Увімкніть гідність: доступні системи, простори та події

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Багато з цих подій залишають інвалідність від своїх «заяв про різноманітність», і вони також не враховують інвалідів, які можуть захотіти брати участь. У найближчі роки ми маємо багато на кону, і ми прагнемо приєднатися до наших співгромадян. Ми також втомилися від того, щоб неодноразово запитувати події на передньому плані доступності, а не розглядати це як запізнення, або очікувати, що ми прийдемо і приберемо їх недоступний mess.Реальна інклюзивна організація повинна як мінімум включати: Включення інвалідності у ваші цінності або заяви про дії; маючи інвалідів на оргкомітеті або ради; роблячи доступність пріоритетом з першого дня; і прослуховування зворотного зв'язку з інвалідами people.How зробити ваші події соціальної справедливості доступними для спільноти інвалідів: Контрольний список - Коріння в правах

✊ Увімкнути гідність

Завжди захоплююче спостерігати за кількома людьми, які намагаються знущатися над тими, хто намагається знайти гідність у всьому цьому.Суспільству потрібно знову включити гідність, чи не так.Тому що без цього майже кожна людина закінчить своє життя в приниженні і mess.Так важливо, щоб отримати це правильно.Енн Меммотт

Зміст ✊ Увімкнути гідність 👏🧷🎁 Stimpunks представляє 🧠🌍 Світи сприйняття та сенсорні травми 🌈🤲 Швидкі речі з низькими витратами, щоб змінити ситуацію для аутистів 🌈♿️🎪 Як зробити ваші події доступними для спільноти інвалідів 🕸 Доступність веб-сайту Створення плану доступу Створення плану доступу Створення вашого заходу 🚪 📕 Політика Інвалідно-дружній 🌏🏗 Універсальний дизайн 🧱 Фізична доступність 🚪 Двері/Входи 📍 Прилеглі зониПосадочні місця 🛞 Транспорт 🏨 Ночліг для конференцій Сенсорна доступність 🧠 когнітивна доступність Когнітивна доступність НАЙ Детальні розклади, інформаційні пакети (🎧 📆 ℹ️ 🧠🎪 Доступність на місці проведення ✅ Опитування доступу ☑ Інші контрольні списки доступностіНейроцепція та сенсорне навантаження: наш складний сенсорний досвід

👏🧷🎁 Стимпанки Подарунки

Ми час від часу допомагаємо проводити заходи для нашої спільноти.

Нижче зібрані ресурси та контрольні списки, які ми використовуємо, щоб зробити місця та події більш доступними.

Але спочатку давайте дізнаємося про перцептивні світи.

🧠🌍 Світи сприйняття та сенсорні травми

Розуміння чутливого та перцептивного світу аутистичних людей є центральним для розуміння аутизму.

Враховуючи та задовольняючи сенсорні потреби аутистів у житлі | Асоціація місцевого самоврядування

Людський мозок, розглянутий зверху, має на ньому зелені силуети континентів Землі

Розуміння чутливого та перцептивного світу аутистичних людей є центральним для розуміння аутизму.

У кожного є вісім систем зондування: перші п'ять - знайомі зір, слух, нюх, дотик і смак. Ці п'ять дають нам інформацію про світ поза нашими тілами. Три внутрішні системи зондування дають нам інформацію зсередини нашого тіла — наша вестибулярна система (координація руху з балансом), проприоцепція (усвідомлення положення та руху тіла) та перехоплення (знання нашого внутрішнього стану, включаючи почуття, температуру, біль, голод і спрагу). Хоча не всі зовнішні органи чуття однаково впливають на фізичне середовище, ми вважаємо їх усіма - оскільки вони разом додають до «сенсорного навантаження», яке часто відчувають багато людей з аутизмом. Будь-який сенсорний вхід повинен бути оброблений і може зменшити здатність керувати та обробляти інші речі.

Оскільки багато людей з аутизмом обробляють одну річ за раз, сенсорна стимуляція може складатися. Оскільки магістралі мозку перевантажені, виникають наслідки по всій нейронній мережі. Це може призвести до головного болю, нудоти та реакції боротьби та польоту, саме це спричиняє багато кривлень та відключень.

Враховуючи та задовольняючи сенсорні потреби аутистів у житлі | Асоціація місцевого самоврядування

Уявіть собі, що не має іншого вибору, окрім як збільшити масштаб життя.Безстроковий режим оборони - безшумна хвиля

Одним з найважливіших висновків є те, що більшість людей з аутизмом мають значні сенсорні відмінності порівняно з більшістю людей, які не страждають аутизмом. Аутистичні мозки приймають величезну кількість інформації з усього світу, і багато хто має значні сильні сторони, включаючи здатність виявляти зміни, які не вистачає іншим, велику самовідданість і чесність, а також глибоке почуття соціальної справедливості. Але оскільки так багато людей були поміщені у світ, де вони переповнені візерунком, кольором, звуком, запахом, текстурою та смаком, ці сильні сторони не мали шансу бути показаними. Натомість вони занурюються у вічну сенсорну кризу, що призводить або до прояву екстремальної поведінки - краху, або до екстремального стану фізичного та комунікаційного відключення - відключення. Якщо додати до цього непорозуміння від соціального спілкування один з одним, стає легше побачити, як були упущені можливості покращити життя аутистів.

Якщо ми серйозно ставимося до того, щоб забезпечити процвітання в аутистичному житті, ми повинні серйозно ставитися до сенсорних потреб аутистів у всіх умовах. Переваги цього виходять далеко за межі аутистичних спільнот; те, що допомагає людям з аутизмом, часто допоможе і всім іншим.

Враховуючи та задовольняючи сенсорні потреби аутистів у житлі | Асоціація місцевого самоврядування

Людина, яка вибухає іскрами зсередини назовні тримає акумуляторну дриль до власної скроні, яка також виробляє іскри. Сенсорна перевантаження Алексіс Куїнн

«Візерунки - це справжня проблема для мене. Я поглинаюсь ними - вони беруть всю мою увагу, і це дійсно засмучує. Коли я перевантажений звук і візуальні ефекти можуть стати занадто інтенсивними. Моя здатність керувати коливається залежно від того, наскільки я перевантажений. Коли я перевантажений, я не можу керувати візуальним захаращенням, речами на камінних і стінами, відкритими вогнями, погладженими килимами або цоканням годинників. Це все, що здавалося б добре в хороший день, але стає занадто багато». У мене величезна сенсорна чутливість. Особливо до світла і звуку. Моя чутливість коливається залежно від того, наскільки я перевантажений. Якщо я не перевантажений, то я можу терпіти набагато більше». Підтримка процвітаючого аутизму вдома та за її межами - твори мистецтва Алексіса Куїнна - NDTi

Я розповідаю свою історію від імені тисяч людей з аутизмом та/або інвалідністю навчання, які неналежним чином затримані в лікарнях...

Я погано реагую в лікарні, тому я застигав і крокував.

Стиммінг почуває себе добре до мене і протидіяв зайнятому, хаотичному сенсорному середовищу лікарні.

Перевантажений того дня, я відчайдушно потребував моєї прогулянки. Персонал, як завжди, був дуже зайнятий. Я не хотів їх турбувати, але мені довелося, щоб мене хтось випустив. Між мною і зовнішнім світом було три двері.

«Нескорений: вчимося жити поза діагнозом» Алексіс Куїнн

Розбіжні шляхи, якими ми обробляємо навколишній світ, також можуть залишити нас втомленими та знехитими від енергії, оскільки аутисти мають «вищу здатність до сприйняття», ніж наші нейротипові колеги, що означає, що ми обробляємо більші обсяги інформації з нашого середовища. Аутисти зазвичай використовують концепцію «теорії ложки», щоб концептуалізувати цей досвід обмежених енергетичних ресурсів. Спочатку теоретизована в контексті хронічної хвороби, теорія ложки може бути пояснена як кожне завдання і діяльність (приємне або інше), що вимагає певної кількості «ложок». Більшість людей починають свій день з такої великої кількості ложок, що вони можуть робити все, що виберуть, і рідко бігають низько. Ми, люди з аутизмом, починаємо з обмеженої кількості ложок, і коли ці ложки небезпечно низько, нам потрібно відступити, відпочити, займатися самолікуванням і чекати, поки наші ложки поповниться.

Робити більше, роблячи менше: зменшення аутистичного вигорання | Психологія сьогодні

Пояснення життя аутизму: Почуття (гіпер/гіпочутливість)

Хоча аутисти живуть в одному фізичному світі і мають справу з одним і тим же «сировиною», їхній світ сприйняття виявляється разюче відрізняється від світу, що не аутистів.

Відмінності в сприйнятті призводять до іншого світу сприйняття, який неминуче трактується по-різному. Ми повинні усвідомлювати ці відмінності та допомагати людям з аутизмом справлятися з болючою чутливістю та розвивати свої сильні сторони («перцептивні суперздібності»), які часто непомічені або ігноруються людьми, які не мають аутизму.

Неможливість фільтрувати передні та фонові відомості може враховувати як сильні, так і слабкі сторони сприйняття аутизму. З одного боку, аутисти, здається, сприймають більш точну інформацію і більшу її кількість. З іншого боку, цей обсяг необраної інформації не може оброблятися одночасно і може призвести до інформаційного перевантаження. Як описує це Донна Вільямс, аутисти люди, здається, не мають «сита» в мозку, щоб вибрати інформацію, на яку варто звернути увагу. Це призводить до парадоксального явища: сенсорна інформація приймається нескінченно детально і цілісно одночасно. Це можна охарактеризувати як «гештальт-сприйняття», тобто сприйняття всієї сцени як єдиної сутності з усіма деталями, сприйнятими (не обробленими!) одночасно. Вони можуть знати про інформацію, яку інші пропускають, але обробка «цілісних ситуацій» може бути переважною.

Сенсорні проблеми сприйняття при аутизмі та синдромі Аспергера: різні сенсорні переживання - різні світи сприйняття

Таким чином, всі особливості аутизму (порушення соціальної взаємодії, проблеми мови та спілкування, когнітивне функціонування, повторювана поведінка тощо) можна розглядати як коріння в сенсорних перевантаженнях, які відчувають аутисти. Аутисти сприймають, відчувають і запам'ятовують занадто багато. Зіткнувшись з бомбардуванням, заплутаним, заплутаним і часто болючим середовищем, діти з аутизмом відходять у свій власний світ, вимикаючи свої сенсорні системи.

Сенсорні проблеми сприйняття при аутизмі та синдромі Аспергера: різні сенсорні переживання - різні світи сприйняття

Сенсорна травма - це назва Аутизм Благополуччя дав явищу, яке аутисти люди давно описують в наших словах і діях. Події, які ми переживаємо як фізично чи емоційно шкідливі або небезпечні для життя, не обов'язково можуть бути екстремальними подіями, зазвичай пов'язаними з травмою. Сенсорна травма може виникнути внаслідок повсякденних занять, таких як прийняття душу або відвідування покупок. Це може траплятися часто і призвести до того, що ми проводимо своє життя в стані гіперпильності. Ми реагуємо на сенсорну інформацію таким чином, що повністю пропорційно нашому справжньому, живому досвіду. Однак наші відповіді можуть бути неправильно позначені або неправильно зрозумілі.

Вплив сенсорної травми значний. Немовлята можуть пропустити регулювання, сприяння зростанню батьківського входу. Токсичний стрес може змінити ділянки мозку, що беруть участь у навчанні та пам'яті, і підвищити нашу вразливість до цілих фізичних та психічних переживань з біднішими результатами.

Як сенсорна травма впливає на те, як ми ростемо, розвиваємося і

Довгострокові наслідки нерозуміння або неправильного маркування сенсорної травми можуть бути катастрофічними. Як сенсорна травма впливає на те, як ми ростемо, розвиваємося та навчаємося

Взаємозв'язок між сенсорним введенням, емоціями, рівнем енергії, поточним завданням і тим, як ви керуєте всім, що вам потрібно робити поряд з впоратися з іноді переважним сенсорним введенням - це досвід, з яким знайомі багато людей з аутизмом. Розуміння того, наскільки сенсорний світ може вплинути на те, наскільки тривожно ви відчуваєте, наскільки добре ви можете спілкуватися, як вміти робити продовольчий магазин або навіть просто увійти в простір, є важливим елементом розуміння для створення. Без цього розуміння, з точки зору аутистів, багато хто може не зрозуміти, наскільки всепоглинаючим сенсорне середовище може бути для одних, а для інших це спосіб взаємодії, який звільняє тривогу та напругу. Взаємодія з сенсорним світом через сенсорну поведінку, яка шукає, міцно пов'язана зі стимулюванням (самостимулююча поведінка, яка допомагає саморегуляції), яка часто є дійсно позитивним (поки ніхто не травмується) способом вираження, який може охоплювати щастя, тривогу, лихо і багато іншого .

Аутистичні сенсорні переживання, за нашими власними словами - Сара О'Брайен

Розглядаючи аутистичний сенсорний досвід, ми думаємо про аутистичне життя, щоденний досвід життя як аутист. Враховуючи його вплив на звичайні акти повсякденного життя, важко уникнути висновку, що для багатьох аутистів сенсорна травма була там весь час, ховаючись на виду.

Сенсорна травма: аутизм, сенсорна різниця та щоденний досвід страху

Страх - головна емоція при аутизмі...

Думаючи, як це роблять тварини

Мої ранні, найпотужніші спогади - чуттєві. З речей почуття хаотично. Страшно від гучних шумів. Страшно від великої кількості продуктів. Не прислухатися до цих переживань, а потім вважати проблематичним для боротьби за моє право не бути травмованим. Це мої найдавніші спогади. Почуття соціальної різниці не виникало пізніше. Важко навчитися функціональним соціальним навичкам, коли вам доведеться боротися весь час, щоб бути почутим. Дітто, важко навчитися емпатії, коли ви цього не бачите. І я відчуваю, що, будучи позначені як з цією тріадою дефіцитів, я в певному сенсі знову травмуюся, все ще не маючи мого розуміння світу визнаного.

Що я розумію аутизм бути — Spectrumy

Я писав в іншому місці про те, що я називаю «золотим рівнянням» - що так:Аутизм + середовище = результат. Уникаючи тривоги у дітей з аутизмом Люк Бердон

🌈🤲 Швидкі речі з низькою вартістю, щоб змінити ситуацію для людей з аутизмом

Наш мозок забирає занадто багато деталей. Ми дуже намагаємося уникнути перевантаження сенсорних або соціальних ситуацій. Це не нам незручно; це фізична різниця мозку.

Привітання та включення аутистів до наших Церков та громад

Веселка кольорова нескінченність петля на сірому тлі

Дві хвилини, щоб заощадити? Просто прочитайте це:

Швидкі речі з низькою вартістю, щоб змінити ситуацію для людей з аутизмом.

Завжди питайте нас, що може допомогти. Наш мозок забирає занадто багато деталей. Ми дуже намагаємося уникнути перевантаження сенсорних або соціальних ситуацій. Це не нам незручно; це фізична різниця мозку.

Привітання та включення аутистів до наших Церков та громад

Перевірте світло в кожній кімнаті. Уникайте люмінесцентних або компактно-флуоресцентних ламп, якщо можете, оскільки вони, здається, мерехтять, як стробоскоп, до аутичного зору. Також намагайтеся уникати яскравих точкових світильників.

Рівні шуму. Якщо подія буде мати багато фонового шуму і спілкуватися в чаті, чи є більш тихий простір, щоб дістатися, якщо це занадто багато? Розмова може бути неможливо почути натовпом. А як щодо гучних машин для сушіння рук у лосі? Будь-які альтернативи, такі як рушники для рук?

Будівля. Чи знаємо ми, як це виглядає, і як виглядає макет? Чи є інформація на простому сайті, можливо? Фотографії?

Порядок обслуговування — дійсно зрозумілі інструкції для нас, наприклад, де сидіти, коли стояти і сидіти, що говорити в кожній точці? Або запишіть це, або змусіть когось бути з нами, щоб спокійно сказати, що робити, будь ласка. (Це також допомагає тим, хто новачок у церкві).

Ми дуже буквальні, і наш розум може бачити картинки, а не слова. Будь ласка, спробуйте сказати, що ви маєте на увазі.

Фізичні події, наприклад рукостискання? Вода бризок на людей в церемонії? Ми можемо виявити це фізично болючим, оскільки багато з них гіперчутливі. Будь ласка, попередьте нас, що станеться, і уникайте фізичного контакту, якщо ми не запропонуємо спочатку.

Зона відпочинку — кудись тихо ходити, якщо потрібно, будь ласка. Або не хвилюйтеся, якщо ми побродити на вулицю на деякий час, де безпечно це зробити.

Соціалізація. Майте на увазі, що нам важко і виснажливо, оскільки ми не можемо «бачити» або чути вас так добре, особливо в натовпі. Мова нашого тіла може відрізнятися від вашої, і ми можемо не контактувати з очима. Будь ласка, не думайте, що ми грубі. Сидіти поруч з нами, щоб поспілкуватися, десь тихіше, легше, ніж обличчям до нас. Говорити нам «намагатися більше», щоб завести друзів, не корисно; дослідження показують, що це люди, які не мають аутизму, схильні відмовлятися від нашої пропозиції дружби через непорозуміння та міфи.

Будьте чіткими та точними. Якщо ви говорите, що щось зробите, будь ласка, зробіть це. Ті, хто знаходиться на аутистичному спектрі, будуть стурбовані, якщо ви обіцяєте допомогти, але не зробите цього, або обіцяєте зателефонувати в певний час і не робити. або якщо ви використовуєте вирази на кшталт: «Я повернуся через п'ять хвилин», коли ви маєте на увазі: «Я повернуся деякий час протягом наступних півгодини». Якщо вам потрібно змінити домовленості, будь ласка, повідомте нам про це. Йдеться про спробу підтримувати температуру та роботу мозку, а не про те, щоб контролювати.

Підтримка: Знайдіть спокійну і розсудливу людину, яка готова надати невелику допомогу, якщо нам це потрібно.

Джерело: Привітання та включення аутистів до наших Церков та громад

🌈♿️🎪 Як зробити ваші події доступними для спільноти інвалідів

Ми також втомилися від того, щоб неодноразово запитувати події на передньому плані доступності, а не розглядати це як запізнення, або очікуючи, що ми прийдемо і приберемо їх недоступний безлад.

Як зробити ваші події соціальної справедливості доступними для спільноти інвалідів: Контрольний список - Rooted in Rights

Людина в інвалідному візку знаходиться внизу великого набору сходів, дивлячись вгору, як ми розглядаємо їх ззаду.

🕸 Доступність веб-сайту

Використовуйте високий контраст і розгляньте можливість використання інструмента, щоб дозволити користувачам перемикатися з темного на світле на світле на темне

Не використовуйте миготливі анімації

Використовувати альтернативний текст

Не використовуйте зображення для представлення текстової інформації

Використовувати навігацію пропуском

Запропонуйте збільшувальний інструмент

Підпис та/або транскрибування відео і аудіо контенту

Використовуйте описовий текст посилання («знайти тут картинки милих тварин», а не «тут»), оскільки користувачі екранрідера можуть переходити по посиланнях і повинні знати, куди вони ведуть

Включіть заяву про доступність веб-сайту, як це, від батьківської організації «Rooted in Rights», Права інвалідності, Вашингтон

Увімкніть інформацію про доступність подій на видному місці, з чітким планом доступу та контактною інформацією

Потрібна допомога? Почніть з WebAIM та розділу 508.

Джерело: Як зробити ваші події соціальної справедливості доступними для спільноти інвалідів: Контрольний список - Коріння в правах

🚪 Створення плану доступу

Vet ваші об'єкти

У будинках шукайте: пандуси; доступні всі гендерні туалети; дверні отвори достатньої ширини для входу інвалідних колясок; достатньо місць для сидіння; реконфігуруються простори; яскраве, рівне світло.

На маршових та парадних маршрутах шукайте: рівні, гладкі поверхні; достатнє місце для відпочинку; доступне паркування поблизу; доступні туалети для всіх статей у легкій досяжності; доступний наземний транспорт; покриття на випадок дощу.

Призначте місця для людей з обмеженими можливостями в передній частині кімнати або натовпу та біля виходів, позначаючи простір, щоб відвідувачі, які не мають інвалідів, розуміють, що вони не повинні сидіти там.

Забезпечити переклад мови жестів для всіх заходів

Забезпечити доступ до спілкування Переклад в реальному часі (CART), оскільки не всі люди, які мають втрату слуху або які D/глухі, використовують мову жестів для спілкування, і це може забезпечити більший доступ для людей із порушеннями слухової обробки

Подумайте про надання кредитних візків або скутерів, можливо, через стороннього постачальника, який може взяти на себе відповідальність

Подумайте про те, що пропонують трансфер для інвалідних візків

Позначте зону рельєфу службової тварини

Призначте команду доступу, яка координує питання доступності протягом планування і до кінця заходу, і надайте їм легко впізнавані маркери, такі як сорочки, жилети або капелюхи, щоб їх було легко знайти

Розробіть політику аромату - звільнення від аромату підвищить доступність

Подумайте про позначення тихого простору або кімнати

Використовувати систему публічної адреси (PA)

Переконайтеся, що кожен, хто говорить, включаючи членів аудиторії, використовував мікрофони

Розгляньте аудіодопомогу, наприклад, слухові петлі, для людей, які мають втрату слуху, і покладаються на допоміжні технології, такі як слухові апарати

Потрібна допомога? Цей контрольний список ADA може бути чудовим ресурсом, як і це керівництво по розробці подій, сумісних з ADA; Аутистична Self Advocacy Network є гарним місцем для початку з більш інклюзивної політики доступу.

Джерело: Як зробити ваші події соціальної справедливості доступними для спільноти інвалідів: Контрольний список - Коріння в правах

📕 Створення вашої політики подій для інвалідності

Включіть людей з обмеженими можливостями до свого керівництва, організації, запланованих доповідачів та учасників дискусії, зображень та документації

Включіть інвалідність у свою політику щодо боротьби з домаганнями, дискримінацією та різноманітністю, визнаючи інвалідність соціальною та політичною категорією

Припустімо, що люди з обмеженими можливостями знаходяться в кімнаті, навіть якщо вони не очевидні, і що вони є зацікавленими сторонами у вашому заході

Включити орієнтацію на інвалідність для всіх волонтерів та персоналу

Увімкніть місце у вашій реєстраційній формі для людей, щоб висловити потреби у доступі

Документуйте свою політику доступності та зусилля та оприлюднийте їх

Мати основу для реагування на критику та відгуки спільноти інвалідів

Пам'ятайте про свою мову:

Уникайте слів, які використовують інвалідність як образу, наприклад «божевільний» або «істеричний»

Уникайте таких фраз, як «прив'язаний до інвалідного візка» або «страждає від»

Платити консультантів по інвалідності, як ви б інші фахівці, які надають послуги

Потрібна допомога? Ось кілька прикладів політики доступності, на які слід звернути увагу: SXSW; NOLOSE; Національна конференція державних законодавчих органів політики доступності веб-сайту; і конвергенція.

Джерело: Як зробити ваші події соціальної справедливості доступними для спільноти інвалідів: Контрольний список - Коріння в правах

🌏🏗 Універсальний дизайн

Доступне планування подій включає чотири етапи. Ці чотири кроки - універсальний дизайн, фізична доступність, сенсорна доступність та когнітивна доступність.

Проведення інклюзивних заходів: керівництво по доступному плануванню подій

Доступне планування подій включає чотири етапи. Ці чотири кроки - універсальний дизайн, фізична доступність, сенсорна доступність та когнітивна доступність.

Ось що означає кожен з цих кроків:

Проведення інклюзивних заходів: керівництво по доступному плануванню подій

Універсальний дизайн означає, що кожен може піти і взяти участь на заході. Фізична доступність, сенсорна доступність та когнітивна доступність повинні відбуватися для кожного.

Фізична доступність: Простір не має проблем для інвалідів та людей з вадами зору

Сенсорна доступність: Захід безпечний для людей з алергією. Є житло для людей, які є сліпими, глухими або слабкими слухом.

Когнітивна доступність: Дайте чітку інформацію про подію. Надайте весь матеріал у різних форматах і простою мовою. Дайте людям знати, чого очікувати заздалегідь.

Приймайте та вирішувати потреби доступності, які відрізняються від ваших.

Джерело: Проведення інклюзивних заходів: Керівництво по доступному плануванню подій

🧱 Фізична доступність

Весь фізичний простір, який використовується для проведення заходу, може бути використаний усіма. Сюди входять готелі, ліфти та конференц-зали.

Приклади фізичної доступності включають:

🚪 Двері/Входи

Знаки зі шрифтом Брайля, які говорять назви будівель, номери кімнат, а також де доступні входи та ліфти

Основні входи мають пандуси для інвалідних візків

Робочі кнопки входу для інвалідів на візках

Широкі двері та передпокої для інвалідів

Чіткі шляхи у вашому місці та навколо нього для незрячих людей та інвалідів

Доступні ліфти, які працюють

📍 Прилеглі райони

Ніяких пагорбів навколо ваших конференцій та транспорту

Перевірте наявність пандусів для бордюрів, які вміщають як інвалідів, так і людей з обмеженими можливостями зору (див. Зображення праворуч)

Ресторани поблизу (не більше 5 хвилин пішої доступності)

Погода: залежно від вашого місця розташування сніг та лід взимку можуть перешкодити учасникам відвідувати ваш захід. Намагайтеся планувати свої заходи навесні, влітку або на початку осені.

Розсадження

Столи для інвалідних візків діяльності з кімнатою для закусок, ліків та матеріалів сеансу

Стільці з високими спинками для людей з проблемами балансу

Кожен може побачити фасад кімнати.

Доступні місця для сидіння повинні бути частиною кімнати, встановленої

Не відокремлюйте доступні місця від групи

Громадські ванні кімнати, доступні для інвалідних колясок, повинні знаходитися поруч або поблизу навчальних кімнат

🛞 Транспортування

Доступна транспортна розв'язка поблизу локації (не більше п'яти хвилин пішки)

Мати список доступних варіантів транспортування

Автобус

Таксі

Метро

Місцеві компанії, що не належать до аварійних ситуацій (підприємства, які пропонують транспорт для інвалідних колясок)

🏨 Ночліг для конференцій

Номери з автоматичним відкриванням дверей ADA

Кімнати з достатнім простором для людей на інвалідних візках, щоб комфортно пересуватися

У ванних кімнатах є душові кабіни з лавою

Ліжка досить високі для підйомника hoyer, але досить низькі для інвалідів

Джерело: Проведення інклюзивних заходів: Керівництво по доступному плануванню подій

🎧 Сенсорна доступність

Існує два типи сенсорної доступності:

1. Доступні слухові та візуальні засоби (іноді перекриваються з когнітивною доступністю)

2. Безпечне місце для людей з хімічною та світловою алергією та/або чутливістю.

Приклади слухового, зорового та тактильного (почуття дотику)

Опис зображень для презентацій і субтитри до відео

Звукові пристрої для слабочуючих учасників

Мікрофони

Інтерпретація CART та ASL

Альтернативні формати: шрифт Брайля, цифровий, легко читається (звичайна мова з картинками), великий друк

Приклади приміщень для хімічної та світлочутливості

Політика вільної від ароматів

Відсутність політики фотозйомки

Оплески ASL (або «flapplause») замість того, щоб плескати

Шумопоглинання вушні муфти

Сенсорні вільні кімнати

Робоча система кондиціонування

Джерело: Проведення інклюзивних заходів: Керівництво по доступному плануванню подій

🧠 Когнітивна доступність

Кожен, хто приходить на захід, знає, чого очікувати. Всім відомо:

Про що йде подія.

Графік роботи.

Де подія.

Які житлові приміщення доступні.

Приклади когнітивної доступності включають:

📆 Детальні графіки

Зробіть розклад вашого заходу доступним на вашому сайті або в електронній пошті.

Надішліть розклади людям до початку вашого заходу.

Конференції: надсилайте розклади, які включають час прибуття та відправлення аеропорту, імена навчальних сесій, імена спікерів та перерви учасникам та спікерам принаймні за місяць до вашого заходу. Люди, які не використовують електронну пошту, отримують друковану копію графіків.

Одноденні заходи: надсилайте заповнений графік/порядок денний не пізніше ніж за 2 тижні.

ℹ️ Інформаційні пакети (для конференцій на ніч)

Розміщення форми зі списком житла люди можуть запитати

Включити два типи розкладу подій: розклад подій та щоденні розклади (див. Додаток, наприклад)

Включити інформацію про тихі місця

Вкажіть ім'я, електронну пошту та номер телефону основної контактної особи для заходу

Надати перелік місцевих магазинів медичного обладнання з орендною платою (для комодів, підйомників та інших видів обладнання організатори заходів не можуть бронювати)

Додайте коротку примітку про очікування людей підтримки

Примітка: інформаційні пакети повинні бути надіслані підтвердженим учасникам за 3 до 4 місяців до вашої конференції.

🧠🎪 Когнітивна доступність на місці

Використовуйте теги імен для всіх.

Уявляти сеанси по-різному. (тобто письмові та усні інструкції, наочні посібники, такі як фотографії, малюнки та схеми)

Заплануйте багато перерв протягом дня. Не плануйте сеанси, які виходять за межі півтори години.

Дозвольте людям пересуватися, щоб стимулювати або темп.

Надайте та поясніть кольорові значки зв'язку.

Переконайтеся, що презентації доступні для перегляду з різних ракурсів.

Джерело: Проведення інклюзивних заходів: Керівництво по доступному плануванню подій

✅ Опитування доступу

Нам подобається це просте опитування доступу для оцінки місць від ATX Go.

Деякі речі, які ми додаємо:

Чи всі двері принаймні 36"? (32 «- це мінімум, але ми звільняємося, коли всі двері принаймні 36").

Чи є сенсорна кімната для втечі?

Чи є негайний контакт із зовнішнім приміщенням? Скільки дверей виходити назовні?

Які рівні звукового тиску на потужності?

Коли тихі робочі години?

Які рівні CO2? (Ми повинні почати включати рівні CO2 в опитуваннях доступу.)

☑ Інші контрольні списки доступності

Доступний посібник з конференції | SIGACCES

Інклюзивні та привітні події - Стати спільноти WordPress

Доступність для WordCamps - коди ryelle

Контрольний список доступності для просторів SFWA - SFWA

Збільшення різноманітності на вашій конференції | більше

Підвищення нейрорізноманітності в групах адвокації інвалідності та соціальної справедливості

Як зробити свої презентації та зустрічі доступними для всіх | Ініціатива доступності Інтернету (WAI) | W3C

Місце проведення Доступність Контрольний список - Зробити WordPress спільноти

Нейроцепція та сенсорне навантаження: наш складний сенсорний досвід

Тепер, коли ми вивчили світи сприйняття, сенсорні травми та практичну доступність, давайте поговоримо про проектування складних сенсорних переживань нейродивергентних людей.

Продовжити з «Нейроцепція та сенсорне навантаження: наш складний сенсорний досвід»

Navigating Stimpunks

Need financial aid to pay for bills or medical equipment? Visit our guide to requesting aid.

 

Need funds for your art, advocacy, or research? Visit our guide to requesting creator grants.

 

Want to volunteer? Visit our guide to volunteering.

 

Need a table of contents and a guide to our information rich website? Visit our map.