⛑ עזרה הדדית: עזרה אמיתית נגד המתקפה

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

להישאר בחיים זה הרבה עבודה עבור נכה בחברה ableist... נכות נראות: אדם ראשון סיפורים מהמאה ה -21

מאמרים אלה הם הלב, העצמות, ואת הדם של זכויות נכות. Gaelynn לאה, מוזיקאי ופעיל

זכור

תנשמי, אהבה.

כי אתה בחיים.

-תנשום, אתה חי! על ידי גאלין לאה

אנחנו משלמים neurodivergent ונכים אנשים לעבוד ולחיות. אנו משלמים הוצאות כמו שכר דירה וחשבונות רפואיים וכן קונים ציוד רפואי או צרכים אחרים. שלא כמו רוב היסודות, אנו תומכים בארגונים וביחידים באופן ישיר, וממקסמים את ההשפעה שלנו על חייהם וקהילות של אנשים בעלי מוגבלויות ונכים. מענקים בודדים אינם חייבים לעבור דרך ארגוני צד שלישי או סוכנויות ממשלתיות כדי לגשת לתמיכה. על פי רשת מממני זכויות האדם בשנת 2021, "אחד מכל שבעה אנשים בעולם סובל מנכות. עם זאת, מענקים לאנשים עם מוגבלות מהווים רק 2% מכלל מימון זכויות האדם". יתר על כן, הגישה לקרנות מענק אלה מאתגרת ותהליכי יישום רבים מציגים חסמי כניסה לאנשים שצריכים להגיש בקשה לסיוע.

אנו מאמינים כי תמיכה ישירה ליחידים היא הגישה היעילה ביותר להקלה על המחסומים והאתגרים המונעים מאנשים neurodivergent ונכים משגשגים בסביבות נוירוטיפיות ו ableist. תהליך היישום שלנו הוא פשוט והתשלומים הישירים שלנו יש פוטנציאל לשנות את האופן שבו אנשים neurodivergent ונכים לגשת הון פילנתרופי.

תמכו במשימה שלנו

לבקש עזרה נגד המתקפה

הניתוח שלהם למדד העוני המשלים של מפקד האוכלוסין לשנת 2020 מציע לאנשים עם מוגבלות לחוות עוני בשיעור כפול משיעור האנשים הלא נכים. הם מרוויחים בממוצע 74 סנט לדולר בהשוואה לעובדים שאינם נכים. והם חווים חוסר ביטחון תזונתי פי שלושה משיעור של אנשים שאינם נכים.

עד 61 מיליון, או אחד מכל ארבעה, מבוגרים חיים עם צורה כלשהי של מוגבלות, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. מספרים אלה מתחזק על ידי בין 7 ל -23 מיליון גוררים ארוכים - כולל מיליון שאינם יכולים עוד לעבוד - על פי הערכות הממשלה האחרונות.

קוביד ארוך יכול לשנות את הדרך בה אנו חושבים על מוגבלות - הוושינגטון פוסט

ההערכות הטובות ביותר מצביעות על כך ש -61 מיליון, או אחד מכל ארבעה מבוגרים בארה"ב, חיים עם מספרי מוגבלות העולים במהירות בגלל מגיפת COVID-19, שהייתה אירוע השבתה המוני.

בשנת 2020, כמעט 18 אחוז מהאנשים עם מוגבלות בגיל העבודה חיו בעוני תחת ה- SPM, לעומת בערך 8 אחוז מהאנשים שאינם נכים בגיל העבודה.

צדק כלכלי הוא נכות צדק

ברגע, כמעט ברגע מאוד, אתה הופך להיות נכה, אתה מפסיק להיראות כמספר אמין של הסיפור שלך לכל אחד אחר, פשוטו כמשמעו, למעט אנשים עם מוגבלויות.

כל סטריאוטיפ ableist יחיד ששמעת במשך כל החיים שלך כי אתה אף פעם לא הערכת, זה יהיה העדשה שדרכה אנשים אחרים רואים אותך, כולל אנשים שמכירים אותך.

זוהי אחת הסיבות הרבות מדוע אנשים צריכים לעשות עבודה נגד ableism. כי כל דבר שאתה שונא עלינו, אתה תשנא על עצמך. ולהפוך אלינו זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב שזה.

אימאני ברברין, MAGC | קביים ותבלינים

לצדק נכות (ולמוגבלות עצמה) יש פוטנציאל לשנות באופן יסודי את כל מה שאנחנו חושבים על איכות חיים, מטרה, עבודה, מערכות יחסים, שייכות. נראות נכות: סיפורים מגוף ראשון מהמאה העשרים ואחת

תוכן עניינים ☣️ לשרוד את המתקפה 💀 אתה לא זכאי למותם שלנו 🏩 טיפול קהילתי קולקטיבי

☣️ לשרוד את המתקפה

קעקוע הלוויתן של צ'לסי הוא לזכרו של אחיה קודי

אני רוצה לכבד את כל האנשים האוטיסטים ששרדו את מערכת הטיפול somehow.All מי לשרוד קיצוני "therapy'.All מי הביא על ברכיהם, קריאת תיאורים גיהינום של האנשים האהובים שלהם. 🌈

לכל החברים העצביים והנכים שלנו והמשפחה הנבחרת שלא שרדו את המתקפה.

RIP גרג אלטונריפ קודי אדמס

הנשים שמנהלות את הרשת אומרות שבגלל שהפרוייקט מבוסס על עזרה הדדית, ובגלל שהן עובדות כאזרחים פרטיים ולא כחלק מאף ארגון, זה מאפשר להן לעבוד בצורה דינמית ויצירתית יותר בתגובה לצרכים המשתנים.

הצורך שהוביל אותם לקטוע את חייהם ולהתמסר לעבודת התנדבות — והעובדה שכעת הם לא יכולים להפסיק בלי להזניח אלפי אנשים — הוא כתב אישום מיני נגד מערכת הרווחה וסדר העדיפויות של הממשלה.

... היא הבינה בפעם הראשונה כי אין כתובת לבעיות אלה. "שמעתי על משפחה מקונגו שלא אכלה במשך חמישה ימים. ארבעה אנשים שמעו עליהם לפניי, ואף אחד לא עצר לרגע לקנות להם אוכל. כולם חשבו שיש מישהו שתפקידו לטפל במקרים כאלה. כולם חשבו שיש כאן מדינת רווחה שתומכת בקהילות החלשות שלה".

כמו קנטור, בק גם הפנימו לאט את העובדה שאין לאן להעביר את האחריות. "הבנתי שאין לנו 'אמא' ו'אבא 'לסמוך עליהם, שהאחריות להישרדותן של קהילות שלמות מוטלת עלינו, האזרחים", היא מעבירה. "לא באתי מהרקע הזה, והתקופה הזו לימדה אותי לקח חשוב מאוד על מערכות הרווחה ההורסות אוכלוסיות שלמות."

הם רק רצו לעזור לכמה ישראלים רעבים. בסופו של דבר החליפו את מערכת הרווחה בישראל - חדשות ישראל - HaAretz.com

חסר לב - סוומבורגר וסקרלט נזיר

בד ארוג קשת המעורר את המגוון והתלות ההדדית שלנו

"עזרה הדדית היא להכיר קודם כל את שכנינו ואת בעיות השורש בקהילות שלנו", אומר קנטור. "מדובר בהתנגדות בגלוי למערכות הגזענות, אפליה מעמדית וקמעונאים גדולים. סיוע הדדי דורש שנסתכל על אלה שבינינו שיש להם זכות ועל אלה שאינם, ולשאול כיצד אנו משיגים שליטה במשאבים ומפיצים אותם כדי לקדם את הצדק בקהילות שלנו. מה שהופך את הפעולות שלנו למעשי התנגדות זה שאנחנו פועלים בכיוון של פירוק מנגנונים מדכאים באמצעות הפגנת אמפתיה רדיקלית. זה פוליטי."

החזן אומר: "היום, אנחנו מפגינים ויוצרים אלטרנטיבה לעזרה הדדית בעצמנו. כולם מתרגשים מאיך שאנשים מתאחדים כדי לעזור אחד לשני - עד כדי כך שאנחנו לא מבינים שקשיים אלה אפילו לא צריכים להתקיים. אנו מעדיפים עזרה הדדית, אך מכוונים גם לגורמי השורש שהביאו לחוסר השוויון מלכתחילה". היא מוסיפה כי עזרה זה לזה היא "לא רק עניין של אריזה ומסירת מזון."

הם רק רצו לעזור לכמה ישראלים רעבים. בסופו של דבר החליפו את מערכת הרווחה בישראל - חדשות ישראל - HaAretz.com

לטקסס יש רשימות המתנה מרובות לסוגים שונים של טיפול, כולל שש לתוכניות ויתור של Medicaid - המשתמשות בקרנות מדינה ופדרליות כדי לגרום לאנשים לטפל בקהילה במקום במוסד - ואחת לשירותי רשת הביטחון הניתנים באופן מקומי. נכון לחודש מרץ, כמעט 170,000 אנשים חיכו לטיפול באמצעות תוכנית ויתור Medicaid - עלייה של 115 אחוזים מאז 2010. נתוני המדינה מראים כי חלק מהתושבים חיכו כמעט 20 שנה לקבלת עזרה.

מחוקקי המדינה השקיעו קצת כסף בתוכניות הוויתור של Medicaid בשנים האחרונות כדי להקל על רשימת ההמתנה, אך שירותי רשת הביטחון, שנועדו לשמש פער עצירה עבור אנשים הממתינים לתוכניות ויתור של Medicaid, הושמדו על ידי קיצוץ תקציב 2011 מהמחוקק. מומחים אומרים שהם מעולם לא התאוששו.

נכון למרץ, בערך 18,300 אנשים היו ברשימה זו - עלייה של 1,200 אחוזים מאז 2012. והמדינה אינה עוקבת אחר כמה זמן אנשים נאלצים לחכות.

זו לא רק בעיה בטקסס. סקר קרן משפחת קייזר שפורסם בחודש מרץ מצא כי ל -39 מדינות יש רשימת המתנה לפחות לאחת מתוכניות הוויתור של Medicaid שלהן, כאשר יותר מ- 665,000 איש ברשימה כזו ארצית בשנת הכספים 2020. רשימת ההמתנה של טקסס היוותה כ- 25 אחוז מהנתון הזה.

כמעט 200K נכים הטקסנים מחכים לעזרה, כמה במשך עשור

אנשים מתים בזמן ברשימת ההמתנה לטיפול בבית החולים עקב קיצוצים בתקציב הבריאות וחוסר השקעה

מערכת בריאות הנפש של טקסס מתוחה מעבר ליכולת, עם רשימות המתנה למיטות בית חולים שנמשכות לעיתים עד שנה. חוסר הפיקוח של המדינה הוא כה קיצוני עד שפקידים לא הצליחו לומר אילו בתי חולים פרטיים קיבלו כספי מדינה עבור שטח המיטה כדי לסייע בהפחתת רשימת ההמתנה. המדינה רק התחילה לאסוף את המידע הזה בספטמבר.

עשרת בתי החולים הפסיכיאטריים הציבוריים במדינה אמורים להוות מעין רשת ביטחון אחרונה לחולים ולעניים, אך רבים מהם הם מקומות כאוטיים ומסוכנים, בהם שוטרים מבקרים עד 14 פעמים ביום. וזה לאנשים בר מזל מספיק כדי למצוא מיטה.

עורכי הדין טוענים כי מדינות צריכות להכיל 50 מיטות בית חולים פסיכיאטריים ציבוריים לכל 100,000 אוכלוסייה, אך בטקסס יש פחות מ- 8 לכל 100,000. רשימת ההמתנה למיטת מדינה בטקסס צמחה כמעט 600 אחוזים משנת 2012 ועד לתחילת מגיפת ה- COVID-19, שרק החמירה את המחסור.

במשבר, חלק 1: איך טקסס נכשלת בחולי נפש - יוסטון כרוניקה

"למה יש לנו את ההורים שעוברים (זה)? אתה יוצר את כל זה נטישה נוספת והדגיש לעזאזל מתוך האנשים הפגיעים ביותר." זה לקח 14 שנים של המתנה וכמה הטקסנים starts.Disabled שווא הפנים תהליך מפרך מחכה לעזרה של המדינה

כוכב מציין כי אפילו רשתות הבטיחות החברתיות של אמריקה ליצור דיכוטומיה בין הטבות נכות שנצברו ו unearned ההבדל בין הכנסה אבטחה משלימה (SSI) לעומת ביטוח לאומי נכות הכנסה (SSDI). אנשים עם מוגבלות עם הכנסה מוגבלת מקבלים לעתים קרובות SSI, אשר משולם על ידי "קרנות כלליות", כמו מס הכנסה אישי ומסי חברות, ואילו תרומות העובדים לקרן הנאמנות לביטוח לאומי משלמת עבור SSDI ומבוססת על הרווחים שלהם. בסך הכל 383,941 אנשים אוטיסטים קיבלו SSI בשנת 2019. זרמי מימון שונים אלה משקפים כיצד אמריקה בונה ניגוד בין "ראוי" לעניים "לא ראויים". התרבות האמריקאית תופסת מקבלי SSDI כ"מרוויחים "את הכנסותיהם מכיוון ששילמו לביטוח לאומי.

"בינתיים, אנשים שמעולם לא הצליחו לעבוד או לא עבדו 'מספיק' מקבלים רק SSI, מה שמשאיר אותם בעוני בלתי נמנע למשך שארית חייהם", אמר אנדר סטאר בדואר אלקטרוני. "זהו ביטוי בוטה מאוד לאופן בו החברה רואה גישה לתמיכה - יש רעיון שעלינו להרוויח את תמיכתנו או להוכיח שאנחנו בני אדם בעלי ערך כדי לגשת אליהם."

אנחנו לא שבורים: משנים את שיחת האוטיזם

כדי להוסיף שכבה נוספת של קושי, תהליך קבלת הטבות SSI הוא מביך כמו מייאש ככל האפשר. אנחנו לא שבורים: שינוי השיחה אוטיזם

זוהי הודעת שירות לציבור... עם גיטרה! דע את זכויותיך

יש לך את הזכות לכסף מזון

מתן כמובן לך

לא אכפת לי קצת

חקירה, השפלה

ואם אתה חוצה את האצבעות

שיקום

דע את זכויותיך

אלה הזכויות שלך

— דע את זכויותיך על ידי ההתנגשות

מערכות נכות מסתמכות על כלכלות מלאכותיות של מחסור. תוכניות הם underfunded, כך המטפלים, המורים, העובדים הסוציאליים, ואנשים עם מוגבלויות עצמם נדחפים כל להקרין את הצרכים שלהם לפי הצורך ואת viruous.I לא צריך להיות DEHUMANIZE הבן שלי כדי לקבל אותו תמיכה

💀 אתה לא זכאי למותם שלנו

לא נסחר במקרי מוות של נכים תמורת חיים מבושמים. לא נאפשר לאנשים עם מוגבלויות להיות חד פעמיות או את הנזק הנחוץ עבור הסטטוס קוו. אנחנו לא להסיט את מבטו מן המחלה המונית ומוות המקיף אותנו או ממכונה המדינה כי הוא מחויב יותר געשו רווח ונוחות חסוי עם נטישה eugenic.

אנחנו יודעים שהמדינה אכזבה אותנו. כיום אנו עדים למגיפה אלימות של רצח, השבחת גזע, התעללות והזנחה מצמררת עצם לנוכח סבל המוני, מחלות ומוות. אנחנו האומה העשירה ביותר בעולם ואנחנו ממשיכים לבחור חמדנות ונוחות על פני אנשים וחיים. המדינה דוחפת את סכין הסבל עמוק יותר לתוך המעיים של אלה שכבר התמוטטו על הקרקע. האכזריות גורפת ולא מתנצלת.

אינך זכאי למותנו: COVID, עליונות אבלד ותלות הדדית

איך אנחנו קוראים לתחושה של עדים למוסדות החזקים ביותר שלנו משתפים פעולה בשתיקה כדי לשמור על השבחת הגזע בעוד כלפי חוץ טוענים בדיוק ההפך? קריפ חדשות v.40 - על ידי קווין גוטקין - Crip חדשות

כל נושא במחזור החדשות שלנו כיום - טיפול המאשר מגדר, גישה להפלות, מדיניות COVID-19 (או ליתר דיוק היעדרה) ופשעי שנאה גזעניים - קשורים באופן הדוק להיסטוריה של תנועת השבחת הגזע. אלה סיפורים שזורים זה בזה.

מערכת השבחת הגזע והפלטפורמה המתקבלת שלה היא גזענית מטבעה, סקסיסטית, טרנספובית, אבליסטית וכו 'בבסיסה. זה נועד כדי להגן על מערכות של לבן, זכות זכר cis, תוך התבססות מערכות של דיכוי למקומו. ויש לה היסטוריה ארוכה.

כותרות החדשות שלנו משקפות את מה שאנשים מדוכאים מכירים זה מכבר - השבחת הגזע עדיין חיה וקיימת. מהרטוריקה ששימשה בפשע השנאה האחרון בבאפלו, לזה שיצא מבית המשפט העליון, ועד להצהרות היומיות של המרכז לבקרת מחלות, השבחת הגזע נמצאת בליבה.

ניקול לי שרדר, דוקטורט בטוויטר

גופות רוכבות על הגלים

מישהו יצטרך לשלם.

גופות, חיים על החוף בארמונות החול שלהם

גופות, הים נהיה מחוספס והקירות מקשקשים

גופות, בואו עם הגאות

אין מקום להסתתר בו

גופות

גופות

אלף מחשבות רוכבות על הגלים

לא יכול להציל אף אחד, אני מאוחר מדי

גופות, לאף אחד לא אכפת מהקרב האחרון

גופות, גלים מתרסקים והאוקיינוס בולע

גופות

מה אתה הולך להסתיר את הגופות?

גופות

היי-הו-היי-הו

על החוף המתגורר בארמונות חול

לאף אחד לא אכפת מהקרב האחרון הקרוב.

הים הוא מקבל מחוספס והקירות רעשן

גלים מתנפצים והאוקיינוס בולע

גופות

גופות

—גופים על ידי ארנב זבל

"פגיע" הפך למילת מפתח בלקסיקון המגיפה, אך זו שלעתים קרובות גרמה יותר נזק מתועלת. זה מרמז כי מקרי המוות ההמוניים של נכים וזקנים היו בלתי נמנעים, ונוחות מזכה את המדינה מאחריות.

במהלך קוביד, להיות 'פגיע' זה שיגידו שהחיים שלך לא חשובים | פרנסס ראיין | האפוטרופוס

כל אחד צריך לעלות על סיפון הסולידריות נגד רכבת ableism, yesterday.We נמצאים בעידן של השבחת הגזע unknished. גוון סניידר בטוויטר

🏩 טיפול קהילתי קולקטיבי

יותר ויותר, קהילות אוטיסטיות נחשפו לרעיונות של נכות צדק, תלות הדדית, אינטימיות גישה, טיפול קולקטיבי/קהילתי ועזרה הדדית. טיפול קולקטיבים, מניות כפית, וקבוצות טיפול קהילתיות אחרות על ידי ועבור אנשים עם מוגבלויות, אנשים גזעיים, LGBTQ2IA+אנשים (ואנשים בצומת זה) גדלים במספר. האם יש עתיד למרחבים אוטיסטים לשמש גם כחללים של עזרה הדדית מכוונת? מעבר מנקודת מבט מבוססת זכויות לאחד מבוסס צדק מחייב מבט על מערכות הטיפול שלנו וחזון מחדש כיצד הקהילות שלנו מתפקדות כדי להבטיח שאיש לא יישאר מאחור. טיפול קהילתי קולקטיבי: חולם על חוזים עתידיים בסיוע הדדי אוטיסטי, Autscape: 2020 מצגות

הסיפור ממשיך עם, "טיפול קהילתי". כך אנו שורדים את המתקפה.

המשך

Navigating Stimpunks

Need financial aid to pay for bills or medical equipment? Visit our guide to requesting aid.

 

Need funds for your art, advocacy, or research? Visit our guide to requesting creator grants.

 

Want to volunteer? Visit our guide to volunteering.

 

Need a table of contents and a guide to our information rich website? Visit our map.