мені б не довелося бути незробленим

З цього життя

Життя

Ну, якщо ти мене любив

Мені б не довелося сумувати

Я міг посміхнутися, і ти будеш радий

Що я з цього життя

Якби я зміг трансформуватися

Мені б не довелося боятися

Мені б не довелося бути незробленим

З цього життя

Життя!

Трансформуватися!

a href =» (Одномісний) жирафа з паровим живленням /a

Подаруйте собі комбіновану тарілку (Комбо-тарілка)

Трансформувати

Трансформуйте, трансформуйте, усі трансформуються

Якби ми могли трансформуватися

Нам не доведеться боятися

Нам не довелося б бути незробленими

З цього життя

Якби ми могли трансформуватися

І змініть те, яким ми є прямо зараз

Це було б

Багато, багато, занадто легко

Чи можете ви забрати ці думки?

Хіба ти не бачиш, що я в порядку?

Зігрійте своє серце, ви не бачите

Це так само, як у мене?

Я наївний?

—Трансформація за допомогою жирафа з паровим живленням

Несправність - це не ми, це все гул і суєта

Підніміть руку, якщо ви не з цвілі (так мене)

Різноманітні струни коштують дорожче золота

Мах-ах-ах-ах-ахл функція геть

Мах-ах-ах-ах-ахл функція геть

Несправність! Несправність! Несправність!

...

Їх несправність - це не ми, це весь шум і суєта

Я збираюся забрати тебе

поверніть вас на ноги

вам не потрібно турбуватися про любов

Навіть якщо ми неповні

Давай, дитина відкрий

Витягніть дроти і обріжте пух

Бути собою звучить так кліше

Але ей, давайте зробимо це все одно

Ми функціонуємо просто чудово, ми живі

На цьому стику дисфункції ми приходимо

Яка ваша несправність?

Не лякайтеся, неважливо, як ви носите волосся

Яка ваша несправність?

Принесіть це ідеальне - нудьга для того, що вона варта

Пишні, худі або химерні

Найкраща форма - це те, хто ви є

Підніміть руку, якщо ви не з цвілі (так мене)

Різноманітні струни коштують дорожче золота

Мах-ах-ах-ах-ахл функція геть

Мах-ах-ах-ах-ахл функція геть

Несправність! Несправність! Несправність!

Відчуйте пожежі, коли вони лоскочуть ваше обличчя

Дивіться і вчіться, як вони змушують вас відчувати ганьбу

Одиниці та нулі, залишені, щоб переслідувати

Розчісуйте їх і нехай хочуть

Я хочу більше від цієї дурної життя

Ви хочете більше від цієї дурної життя? (о так)

Одині і нулі, одиниці та нулі, одиниці та нулі

Скласти їх, взяти їх вгору, показати

Я функціоную просто нормально, я живий

На моєму стику дисфункції ми приїжджаємо

Яка їхня несправність?

Це початок; Чи можемо ми навчити їх не розвалюватися?

Їх несправність - це не ми, це весь шум і суєта

Коли я кажу, що люблю тебе, чорт візьми Джанет, сприймай це як правду

Все трохи зламано

Щоб бути незайманим добре, ви повинні жартувати

Мах-ах-ах-ах-ахл-функція геть

Мах-ах-ах-ах-ахл-функція геть

— Несправність

Зліва: Лідія Сантос (вона/вони), аутист, епілептик, демідівчинка лесбіянка. 26 років (якщо вони піклуються)

Праворуч: Максин Філдс (вона/вона), адхер, бісексуальна жінка цис та подруга Лідії. 28 років (знову, якщо їм це не байдуже)

Мистецтво: іцягерг_нуль

Я збираюся забрати тебе

поверніть вас на ноги

вам не потрібно турбуватися про любов

Навіть якщо ми неповні

Коли я кажу, що люблю тебе, чорт візьми Джанет, сприймай це як правду

ЗмістГендерна дисперсіяНаші подвійні ідентичності не конкурують; Вони доповнюютьГендерна Copia та BricolageЯ не відчуваю себе гендером, я відчуваю себе як стрес меншин Аутигендер і нейрок'єр: два слова про взаємозв'язок між аутизмом та статтю, які підходять MeautigenderNeuroqueerПриступаючи до ТермидослідженняПтах, Ви можете літати ТрансформаНесправність не ми, Це все гул і суєта