🌈♿️ کمک متقابل و یادگیری انسان محور برای افراد عصبی و معلول

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Stimpunks توسط و برای افراد عصبی و معلول ایجاد شده است. ما با ارائه کمک های متقابل، فرصت های یادگیری، تحقیقات انسان محور، و دستمزد زندگی برای جامعه ما است. ما فرض صلاحیت, و ما در تعیین خود باور. ما, Stimpunks

👏🧷⏰ استیمپانکس در یک دقیقه (یا کمتر)

بنیاد Stimpunks رویکرد معمول برای کمک به افرادی که عصبی یا معلول هستند، به چالش می کشد. ما می دانیم که زندگی با موانع چگونه است و چه معنایی دارد که در آن جا نباشیم و جامعه خودمان را جعل کنیم. استیپانکس می داند که افراد عصبی واگرا و معلول نیازهای انسانی دارند. ما یک رویکرد انسانی را برای کمک به جامعه خود در پیشرفت ارائه می دهیم.

از طریق بنیاد استیمپانکس، ما:

ارائه کمک مالی و متقابل؛

استخدام اعضای جامعه ما به عنوان مشاور؛

یک فضای یادگیری طراحی شده برای جامعه ما فراهم می کند؛ و

از تلاشهای تحقیقاتی باز جامعه ما حمایت کنید.

از هر چهار بزرگسال ایالات متحده یک نفر معلولیت دارند. با این حال، جامعه ما تنها 2٪ از کمک های مالی ایالات متحده را دریافت می کند و تنها 19٪ از ما شاغل هستند. ما نمي تونيم بذاريم اين حقيقت داشته باشه ما باید هنجار را به چالش بکشیم و روایت افراد عصبی واگرا یا معلول را تغییر دهیم.

بنیاد استیمپانکس می خواهد این کار را با چهار ستون ما انجام دهد.

⛑📚 ستون های ما 🗂🧰

بنیاد Stimpunks حامیان مالی و استخدام سازندگان عصبی واگرا و معلول و تقویت کار خود را به مشتریان ما و در سراسر جامعه. ما برای حمایت مستقیم و کمک متقابل افراد عصبی و معلول وجود دارد.

ما مکمل کمک متقابل به سازندگان با فضاهای یادگیری برای سازندگان. بنیاد Stimpunks در خدمت افراد عصبی واگرا و معلول است که توسط مدارس دولتی و خصوصی محافظت نشده است. از طریق عدالت، دسترسی، همدلی و فراگیر بودن، ما فضای یادگیری جامعه را با احترام به انواع ذهن های بدن ایجاد می کنیم.

ما یادگیری مبتنی بر احساسات و انسان محور را دنبال می کنیم که سازگار با تنوع عصبی و مدل اجتماعی ناتوانی است. ما مسیرهایی را برای برابری و دسترسی برای زبان آموزان خود ایجاد می کنیم. ما ایجاد فضای کاوندیش از مهلت همکار و ساخت و ساز تو رفتگی در دیوار همکاری که در آن ما می توانیم تسکین از جهان شدید طراحی شده علیه ما پیدا کنید.

ابتکار تحقیق ما بر روی نقطه شیرین جامعه شناسی دیجیتال، مطالعات تنوع عصبی، مطالعات ناتوانی و هم افزایی، در فضای باز متمرکز است. ما می خواهیم تجربه علمی معلولان و واگرا را با احیای علوم انسانی بهبود ببخشیم. ما می خواهیم صدا را به ساختارهای تجربی تبدیل کنیم و صدا را به درک علمی ترجمه کنیم.

جدیدترین ها توسط آدریل ارمیا هنر

ما همچنین با تجزیه و تحلیل شیوه های شرکت و رهبران مربیگری برای از بین بردن توانایی در فضاهای خود، به کسب و کار و سازمان ها کمک می کنیم تا دانش و عملکرد خود را در مورد تنوع، عدالت و شمول (DEI) افزایش دهند. با توجه به بررسی کسب و کار هاروارد، «بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان وجود دارد - حدود 15٪ از جمعیت - با ناتوانی زندگی می کنند. به عنوان کارگران، آنها می توانند کمبود استعداد را کاهش دهند و به تنوع سازمانی که باعث تصمیم گیری و نوآوری بهتر می شود، اضافه کنند.» اشکال همکاری دوستانه نورولوژیک، پتانسیل تبدیل تیم ها و فرهنگ های رقابتی و سمی را به تیم های بسیار مشترک و واحدهای فرهنگی بزرگتر که با هم آسان تر و با موفقیت بیشتر کار می کنند، نگه می دارد.

خدمات اضافی ما شامل ممیزی دسترسی دیجیتال و فیزیکی، خواندن حساسیت و سایر پیشنهادهایی است که بر افزایش DEI در محل کار تمرکز دارند. خدمات مشتری این است که چگونه ما مأموریت خود را برای استخدام افراد عصبی و معلول و همچنین چگونگی افزایش سرمایه برای کمک به مردم، زندگی می کنیم.

و مانند جنس زنبق و سوسن توسط آدریل ارمیا هنر

احترام به یادگیری با زرادخانه ستون های دائمی

سوراخ کردن از طریق سطح خدمات مصنوعی

زندگی مرتکب شده توسط Swamburger

«Stimpunks یک منبع ضروری برای مربیان است.» ایرا Socol، همکاری نویسنده آموزش بی انتها

«یادگیری بی انتها» بخش مهمی از سفر ما در Stimpunks است. این به ما کمک کرد تا مفاهیم UX کلاس درس، تئوری کمربند ابزار، غارها، آتش ها و حفره های آبیاری و موارد دیگر را توسعه دهیم.

Stimpunks است به آرامی اشکال زدایی موسسه خیریه society.The محافظت، کمک می کند و آرامش افراد، در حالی که اشاره به نقص در سطح کتابخانه در برخی از مفاهیمی که تا پایان آسیب رساندن به آن کمک individuals.This عمیقا فوق العاده، اخلاقی و عملکرد منسجم به نیاز بزرگ است، و به عنوان درست به عنوان یک دایره خالص در آن علت و اثر فرم. AJ پشم

پشم AJ

از شما بسیار سپاسگزارم @stimpunks برای حمایت و اعتقاد به من و آثار هنری من.

اشکالي نداره که تو باشي اشکالی نداره که متفاوت باشی این درست است که معلولیت داشته باشید. هرگز از خودت منصرف نشو

یاس اسلاتر

اگر شما در مورد من اهمیت, خواندن آنچه @stimpunks می گوید.

لیانا مک کریا

با تشکر از شما به @stimpunks برای این ژنراتور بنابراین اگر ما از دست دادن قدرت، متمرکز کننده اکسیژن هنوز هم می تواند اجرا شود! من می توانم شما به اندازه کافی تشکر نمی کنم!!

کری هیگینز

سرمایهگذاری یاس

سرمایهگذاری لیانا

سرمایهگذاری کاری

«کلاس="wp-تصویر-376"/ مادر و دختر سیاه در دست نگه داشتن دست و پوشیدن تاج درخشان و لباس توپهنرمند: جاسمین اسلاتر

چهار ستون ما بر چهار ستون ADA استوار است.

فرصت برابر

زندگی مستقل

مشارکت کامل

خودکفایی اقتصادی

در 1990، ADA، که امروز سنگ بنای قانون حقوق مدنی معلولیت در ایالات متحده است، چهار هدف را برای آمریکایی های معلول ایجاد کرد: فرصت برابر، زندگی مستقل، مشارکت کامل و خودکفایی اقتصادی. عدالت اقتصادی عدالت معلولیت است

این یک نقشه ذهنی از ستونها و فلسفه ماست.

ستون-پیستون-7دانلود

☂️ چتر ما: آیا شما یک stimpunk؟

ناتوانی و واگرایی عصبی چترهای گسترده ای است که شامل بسیاری از مردم، احتمالا شما می شود. چتر عصبی واگرا شامل تنوع تفاوت های ذاتی و بدست آمده و پروفایل های تند است. بسیاری از افراد عصبی واگرا نمی دانند که آنها عصبی واگرا هستند. با وب سایت و توسعه ما، ما به مردم کمک می کنیم تا با هویت های عصبی واگرا و معلول خود ارتباط برقرار کنند. ما به تشخیص خود و تشخیص جامعه احترام می گذاریم و تشویق می کنیم. #SelfDxIsValid، و وب سایت ما می تواند به شما کمک کند راه خود را از بودن را درک کنید.

اگر بدانم که آیا شما Atistic، صرف زمان در میان افراد Atistic آنلاین و آفلاین. اگر متوجه شدید که شما با این افراد ارتباط بسیار بهتر از دیگران, اگر آنها به شما احساس امنیت, و اگر آنها شما را درک, شما وارد شده اند.

تعریف جمعی از راههای اوتیستیک بودن

نیاز به تشخیص مقابله با آزادی و پذیرش ترانس بود. دقیقا همین موضوع در مورد اوتیسم هم صدق می کند.

تشخیص خود فقط «معتبر» نیست - این آزادی است. هنگامی که جامعه خود را خودمان تعریف می کنیم و حق خود تعریف خود را از سیستم هایی که ما را غیر طبیعی و بیمار نقاشی کرده اند، از دست می دهیم، قدرتمند و آزاد هستیم.

گرچه کمک مستقيم ما روي آدماي اعصاب واگرا و معلولين تمرکز ميکنه هر کسي ميتونه يه استيمپانک باشه همه نوروتایپ ها خوش اومدند تمام توانایی های خوش آمدید. همه ذهن هاي بدن خوش اومدند متحدان خوش آمدید!

وقت آن است که وابستگی متقابل ما را جشن بگیریم!

مفهوم معلولیت در جامعه ما با یک تصور عجیب و غریب از «استقلال» تأکید شده است. وقت آن است که وابستگی متقابل ما را جشن بگیریم! همکاری به ما اجازه می دهد فضاهای واقعا امن برای افراد مبتلا به اوتیسم و در غیر این صورت عصبی ایجاد کنیم. اسطوره استقلال: چگونه مدل اجتماعی معلولیت استانداردهای دوگانه جامعه را در معرض دید قرار می دهد» نوروکلاستیک

برای مقابله با چالش های آینده، ما نیاز به توانایی های حل مسئله انواع مختلف ذهن با هم کار می کنند.

بهترین کتابهای اوتیسم، توصیه شده توسط Steve Silberman

«آنچه ما را متفاوت می کند، تفاوت در جهان را ایجاد می کند.» —رندیملز

کثرت گرایی واقعیت ماست.

منبع تصویر: Preprints MetaArxiv | پل زدن تنوع عصبی و بورس تحصیلی باز: چگونه ارزش های مشترک می توانند بهترین شیوه ها را برای صداقت تحقیق، عدالت اجتماعی و آموزش و پرورش اصولی هدایت کنند؛ مجوز: CC-By Attribution 4.0 International

هنرمند: پشم AJ

من در نظر گرفته شده برای نشان ND به عنوان من آن را ساخته شده. من می خواستم رنگ ها روشن از کل کریستال پیچیده تر باشد. من می خواستم به چیزی زیبا و دقیق با رنگ نشان دهنده خودم، و شما، و همه کسانی که می خواهم به آن بخش های رنگی. حتی اگر بخش های سیاه و سفید همگن اکثریت هستند، آنها تمام بدن نیستند. کل بدن شامل ما, با زخم های ما, نقص ما و گاهی اوقات غیر قابل characarizable spiky profiles.Aj پشم

ميدوني چرا گل آفتابگردان داريم؟

ميدوني چرا گل آفتابگردان داريم؟

ميدوني چرا گل آفتابگردان داريم؟ اين به خاطر اين نيست که وينسنت ون گوگ زجر کشيده بخاطر اينه که وينسنت ون گوگ يه برادر داشت که دوستش داشت از طریق تمام درد، او یک افسار داشت، ارتباطی با جهان. و این تمرکز داستانی است که ما نیاز داریم. اتصال هانا گدسبی: نانت

گل آفتابگردان (F453)

گل آفتابگردان (F454)

گل آفتابگردان (F459)

آیا عصب واگرا، معلول، یا یک متحد، بودن Stimpunk به معنای reframing است.

ما لبه ها را در خدمت تمام بدن قرار می دهیم.

به ما بپیوندید!

اهدا

درخواست کمک

داوطلب

دیدار با تیم ما

اتصال

تغییر شکل

درخواست کمک یک راه فوق العاده برای ایجاد جامعه و مشارکت در همکاری معنی دار است. در درخواست کمک شما همچنین دیگران را که می خواهند برای شما نشان دهند، بالا ببرید. فقط یک یادآوری است که درخواست کمک می کند

🧠🖼 ما reframe

اعتبار تصویر: آدریل پشم

هنجار را به چالش بکشید و روایت را با تغییر دادن تغییر دهید.

Reframe این حالات بودن که کمبود یا آسیب شناسی به عنوان differences.Normal انسان برچسب شده است Sucks: نویسنده جاناتان مونی در چگونه مدارس کودکان و نوجوانان با تفاوت های یادگیری شکست

توجه داشته باشید محتوا: وب سایت ما شامل موسیقی، اشعار، نوشتن و هنر است که آدرس ableism، اصلاح نژادی، محرومیت، سلامت روان، افسردگی، بی نظمی، رفتارگرایی، سوء استفاده، درد مزمن و مرگ است. چند کلمه سوگند در مواد نقل شده وجود دارد.

همچنین شامل بیرون ریختن دیدگاه عصبی-واگرا و معلول، فرهنگ و شادی است.

آماده اي، پانک؟ راک به جلو!

هی دوست دختر

من یک پیشنهاد دارم، چیزی شبیه به این می رود

جرات ميکني کاري رو که ميخواي انجام بدي

جرات ميکني کسي باشي که ميخواي

جرات ميکني با صداي بلند گريه کني

«تو خيلي احساساتي ميشي عزيزم»

دو برابر جرات، دو برابر جرات

دو دره بله توسط بیکینی کشتن

راک N 'غلتک توسط کایل دوس

ما تظاهرات به مرحله, رانده شده توسط سوخت خشم صالح ما. ما سخنرانی هایی داریم که باید انجام دهیم، که از درخواست های فزاینده ای از آسیب های فردی و جمعی ما، و وحشی ترین رویاهای ما از شادی و آزادی و عشق نوشته شده است. ما روایتهای فرهنگی داریم که باید بازنویسی کنیم چون واقعا از ما متنفرند و واقعا ما را خواهند کشت، و اگر بخواهیم روایتها را بازنویسی کنیم، پس هیچ دلیلی وجود ندارد که خودمان را از رادیکالی ترین و سرسختترین بازنوشتههایمان عقب نگه داریم. ما کودکان مبتلا به اوتیسم داریم که به ما نیاز دارند تا آنها را به عنوان معماران رهایی بخش خودشان حمایت کنیم علیه مدارس و پزشکان و موسسات و پلیس و دادستان هایی که آنها را خرد کرده و نابود می کنند.

ما به خشم خود و جشن های عمومی برای مهار و خود پیچیده، ناقص و آشفته مان برای این مسیر طولانی و سخت نیاز خواهیم داشت، زیرا ما به همه ما و تمام تاکتیک ها و استراتژی هایمان نیاز داریم، تا یک جنبش را ادامه دهد و در نهایت پیروز شود.

Atistic Hoya - وبلاگ لیدیا ایکس ز براون: حرکات تنوع عصبی نیاز به کفش دارد و مشت می شود.

ما قصد داریم روایت ها را دوباره بنویسیم.

تغییر قاب با ما

Reframe با ما در صفحه بعد.

ادامه