🌈♿️ Взаємодопомога та навчання, орієнтоване на людину для нейродивергентних та інвалідів

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Стімпанкс створений і для нейродивергентів і інвалідів. Ми надаємо взаємодопомогу, можливості навчання, дослідження, орієнтовані на людину, і прожитковий мінімум для нашої громади. Ми припускаємо компетентність і віримо в самовизначення.Ми, Стімпанкс

👏🧷⏰ Стімпанки за хвилину (або менше)

Stimpunks Foundation кидає виклик типовому підходу до допомоги людям, які є нейродивергентами або інвалідами. Ми знаємо, що таке жити з бар'єрами і що означає не вписуватися і повинні створювати власну спільноту. Стімпанкс знає, що нейродивергенти та інваліди мають людські потреби. Ми пропонуємо гуманний підхід, щоб допомогти нашій спільноті процвітати.

Завдяки Фонду Стімпанкс ми:

Пропонуємо фінансову та взаємодопомогу;

Наймати членів нашої спільноти в якості консультантів;

Забезпечити навчальний простір, призначений для нашої спільноти; і

Підтримуйте відкриті дослідницькі зусилля нашої спільноти.

Один з чотирьох дорослих в США має інвалідність. Однак наша громада отримує лише 2% грантового фінансування США, і лише 19% з нас працевлаштовані. Ми не можемо просто дозволити, щоб це було правдою. Ми повинні кинути виклик нормі і змінити розповідь навколо людей, які є нейродивергентами або інвалідами.

Stimpunks Foundation прагне зробити саме це з нашими чотирма стовпами.

⛑📚 Наші Стовпи 🗂🧰

Stimpunks Foundation спонсорує та використовує нейродивергентних та інвалідів творців та посилює їх роботу для наших клієнтів та всього суспільства. Ми існуємо заради прямої підтримки та взаємодопомоги нейродивергентів та інвалідів.

Ми доповнюємо взаємодопомогу творцям навчальними просторами для творців. Фонд Stimpunks обслуговує нейродивергентів та інвалідів, які не обслуговуються державними та приватними школами. Через справедливість, доступ, емпатію та інклюзивність, ми будуємо навчальний простір спільноти з повагою до всіх типів тіла.

Ми проводимо навчання, орієнтоване на пристрасть, орієнтоване на людину, сумісне з нейрорізноманітністю та соціальною моделлю інвалідності. Ми створюємо шляхи до справедливості та доступу для наших учнів. Ми створюємо Cavendish простір перепочинку однолітків та спільної конструкції ніші, де ми можемо знайти полегшення від інтенсивного світу, розробленого проти нас.

Наша дослідницька ініціатива зосереджена на солодкій точці цифрової соціології, досліджень нейрорізноманітності, досліджень інвалідності та синкретизму, у відкритому вигляді. Ми хочемо покращити науковий досвід для інвалідів та нейродивергентів шляхом відновлення гуманітарних наук. Ми хочемо внести голос в емпіричні конструкції і перевести голос в академічне розуміння.

Vini від Адріель Єремія Мистецтво

Ми також допомагаємо підприємствам та організаціям збільшити свої знання та практику різноманітності, справедливості та інклюзії (DEI), аналізуючи практику компанії та коучинг лідерів, щоб демонтувати ableism у своїх просторах. За даними Harvard Business Review, «У всьому світі проживає понад один мільярд людей - близько 15% населення - живуть з інвалідністю. Як працівники, вони можуть полегшити дефіцит талантів і додати до організаційної різноманітності, що сприяє кращому прийняттю рішень та інновацій». Форми співпраці, зручні для нейрорізноманіття, мають потенціал для перетворення патологічно конкурентоспроможних та токсичних команд та культур у високоспільні команди та великі культурні одиниці, які працюють разом легше та з більшим успіхом.

Наші додаткові послуги включають аудит цифрової та фізичної доступності, читання чутливості та інші пропозиції, спрямовані на збільшення DEI на робочому місці. Клієнтські послуги - це те, як ми живемо нашою місією, щоб працевлаштувати людей з нейродивергентами та інвалідами, а також як ми залучаємо капітал для отримання грантів.

та Sicut Iris Адріель Єремія Мистецтво

Повага завдяки навчанню з арсеналом постійних стовпів

Пірсинг через поверхню штучних послуг

Життєві коміти від Swamburger

Stimpunks ніжно налагодження society.The благодійність захищає, допомагає і втішає людей, вказуючи при цьому недоліки бібліотечного рівня в деяких концепціях, які в кінцевому підсумку шкодить цим indivials.This допомога глибоко прекрасний, морально і функціонально узгоджений з великою потребою, і так само вірно, як чисте коло у своєму причинно-наслідковий форму.AJ Шерсть

AJ Шерсть

Велике спасибі @stimpunks за підтримку та віру в мене та мої твори мистецтва.

Нічого страшного бути тобою. Нічого страшного бути іншим. Нічого страшного, мати інвалідність. Ніколи не здавайтеся на себе.

Жасмин Слейтер

Якщо ви все дбаєте про мене, прочитайте, що говорить @stimpunks.

Ліана МакКрі

Величезне спасибі @stimpunks за цей генератор, тому якщо ми втратимо енергію, концентратор кисню все одно може працювати! Я не можу подякувати вам достатньо!!

Керрі Хіггінс

Краудфанд Жасмин

Краудфанд Ліана

Краудфанд Керрі

«class="wp-image-376"/ Чорна мати і дочка, тримаючись за руки і носити блискучі корони та бальні костюмиХудожник: Жасмин Слейтер

Наші чотири стовпи спираються на чотири стовпи ADA.

Рівні можливості

Незалежне життя

Повна участь

Економічна самодостатність

У 1990 році ADA, яка сьогодні залишається наріжним каменем закону про цивільні права інвалідності в Сполучених Штатах, встановила чотири цілі для американців-інвалідів: рівні можливості, незалежне життя, повноцінна участь та економічна самодостатність.Економічна справедливість - це справедливість інвалідності

Ось карта розуму наших стовпів і філософії.

Стимпанки - Стовпи - 7 Завантажити

☂️ Наша парасолька: Ви стімпанк?

Інвалідність та нейродивергенція - це широкі парасольки, які включають багатьох людей, можливо, вас. Нейродивергентний парасолька включає різноманітність властивих і придбаних відмінностей і гострих профілів. Багато нейродивергентних людей не знають, що вони нейродивергентні. Завдяки нашому веб-сайту та інформаційно-пропагандистській роботі ми допомагаємо людям зв'язатися зі своїми нейродивергентними та інвалідними ідентичностями. Ми поважаємо та заохочуємо самодіагностику та діагностику спільноти. #SelfDxIsValid, і наш веб-сайт може допомогти вам зрозуміти ваші способи буття.

Якщо вам цікаво, чи є ви аутист, проведіть час серед людей з аутизмом, онлайн та офлайн. Якщо ви помітили, що ставитеся до цих людей набагато краще, ніж до інших, якщо вони змушують вас почувати себе в безпеці, і якщо вони вас розуміють, ви приїхали.

Комунальне визначення аутистичних способів буття

Вимога діагнозу протистояла транс-звільненню та прийняттю. Точно те ж саме стосується аутизму.

Самодіагностика не просто «дійсна» — це звільняюча. Коли ми самі визначаємо нашу громаду і відриваємо наше право на самовизначення назад від систем, які малювали нас як ненормальних і хворих, ми потужні і вільні.

Хоча наша пряма допомога зосереджена на нейродивергентах та інвалідах, кожен може бути стімпанком. Всі нейротипи вітаються. Всі здібності вітаються. Всі бодіуми вітаються. Союзники вітають!

Настав час святкувати нашу взаємозалежність!

Поняття інвалідності в нашому суспільстві підкреслюється химерною концепцією «самостійності». Це час святкувати нашу взаємозалежність! Співпраця дозволяє нам створювати справді безпечні простори для аутистів та інших нейродивергентів. Міф про незалежність: як соціальна модель інвалідності викриває подвійні стандарти суспільства» NeuroClastic

Щоб зіткнутися з викликами майбутнього, нам знадобляться здібності вирішення проблем різних типів розумів, що працюють разом.

Найкращі книги про аутизм, рекомендовані Стівом Сільберманом

«Те, що робить нас різними, робить все різниця у світі». —Випадкові

Плюралізм - це наша реальність.

Джерело зображення: Препринти MetaArxIV | Поєднання нейрорізноманіття та відкрита стипендія: як спільні цінності можуть керувати найкращими практиками щодо чесності досліджень, соціальної справедливості та принципової освіти; Ліцензія: CC-by Attribution 4.0 International

Виконавець: AJ Wool

Я мав намір представляти ND, як я це зробив. Я хотів, щоб кольори були підсвічуванням більш хитромудрого цілого кристала. Я хотів зробити щось красиве та деталізоване з кольорами, що представляють себе, і вас, і всіх людей, які хотіли б бути тими кольоровими розділами. Незважаючи на те, що однорідні чорні секції є більшістю, вони не є всім тілом. Весь розум включає нас, з нашими ранами, нашими вадами та нашими іноді нехарактерними гострими профілями.AJ Wool

Чи знаєте ви, чому у нас соняшники?

Чи знаєте ви, чому у нас соняшники?

Чи знаєте ви, чому у нас соняшники? Це не тому, що постраждав Вінсент Ван Гог. Це тому, що у Вінсента Ван Гога був брат, який любив його. Через весь біль він мав прив'язку, зв'язок зі світом. І це основна увага історії, яка нам потрібна. Зв'язок. Ханна Гедсбі: Нанетт

Соняшники (F453)

Соняшники (F454)

Соняшники (F459)

Незалежно від того, чи є нейродивергент, інвалід чи союзник, бути Stimpunk означає рефреймінг.

Ми центруємо краю на службі всім тілесним розумам.

Приєднуйтесь до нас!

Пожертвувати

Запит допомоги

Волонтер

Знайомтесь з нашою командою

Підключення

Перефрейм

Звернення за допомогою - чудовий спосіб побудувати спільноту та залучити до змістовної співпраці. Просячи допомоги, ви також піднімаєте інших, хто хоче з'явитися для вас.Просто НАГАДУВАННЯ, ЩО ПРОСИТИ ПРО ДОПОМОГУ Є ВНЕСКОМ

🧠🖼 Перефрейм

Кредит зображення: Адріель Вовна

Киньте виклик нормі і змініть розповідь шляхом рефрейминга

Переосмислення цих станів буття, які були позначені недоліками або патологіями як людські відмінності. Нормальний смокче: Автор Джонатан Муні про те, як школи провалюють дітей з відмінностями в навчанні

Примітка до вмісту: Наш веб-сайт включає музику, тексти пісень, письмо та мистецтво, які стосуються аблеїзму, евгеніки, виключення, психічного здоров'я, депресії, дисфорії, біхевіоризму, жорстокого поводження, хронічного болю та смерті. У цитуваних матеріалах є кілька лаються слів.

Також включений вилив нейродивергентних та інвалідів перспективи, культури та радості.

Готовий, панк? Рок вперед!

Гей подруга

Я отримав пропозицію, йде щось на зразок цього

Смійте робити те, що ви хочете

Смійте бути тим, ким ти будеш

Смійте я плакати прямо вголос

«Ти стаєш таким емоційним, малюк»

Подвійний сміє я, подвійний сміє

Подвійний Dare Ya Бікіні Вбити

Rock N 'Roller Кайл Дьюс

У нас є протести на сцену, керовані паливом нашого праведного гніву. У нас є промови, написані з ширяють благання нашої індивідуальної та колективної травми, і наших найсміливіших мрій про радість, свободу і любов. У нас є культурні наративи, щоб переписати, тому що вони дійсно ненавидять нас, і вони дійсно вб'ють нас, і якщо ми збираємося переписати наративи, то немає підстав стримувати себе від наших найбільш радикальних і зухвалих переписів. У нас є діти-аутисти, які потребують нас, щоб підтримати їх як архітекторів власного звільнення проти шкіл та клініцистів та установ, а також поліції та прокурорів, які розчавили і знищили їх.

Нам знадобиться наш гнів і наші публічні святкування стимулювання та наші складні, недосконалі, безладні себе для цього довгого і важкого шляху, тому що нам потрібні всі ми, і всі наші тактики та стратегії, щоб продовжувати рух і, врешті-решт, перемогти.

Аутистична Хойя - Блог Лідії X. z Браун: Нейрорізноманітність рухів потребує взуття, і кулаки вгору.

Ми перепишемо наративи.

Перефрейм з нами

Перефрейм з нами на наступній сторінці.

Продовжити