⛑ Взаємодопомога: реальна допомога проти натиску

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Залишатися в живих - це велика робота для інваліда в абилистському суспільстві... ВИДИМІСТЬ ІНВАЛІДНОСТІ: ІСТОРІЇ ПЕРШОЇ ОСОБИ З 21 СТОЛІТТЯ

Ці нариси - серце, кістки і кров прав інвалідності. Гелінн Леа, музикант і активіст

Пам'ятайте, щоб

Дихайте, Любіть.

Бо ти живий.

—Дихай, ти живий! by Гелінн Леа

Ми платимо нейродивергенту та інвалідам, щоб працювати і жити. Ми оплачуємо витрати на оренду та медичні рахунки, а також купуємо медичне обладнання чи інші предмети першої необхідності. На відміну від більшості фондів, ми підтримуємо організації та окремих осіб безпосередньо, максимізуючи наш вплив на життя та громади людей з обмеженими можливостями та нейродивергентами. Окремі грантоотримувачі не повинні проходити через сторонні організації або державні установи, щоб отримати доступ до підтримки. За даними Мережі фінансувачів прав людини у 2021 році, «кожен сьомий чоловік у світі має інвалідність. Проте гранти для людей з інвалідністю становлять лише 2% від усього фінансування прав людини». Крім того, доступ до цих грантових фондів є складним завданням, і багато процесів подачі заявок представляють бар'єри для входу для осіб, які повинні подати заявку на допомогу.

Ми вважаємо, що пряма підтримка людей є найбільш ефективним підходом до полегшення бар'єрів і проблем, які заважають нейродивергентам і інвалідам процвітати в нейротипних і алеїстських середовищах. Наш процес подачі заявок простий, і наші прямі платежі можуть змінити спосіб доступу нейродивергентів та інвалідів до філантропічного капіталу.

Підтримайте нашу місію

Попросіть допомоги проти натиску

Їх аналіз Додаткового міри бідності перепису населення 2020 року свідчить про те, що люди з обмеженими можливостями відчувають бідність вдвічі більше, ніж люди, які не мають інвалідів. Вони заробляють в середньому 74 центи за долар в порівнянні з непрацездатними працівниками. І вони відчувають продовольчу незахищеність у три рази більше, ніж люди, які не мають інвалідів.

За даними Центрів контролю та профілактики захворювань, цілих 61 мільйон, або кожен четвертий, дорослі живуть з певною формою інвалідності. За останніми оцінками уряду, ці цифри підкріплюються між 7 і 23 мільйонами далекобійників - включаючи мільйон, які більше не можуть працювати.

Довгий ковід може змінити те, як ми думаємо про інвалідність - The Washington Post

Найкращі оцінки свідчать про те, що 61 мільйон, або кожен четвертий дорослий американський дорослий, живе з інвалідністю - кількість людей, які швидко зростають через пандемію COVID-19, яка була масовою подією інвалідності.

У 2020 році майже 18 відсотків інвалідів працездатного віку жили в бідності в рамках СПМ, порівняно з приблизно 8 відсотками неінвалідів працездатного віку.

Економічна справедливість - це справедливість інвалідності

У ту мить, майже в ту саму мить, ви стаєте інвалідом, ви перестаєте розглядатися як надійний оповідач власної історії буквально всім іншим, крім інвалідів.

Кожен стереотип ableist, який ви чули протягом усього життя, який ви ніколи не оцінювали, це буде об'єктивом, через який інші люди бачать вас, включаючи людей, які вас знають.

Це одна з багатьох причин, чому людям потрібно робити антиаблізм роботу. Тому що кожна річ, яку ви ненавидите про нас, ви будете ненавидіти про себе. І стати нами набагато простіше, ніж ви думаєте.

Імані Барбарін, MAGC | Милиці та спеції

Справедливість по інвалідності (і сама інвалідність) має потенціал принципово перетворити все, що ми думаємо про якість життя, мету, роботу, стосунки, належність. ВИДИМІСТЬ ІНВАЛІДНОСТІ: ІСТОРІЇ ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ З ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОГО СТОЛІТТЯ

Зміст ☣️ Пережити натиск 💀 Ви не маєте права на наші смерті 🏩 Колективна опіка громади

☣️ Пережити натиск

Татуювання кита Челсі в пам'ять про її брата Коді

Я хотів би вшанувати всіх аутистів, які виживають в системі догляду якось. Всі ті, хто переживає екстремальну «терапію» .Всі ті, кого піднімають на коліна, читаючи пекельні описи своїх улюблених людей.І всіх, хто не пережив цей нанатик.Енн MEMMOTT PGC 🌈 НА TWITTER

Усім нашим нейродивергентним і інвалідам друзям і обраній родині, які не пережили натиск.

RIP Грег АльтонРіп Коді Адамс

Жінки, які керують мережею, кажуть, що оскільки проект базується на взаємодопомозі, а тому, що вони працюють як приватні громадяни, а не як частина будь-якої організації, це дозволяє їм працювати більш динамічно та творчо у відповідь на мінливі потреби.

Потреба, яка змусила їх перервати своє життя і присвятити себе волонтерській роботі - і той факт, що зараз вони не можуть зупинитися, не нехтуючи тисячами людей, є свого роду обвинувальним висновком проти системи добробуту та порядку пріоритетів уряду.

... вона вперше зрозуміла, що для цих проблем немає адреси. «Я чув про сім'ю з Конго, яка не їла п'ять днів. Чотири людини чули про них переді мною, і ніхто ні на хвилину не зупинявся, щоб купити їм їжу. Кожен думав, що є хтось, чия робота полягає в тому, щоб піклуватися про такі випадки. Усі думали, що тут є держава добробуту, яка підтримує слабкі громади».

Як і Кантор, Бек також повільно інтерналізував той факт, що нікуди було передати відповідальність. «Я зрозуміла, що у нас немає «матері» і «батька», від яких можна залежати, що відповідальність за виживання цілих громад лежить на нас, громадян», - ретранслює вона. «Я не прийшов з цього фону, і цей період навчив мене дуже важливий урок про системи соціального забезпечення, які спустошують все населення».

Вони просто хотіли допомогти кільком голодним ізраїльтянам. Вони в кінцевому підсумку замінили систему соціального забезпечення Ізраїлю - Новини Ізраїлю - Haaretz.com

Безсердечний Свамбургер і Скарлет Чернець

Райдужна ткана тканина, що викликає наше різноманіття та взаємозалежність

«Взаємодопомога - це визнання в першу чергу наших сусідів і корінних проблем у наших громадах», - говорить Кантор. «Йдеться про відкрите протистояння системам расизму, класової дискримінації та великих роздрібних торговців. Взаємодопомога вимагає, щоб ми дивилися на тих серед нас, хто є привілейованими, і тих, хто ні, і запитати, як ми досягаємо контролю над ресурсами та розподіляємо їх, щоб сприяти справедливості в наших громадах. Те, що робить наші дії актами опору, полягає в тому, що ми працюємо в напрямку демонтажу гнітючих механізмів шляхом прояву радикальної емпатії. Це політичне».

Кантор каже: «Сьогодні ми самі демонструємо та створюємо альтернативу взаємодопомоги. Всі в захваті від того, як люди збираються разом, щоб допомогти один одному - до того, що ми не розуміємо, що цих труднощів навіть не повинно існувати. Ми виступаємо за взаємодопомогу, але також орієнтуємося на першопричини, які призвели до відсутності рівності з самого початку». Вона додає, що допомога один одному - це «не просто питання упаковки та роздавання їжі».

Вони просто хотіли допомогти кільком голодним ізраїльтянам. Вони в кінцевому підсумку замінили систему соціального забезпечення Ізраїлю - Новини Ізраїлю - Haaretz.com

Техас має кілька списків очікування для різних видів догляду, у тому числі шість для програм відмови від Medicaid - які використовують державні та федеральні фонди, щоб отримати догляд за людьми в громаді, а не в установі - і один для служб безпеки, що надаються на місцевому рівні. Станом на березень, майже 170 000 людей чекали допомоги через програму відмови від Medicaid - 115 відсотків збільшення з 2010 року. Державні дані показують, що деякі жителі чекали майже 20 років, щоб отримати допомогу.

Державні законодавці вклали деякі гроші в програми відмови від Medicaid в останні роки, щоб полегшити список очікування, але послуги безпеки мережі, призначені служити в якості зупинки розриву для осіб, які очікують програми відмови від Medicaid, були знищені на 2011 бюджет скорочення від законодавчого органу. Експерти кажуть, що вони ніколи не одужали.

Станом на березень в цьому списку було близько 18 300 осіб, що на 1200 відсотків більше, ніж 2012. І держава не відстежує, як довго люди змушені чекати.

Це не просто проблема Техасу. Опитування Kaiser Family Foundation, опубліковане в березні, показало, що 39 штатів мають список очікування принаймні для однієї зі своїх програм відмови від Medicaid, з більш ніж 665 000 людей у такому списку на національному рівні у 2020 фінансовому році. Список очікування Техасу склав близько 25 відсотків цієї цифри.

Майже 200K інвалідів техасців чекають допомоги, деякі протягом десятиліття

Люди вмирають, перебуваючи в списку очікування лікарняного лікування через скорочення бюджету на охорону здоров'я та відсутність інвестицій

Система психічного здоров'я Техасу напружена за межі можливостей, з офіціантами для лікарняних ліжок, які розтягуються іноді до року. Відсутність нагляду в державі настільки крайня, що чиновники не змогли сказати, які приватні лікарні отримали державні кошти на місце для ліжок, щоб допомогти скоротити список очікування. Держава щойно почала збирати цю інформацію у вересні.

Державні психіатричні лікарні 10 повинні бути своєрідною останньою мережею безпеки для хворих та нещасних, але багато з них є хаотичними та небезпечними місцями, де поліція відвідує до 14 разів на день. І це для людей, яким пощастило знайти ліжко.

Адвокати кажуть, що штати повинні мати 50 державних психіатричних лікарняних ліжок на 100 000 населення, але Техас має менше 8 на 100 000. Список очікування на державне ліжко в Техасі виріс майже на 600 відсотків з 2012 року до початку пандемії COVID-19, що лише посилило дефіцит.

У кризі, частина 1: Як Техас провалює психічно хворих - Х'юстонська хроніка

«Чому ми маємо батьків, які переживають (це)? Ви створюєте весь цей додатковий відтік і підкреслюєте чорт з найбільш вразливих людей.» Це зайняло 14 років очікування і кілька помилкових стартів.Інваліди техасці стикаються з важким процесом, чекаючи допомоги держави

Зірка вказує, що навіть мережі соціального захисту Америки створюють дихотомію між заробленими та незаробленими виплатами по інвалідності в різниці між доходом від додаткового забезпечення (SSI) проти доходу від інвалідності соціального забезпечення (SSDI). Інваліди з обмеженим доходом часто отримують SSI, який оплачується за рахунок «загальних фондів», таких як податок на доходи фізичних осіб та корпоративні податки, тоді як внески працівників до цільового фонду соціального страхування сплачують SSDI і засновані на їх доходах. Загалом 383 941 аутист отримали SSI у 2019 році. Ці різні потоки фінансування відображають, як Америка контраст між «заслуговує» і «незаслуговує» бідних. Американська культура сприймає одержувачів SSDI як «заробляють» свій дохід, оскільки вони платять у соціальне забезпечення.

«Тим часом люди, які ніколи не змогли працювати або не працювали «достатньо», отримують ТІЛЬКИ SSI, що залишає їх у неминучій бідності потенційно до кінця свого життя», - сказала Ендевер зірка по електронній пошті. «Це дуже кричуще вираження того, як суспільство розглядає доступ до підтримки - є ідея, що ми повинні заслужити нашу підтримку або довести, що ми гідні людські істоти, щоб отримати доступ до них».

Ми не зламані: зміна розмови про аутизм

Щоб додати ще один шар складності, процес отримання переваг SSI спантеличує і як можна більше бентежить. Ми не зламані: Зміна розмови про аутизм

Це оголошення державної служби... з гітарою! Знай свої права

Ви маєте право на харчування грошима

Забезпечуючи, звичайно,

Не заперечуйте трохи

Розслідування, приниження

А якщо схрестити пальці

Реабілітація

Знайте свої права

Це ваші права

- Знай свої права по зіткнення

Системи інвалідності покладаються на штучну економіку дефіциту. Програми недофінансуються, тому вихователі, вчителі, соціальні працівники та самі інваліди підштовхуються до того, щоб проектувати свої потреби в міру необхідності та Virtuous.I НЕ ПОВИНЕН ДЕГУМАНІЗУВАТИ МОГО СИНА, ЩОБ ОТРИМАТИ ЙОГО ПІДТРИМКУ

💀 Ви не маєте права на наші смерті

Ми не будемо торгувати смертю інвалідів на працездатне життя. Ми не дозволимо інвалідам бути одноразовими або необхідний супутній збиток для статус-кво. Ми не будемо відволікати погляд від масової хвороби та смерті, яка нас оточує, або від державної машини, яка більше прихильна до отримання прибутку та привілейованого комфорту з евгенною залишенням.

Ми знаємо, що держава нас підвела. В даний час ми спостерігаємо пандемію санкціонованого державою насильства вбивств, євгеніки, жорстокого поводження та нехтування кістками перед обличчям масових страждань, хвороб та смерті. Ми найбагатша нація у світі, і ми продовжуємо вибирати жадібність і комфорт перед людьми та життям. Стан вбиває ніж страждання глибше в кишку тих, хто вже звалився на землю. Жорстокість розмашиста і невибачна.

Ви не маєте права на наші смерті: COVID, верховенство та взаємозалежність

Що ми називаємо відчуттям того, як наші найпотужніші інститути мовчазно співпрацюють для підтримки євгеніки, а зовні заявляючи про протилежне? Крип Новини v.40 - Кевін Готкін - Crip News

Кожен номер нашого новинного циклу сьогодні - догляд за гендерною ознакою, доступ до абортів, політика COVID-19 (або, скоріше, її відсутність) та расистські злочини на ґрунті ненависті - тісно пов'язані з історією руху євгеніки. Це переплетені історії.

Система євгеніки та її результуюча платформа за своєю суттю є расистською, сексистською, трансфобною, алеїстською тощо. Він призначений для захисту систем білого, cis чоловічого привілеїв, в той час як закріпивши системи пригнічення на місце. І вона має довгу історію.

Наші заголовки новин відображають те, що пригноблені люди давно знають - евгеніка ще жива і здорова. Від риторики, використаної в недавньому злочині на ґрунті ненависті в Буффало, до того, що виходить з Верховного суду, до щоденних заяв CDC, евгеніка є в основі.

Ніколь Лі Шредер, доктор філософії у Twitter

Тіла їздять по хвиль

Хтось повинен заплатити

Тіла, що живуть на березі в своїх піщаних замках

Тіла, море стає грубим, а стіни брязкають

Тіла, приходять з припливом

Ніде не залишилося сховатися

Органи

Органи

Тисяча думок їздить хвилями

Не можу врятувати нікого, я занадто пізно

Тіла, нікого не хвилює прийдешній останній бій

Тіла, хвилі розбиваються вниз і океан ластівками

Органи

Куди ти заховаєш тіла?

Органи

Хей-о-хей-ой

На березі живуть в піщаних замках

Нікого не хвилює прийдешній останній бій

Море стає шорстким, а стіни брязкальце

Хвилі розбиваються вниз і океан ковтає

Органи

Органи

—Тіла кролика мотлох

«Вразливий» став ключовим словом у лексиконі пандемії, але саме воно часто завдавало більше шкоди, ніж користі. Це означає, що масові загибелі інвалідів і людей похилого віку були неминучими, і зручно відриває державу від відповідальності.

Під час Covid бути «вразливим» - це сказати, що ваше життя не має значення | Френсіс Райан | The Guardian

Кожен повинен потрапити на борт солідарності проти абілізму поїзда, вчора.Ми знаходимося в епоху нелакованої Євгеніки.Гвен Снайдер на Twitter

🏩 Колективна опіка громади

Все частіше аутистичні спільноти піддаються ідеям справедливості інвалідності, взаємозалежності, близькості доступу, колективного/громадського догляду та взаємодопомоги. Колективи по догляду, ложкові акції та інші групи по догляду за людьми з обмеженими можливостями та для людей з обмеженими можливостями, расовими людьми, людьми LGBTQ2IA+ (та людьми на цьому перехресті) зростають у кількості. Чи є майбутнє, щоб аутистичні простори також діяли як простори навмисної взаємодопомоги? Перехід від правозахисної точки зору до правосуддя вимагає погляду на наші системи догляду та переосмислення того, як функціонують наші громади, щоб ніхто не залишився позади.Колективна турбота про громаду: Мрія про майбутнє в аутистичної взаємодопомоги, Autscape: Презентації 2020

Історія продовжується з «Турбота про громаду». Ось як ми переживаємо натиск.

Продовжити

Navigating Stimpunks

Need financial aid to pay for bills or medical equipment? Visit our guide to requesting aid.

 

Need funds for your art, advocacy, or research? Visit our guide to requesting creator grants.

 

Want to volunteer? Visit our guide to volunteering.

 

Need a table of contents and a guide to our information rich website? Visit our map.