⛑ کمک متقابل: کمک واقعی در برابر یورش

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

زنده ماندن کار زیادی برای یک فرد معلول در یک جامعه توانا است... دید ناتوانی: داستان اول شخص از قرن بیست و یکم

این مقالات قلب، استخوان ها و خون حقوق معلولیت است. Gaelynn Lea، موسیقیدان و فعال

به یاد داشته باشید

نفس بکش، عشقم

برای شما زنده هستند.

-نفس بکش، تو زنده اي by گالین لی

ما به افراد معلول و واگرا عصبی برای کار و زندگی پرداخت می کنیم. ما هزینه هایی مانند اجاره و قبض های پزشکی و همچنین خرید تجهیزات پزشکی یا سایر ملزومات را پرداخت می کنیم. بر خلاف بسیاری از بنیادها، ما به طور مستقیم از سازمان ها و افراد حمایت می کنیم و تأثیر خود را در زندگی و جوامع افراد معلول و عصبی به حداکثر می رسانیم. اهدا کنندگان فردی برای دسترسی به پشتیبانی مجبور نیستند از طریق سازمان های شخص ثالث یا سازمان های دولتی بروند. طبق گزارش شبکه تأمین کنندگان حقوق بشر در سال 2021، «از هر هفت نفر یک نفر در جهان دارای معلولیت است. با این حال، کمک های مالی برای افراد معلول تنها 2٪ از کل بودجه حقوق بشر را تشکیل می دهد.» علاوه بر این، دسترسی به این صندوق های کمک هزینه چالش برانگیز است و بسیاری از فرآیندهای درخواست موانع ورود را برای افرادی که نیاز به درخواست کمک دارند، ارائه می دهند.

ما بر این باوریم که حمایت مستقیم از افراد موثرترین روش برای رفع موانع و چالشهایی است که مانع از شکوفایی افراد نوروواگرا و معلول در محیط های عصبی و ناتوان می شود. روند درخواست ما ساده است و پرداخت مستقیم ما این پتانسیل را دارد که نحوه دسترسی افراد معلول و عصبی به سرمایه بشردوستانه را تغییر دهد.

پشتیبانی از ماموریت ما

درخواست کمک در برابر یورش

تجزیه و تحلیل آنها از اندازه گیری فقر تکمیلی سرشماری سال 2020 نشان می دهد افراد معلول فقر را دو برابر میزان افراد غیر معلول تجربه می کنند. آنها به طور متوسط 74 سنت از دلار در مقایسه با کارگران غیر معلول درآمد دارند. و آنها ناامنی غذایی را در سه برابر افراد غیر معلول تجربه می کنند.

طبق گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، بزرگسالان به میزان 61 میلیون نفر یا یک نفر از هر چهار نفر با نوعی معلولیت زندگی می کنند. بر اساس برآوردهای اخیر دولت، این تعداد بین 7 تا 23 میلیون حمل کننده طولانی - از جمله یک میلیون نفر که دیگر نمی توانند کار کنند - تقویت می شوند.

کوید طولانی می تواند طرز فکر ما در مورد معلولیت را تغییر دهد - واشنگتن پست

بهترین برآوردها نشان می دهد که 61 میلیون یا از هر چهار بزرگسال آمریکایی یک نفر با تعداد معلولیتی زندگی می کنند که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به سرعت در حال افزایش است، که یک رویداد ناتوان کننده گسترده بوده است.

در سال 2020، نزدیک به 18 درصد از افراد معلول در سن کار در فقر تحت SPM زندگی می کردند، در مقایسه با تقریبا 8 درصد از افراد غیر معلول در سن کار.

عدالت اقتصادی عدالت ناتوانی است

در لحظه، تقریبا در همان لحظه، شما ناتوان می شوید، شما دیگر به عنوان یک راوی قابل اعتماد از داستان خودتان به معنای واقعی کلمه دیگران، به جز افراد معلول، دیده نمی شوید.

هر کلیشه ای آبلایستی که در کل زندگی شنیده اید و هرگز آن را ارزیابی نکرده اید، لنزی خواهد بود که دیگران از طریق آن شما را می بینند، از جمله افرادی که شما را می شناسند.

این یکی از دلایل بسیاری است که مردم نیاز به انجام کارهای ضد توانایی دارند. از آنجا که هر چیزی که شما در مورد ما نفرت, شما در مورد خودتان متنفر. و تبدیل شدن به ما خیلی راحت تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

ایمانی بربرین، MAGC | عصا و ادویه

عدالت معلولیت (و خود ناتوانی) این پتانسیل را دارد که اساسا همه چیز را که ما در مورد کیفیت زندگی، هدف، کار، روابط، تعلق فکر می کنیم، تغییر دهد. قابلیت مشاهده ناتوانی: داستان های اول شخص از قرن بیست و یکم

فهرست مطالب ☣️ زنده ماندن از یورش 💀 شما به مرگ ما حق ندارید 🏩 مراقبت جمعی جامعه

☣️ زنده ماندن از یورش

خال کوبی نهنگ چلسی به یاد برادرش کودی است

من می خواهم به افتخار همه افراد مبتلا به اوتیسم که زنده ماندن سیستم مراقبت somehow.All کسانی که برای زنده ماندن شدید 'therapy'.All کسانی که به زانو خود را به ارمغان آورد، خواندن توصیف جهنمی از people.And دوست خود را همه کسانی که زنده ماندن نیست این onslaught.Ann MEMMOTT PGC 🌈 در توییتر

به تمام دوستان عصبی واگرا و معلول ما و خانواده انتخاب شده که از یورش جان سالم به در نبردند.

ریپ گرگ آلتونریپ کودی آدامز

زنانی که این شبکه را مدیریت می کنند می گویند به دلیل اینکه این پروژه بر اساس کمک های متقابل است، و چون آنها به عنوان شهروند خصوصی کار می کنند و نه به عنوان بخشی از هر سازمانی، این به آنها اجازه می دهد تا با پویایی و خلاقیت بیشتری در پاسخ به نیازهای در حال تغییر کار کنند.

نیازی که باعث شد آنها زندگی خود را قطع کنند و خود را وقف کار داوطلبانه کنند - و این واقعیت که اکنون آنها نمی توانند بدون نادیده گرفتن هزاران نفر متوقف شوند - نوعی کیفرخواست علیه سیستم رفاه و ترتیب اولویت های دولت است.

... او برای اولین بار متوجه شد که هیچ آدرس برای این مشکلات وجود ندارد. «من در مورد یک خانواده از کنگو شنیده ام که پنج روز غذا نخورده بودند. چهار نفر قبل از من در مورد آنها شنیده بودند، و هیچ کس برای یک لحظه متوقف نشد تا برای آنها غذا بخرد. همه فکر می کردند شخصی وجود دارد که وظیفه آن رسیدگی به چنین مواردی است. همه فکر می کردند که در اینجا یک دولت رفاه وجود دارد که از جوامع ضعیف خود حمایت می کند.»

مانند کانتور، بک نیز به آرامی این واقعیت را درونی کرد که جایی برای انتقال مسئولیت وجود نداشت. وی گفت: «من فهمیدم که ما هیچ «مادر» و «پدر» نداریم که به آن وابسته باشیم، مسئولیت بقای کل جوامع بر عهده ما، شهروندان است.» «من از این پس زمینه نیامده ام و این دوره درس بسیار مهمی در مورد سیستم های رفاهی که کل جمعیت را ویران می کند به من آموخته است.»

آنها فقط می خواستند به چند اسرائیلی گرسنه کمک کنند. آنها در نهایت جایگزین سیستم رفاه اسرائیل شدند - اسرائیل نیوز - Haaretz.com

بی عاطفه توسط Swamburger و اسکارلت راهب

پارچه بافته شده با رنگین کمان باعث تنوع و وابستگی متقابل ما می شود

کانتور می گوید: «کمک های متقابل اول از همه همسایگان ما و مشکلات ریشه ای در جوامع ما را تشخیص می دهد.» «این در مورد مخالفت آشکارا با سیستم های نژادپرستی، تبعیض طبقاتی و خرده فروشان بزرگ است. کمک متقابل مستلزم آن است که ما به کسانی که در میان ما هستند و کسانی که نیستند نگاه کنیم و بپرسیم که چگونه به کنترل منابع دست پیدا می کنیم و آنها را توزیع می کنیم تا عدالت را در جوامع خود پیش ببریم. آنچه اقدامات ما را به مقاومت تبدیل می کند این است که ما در جهت از بین بردن مکانیسم های سرکوبگر با نشان دادن همدلی رادیکال عمل می کنیم. این سیاسی است.»

کانتور می گوید: «امروز، ما خودمان یک جایگزین کمک متقابل را نشان می دهیم و ایجاد می کنیم. همه از این هیجان زده هستند که چگونه مردم برای کمک به یکدیگر جمع می شوند - تا جایی که ما نمی توانیم درک کنیم که این مشکلات حتی نباید وجود داشته باشد. ما از کمک متقابل حمایت می کنیم، اما همچنین علل ریشه ای را که باعث عدم برابری برای شروع می شود، هدف قرار می دهیم.» او اضافه می کند که کمک به یکدیگر «فقط مسئله بسته بندی و توزیع غذا نیست.»

آنها فقط می خواستند به چند اسرائیلی گرسنه کمک کنند. آنها در نهایت جایگزین سیستم رفاه اسرائیل شدند - اسرائیل نیوز - Haaretz.com

تگزاس چندین لیست انتظار برای انواع مختلف مراقبت دارد، از جمله شش مورد برای برنامه های چشم پوشی Medicaid - که از بودجه ایالتی و فدرال برای مراقبت از مردم در جامعه به جای موسسه استفاده می کنند - و دیگری برای خدمات شبکه ایمنی که به صورت محلی ارائه می شود. از ماه مارس، نزدیک به 170,000 نفر از طریق برنامه چشم پوشی Medicaid منتظر مراقبت بودند - از سال 2010 115 درصد افزایش یافته است. داده های دولتی نشان می دهد که برخی از ساکنان نزدیک به 20 سال منتظر دریافت کمک بوده اند.

قانونگذاران ایالتی در سالهای اخیر مقداری پول در برنامه های چشم پوشی Medicaid سرمایه گذاری کرده اند تا لیست انتظار را کاهش دهند، اما خدمات شبکه ایمنی، که به معنای شکاف توقف برای افرادی است که منتظر برنامه های چشم پوشی Medicaid هستند، با کاهش بودجه سال 2011 از مجلس قانونگذاری تخریب شدند. کارشناسان می گویند آنها هرگز بهبود یافته است.

از ماه مارس، حدود 18300 نفر در این لیست حضور داشتند - از سال 2012 1,200 درصد افزایش یافته است. و دولت پیگیری نمی کند که چه مدت مردم مجبور به صبر هستند.

این فقط یک مشکل تگزاس نیست. یک نظرسنجی بنیاد خانواده Kaiser که در ماه مارس منتشر شد نشان داد که 39 ایالت لیست انتظار حداقل یکی از برنامه های چشم پوشی Medicaid خود را دارند، با بیش از 665,000 نفر در چنین لیستی در سال مالی 2020 در سطح ملی قرار دارند. لیست انتظار تگزاس حدود 25 درصد از این رقم را تشکیل می دهد.

تقریبا 200K تگزاسی معلول در انتظار کمک هستند، برخی برای یک دهه

مردم در حالی که در لیست انتظار درمان بیمارستان به دلیل کاهش بودجه مراقبت های بهداشتی و عدم سرمایه گذاری در حال مرگ هستند

سیستم بهداشت روان تگزاس فراتر از ظرفیت است، با انتظار برای تخت های بیمارستانی که گاهی تا یک سال ادامه دارد. عدم نظارت دولت به حدی شدید است که مقامات نتوانستند بگویند کدام بیمارستان های خصوصی بودجه دولتی را برای فضای خواب دریافت کرده اند تا به کاهش لیست انتظار کمک کنند. دولت تازه شروع به جمع آوری این اطلاعات در سپتامبر کرد.

قرار است 10 بیمارستان روانی عمومی ایالت نوعی آخرین شبکه ایمنی برای بیماران و افراد بی بضاعت باشد، اما بسیاری از آنها مکان های پر هرج و مرج و خطرناک هستند، جایی که پلیس تا 14 بار در روز از آن بازدید می کند. و این برای افرادی است که به اندازه کافی خوش شانس هستند که یک تخت پیدا کنند.

طرفداران می گویند ایالت ها باید 50 تخت بیمارستان روانپزشکی عمومی در هر 100,000 جمعیت داشته باشند، اما تگزاس کمتر از 8 در هر 100,000 دارد. لیست انتظار برای یک تخت دولتی در تگزاس از سال 2012 تا زمان شروع بیماری همه گیر COVID-19، که فقط کمبود را تشدید کرده است، نزدیک به 600 درصد رشد کرد.

در بحران، قسمت 1: چگونه تگزاس بیمار روانی را شکست می دهد - هوستون کرونیکل

«چرا ما پدر و مادر رفتن را از طریق (این)? شما این همه چیز را ایجاد می کنید و از آسیب پذیرترین افراد تأکید می کنید.» 14 سال انتظار و چندین شروع نادرست طول کشید. تگزاسی های غیرفعال با روند سختی روبرو هستند و منتظر کمک دولت هستند

ستاره اشاره می کند که حتی شبکه های ایمنی اجتماعی آمریکا یک دوگانگی بین مزایای ناتوانی به دست آمده و غیر قابل استفاده در تفاوت بین درآمد اضافی امنیت (SSI) در مقابل درآمد ناتوانی اجتماعی (SSDI) ایجاد می کنند. افراد معلول با درآمد محدود اغلب SSI، است که برای توسط «بودجه به طور کلی،» مانند مالیات بر درآمد شخصی و مالیات شرکت های بزرگ پرداخت می شود، در حالی که کمک های کارگران به صندوق اعتماد تامین اجتماعی برای SSDI می پردازد و در درآمد خود را بر اساس دریافت خواهید کرد. در مجموع ۳۸۳٬۹۴۱ نفر مبتلا به اوتیسم در سال ۲۰۱۹ SSI را دریافت کردند. این جریان های مختلف بودجه منعکس چگونه امریکا ساخت یک تضاد بین «مستحق» و «مستحق» فقیر. فرهنگ آمریکایی درک دریافت کنندگان SSDI به عنوان «درآمد» درآمد خود را چرا که آنها را به تامین اجتماعی پرداخت.

«در همین حال، افرادی که هرگز قادر به کار و یا کار نمی کرده اند، به اندازه کافی، داده می شود فقط SSI, که آنها را برگ در فقر گریز ناپذیر برای به طور بالقوه بقیه عمر خود را,» ستاره endever بیش از ایمیل گفت. «این یک بیان بسیار آشکار از دیدگاه جامعه دسترسی به پشتیبانی است - یک ایده وجود دارد که ما باید حمایت های خود را بدست آوریم یا ثابت کنیم که برای دسترسی به آنها، انسان های ارزشمند هستیم.»

ما شکسته نیستیم: تغییر مکالمه اوتیسم

برای اضافه کردن یک لایه دیگر از مشکل, روند برای به دست آوردن مزایای SSI گیج کننده و به عنوان دلسرد به عنوان possible.We شکسته نیست: تغییر گفتگو اوتیسم

این یک اطلاعیه خدمات عمومی است... با گیتار! حقوق خود را بدانید

شما حق پول غذا را دارید

ارائه البته شما

يه ذره هم مهم نيست

تحقیق، تحقیر

و اگر از انگشتانتان عبور کنید

توانبخشی

حقوق خود را بدانید

اینها حقوق شما هستند

— بدانید حقوق خود را با برخورد

سیستم های معلولیت به اقتصاد مصنوعی کمبود متکی هستند. برنامه ها کمبود بودجه دارند، بنابراین مراقبان، معلمان، مددکاران اجتماعی و افراد معلول همه تحت فشار قرار می گیرند تا نیازهای خود را در صورت لزوم و با فضیلت طراحی کنند. من نباید پسرم را از بین ببرم تا او را پشتیبانی کنم

💀 شما حق مرگ ما را ندارید

ما مرگ و میر معلول را برای زندگی ناتوان تجارت نخواهیم کرد. ما اجازه نخواهیم داد افراد معلول یکبار مصرف یا خسارت وثیقه لازم برای وضع موجود باشند. ما از بیماری و مرگ جمعی که ما را احاطه کرده است یا از یک ماشین دولتی که بیشتر متعهد به کسب سود و راحتی ممتاز با رها کردن اصلاح شده است، دور نخواهیم ماند.

ما می دانیم که دولت ما را ناامید کرده است. ما در حال حاضر شاهد خشونت همه گیر مجازات شده توسط دولت در مورد قتل، اصلاح نژاد، سو abuse استفاده و بی توجهی به سرمازدگی استخوان در مواجهه با رنج های گسترده، بیماری و مرگ هستیم. ما ثروتمندترین ملت جهان هستیم و همچنان حرص و آز و آسایش را بر مردم و زندگی انتخاب می کنیم. دولت در حال رانندگی چاقو رنج عمیق تر به روده از کسانی که در حال حاضر بر روی زمین سقوط کرده است. ظلم و ستم فراگیر و ناعذرخواهانه است.

شما حق مرگ ما را ندارید: COVID، برتری و وابستگی متقابل

ما احساس دیدن قدرتمندترین نهادهای خود را به طور ضمنی برای حفظ اصلاح نژاد نژادی می نامیم در حالی که از ظاهر فقط برعکس آن را ادعا می کند؟ CRIP اخبار v.40 - توسط کوین گوتکین - Crip اخبار

هر موضوعی که امروز در چرخه خبری ما وجود دارد - مراقبت تأیید کننده جنسیت، دسترسی به سقط جنین، سیاست های COVID-19 (یا بهتر بگوییم فقدان آن) و جنایات نفرت نژادپرستانه - با تاریخ جنبش اصلاح نژادی گره خورده است. اینها داستانهای درهم تنیده هستند.

سیستم بهسازی نژادی و بستر حاصل از آن ذاتاً نژادپرستانه، جنسیتی، ترانسفوبیک، آبلئیست و غیره در هسته اصلی خود قرار دارد. این طراحی شده است برای محافظت از سیستم های سفید، امتیاز مرد کشورهای مستقل مشترک المنافع، در حالی که سیستم های سرکوب را به جای خود قرار می دهد. و این تاریخ طولانی دارد.

عناوین خبری ما آنچه را که مردم مظلوم مدتهاست می شناسند منعکس می کند - بهسازی نژادی هنوز زنده و سالم است. از لفاظی های استفاده شده در جرم نفرت اخیر در بوفالو، تا آنچه که از دیوان عالی کشور بیرون می آید، تا اظهارات روزانه CDC، بهسازی نژادی در هسته وجود دارد.

نیکول لی شرودر، دکترا در توییتر

بدن سوار امواج

يه نفر بايد تاوانش رو بده

اجساد، در ساحل در قلعه های شن و ماسه خود زندگی می کنند

بدن، دریا خشن و دیوار سر و صدا

بدن ها، با جزر و مد می آیند

هیچ جا برای پنهان شدن باقی نمانده

اجساد

اجساد

هزاران افکار سوار امواج

نمي تونم کسي رو نجات بدم، خيلي ديرم شده

بدن، هیچ کس در مورد آخرین نبرد آینده اهمیت نمی دهد

اجساد، موج ها سقوط می کنند و اقیانوس ها را می بلعد

اجساد

چرا ميخواي جسد ها رو مخفي کني؟

اجساد

هی-اوه-هی-اوه-اوه

در ساحل زندگی در قلعه های شن و ماسه

هیچ کس در مورد آخرین نبرد آینده اهمیت نمی دهد

دریا خشن و دیوار سر و صدا

امواج توفنده پایین و اقیانوس چلچله

اجساد

اجساد

—Bodies توسط آشغال خرگوش

«آسیب پذیر» به یک کلمه کلیدی در واژگان همه گیر تبدیل شده است، اما این یکی است که اغلب آسیب بیشتری نسبت به خسارت وارد کرده است. این بدان معنی است که مرگ و میر جمعی افراد معلول و سالخورده اجتناب ناپذیر بود و به راحتی دولت را از مسئولیت تبرئه می کند.

در طول Covid، «آسیب پذیر» بودن به این معنی است که زندگی شما مهم نیست | فرانسیس رایان | گاردین

هر کس نیاز به سوار شدن به همبستگی در برابر قطار ableism، yesterday.We در دوران Eugenics.Gwen اسنایدر بدون لاک در توییتر

🏩 مراقبت جمعی جامعه

جوامع اوتیسم به طور فزاینده ای در معرض ایده های عدالت ناتوانی، وابستگی متقابل، صمیمیت دسترسی، مراقبت های جمعی/اجتماعی و کمک های متقابل قرار گرفته اند. گروه های مراقبت، سهام قاشق و سایر گروه های مراقبت از جامعه توسط و برای افراد معلول، افراد نژادی، افراد LGBTQ2IA+ (و افراد در این تقاطع) در حال افزایش هستند. آیا آینده ای برای فضاهای اوتیسم وجود دارد که به عنوان فضاهای کمک متقابل عمدی نیز عمل کنند؟ حرکت از دیدگاه مبتنی بر حقوق به یک مبتنی بر عدالت، نیاز به نگاهی به سیستم های مراقبت ما دارد و دوباره پیش بینی چگونگی عملکرد جوامع ما برای اطمینان از اینکه هیچ کس پشت سر گذاشته نمی شود. مراقبت های جمعی جامعه: رویای آینده در کمک های متقابل اوتیسم، Autscape: ارائه های 2020

داستان با ادامه, «مراقبت از جامعه». اينطوري از حمله جون سالم به در ميبريم

ادامه

Navigating Stimpunks

Need financial aid to pay for bills or medical equipment? Visit our guide to requesting aid.

 

Need funds for your art, advocacy, or research? Visit our guide to requesting creator grants.

 

Want to volunteer? Visit our guide to volunteering.

 

Need a table of contents and a guide to our information rich website? Visit our map.