🌈♿️ کمک متقابل و یادگیری انسان محور برای افراد نوروواگرا و معلول

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Stimpunks توسط و برای افراد نوروواگرا و معلول ایجاد می شود. ما کمک های متقابل، فرصت های یادگیری، تحقیقات انسان محور و دستمزد زندگی را برای جامعه خود ارائه می دهیم. ما شایستگی را فرض می کنیم و به خود تعیین کننده اعتقاد داریم. ما، Stimpunks

👏🧷⏰ Stimpunks در یک دقیقه (یا کمتر)

بنیاد Stimpunks رویکرد معمول برای کمک به افرادی که عصبی واگرا یا معلول هستند را به چالش می کشد. ما می دانیم که زندگی با موانع چگونه است و معنای آن نیست که در آن جا نباشیم و مجبور شویم جامعه خودمان را ایجاد کنیم. Stimpunks می داند که افراد نوروواگرا و معلول نیازهای انسانی دارند. ما یک رویکرد انسانی برای کمک به رشد جامعه خود ارائه می دهیم.

از طریق بنیاد استیمپانکس، ما:

ارائه کمک های مالی و متقابل؛

استخدام اعضای جامعه ما به عنوان مشاور؛

یک فضای یادگیری طراحی شده برای جامعه ما فراهم کنید؛ و

از تلاشهای تحقیقاتی باز جامعه ما حمایت کنید.

از هر چهار بزرگسال آمریکایی یک نفر دارای معلولیت است. با این حال، جامعه ما تنها 2٪ از بودجه کمک مالی ایالات متحده را دریافت می کند و تنها 19٪ از ما استخدام می شوند. نمي تونيم بذاريم اين حقيقت داشته باشه ما باید هنجار را به چالش بکشیم و روایت را در مورد افرادی که از نظر عصبی واگرا یا معلول هستند تغییر دهیم.

بنیاد Stimpunks به دنبال انجام این کار با چهار ستون ما است.

⛑📚 ستون های ما 🗂🧰

بنیاد Stimpunks حمایت مالی و استخدام سازندگان عصبی واگرا و معلول و تقویت کار خود را به مشتریان ما و در سراسر جامعه است. ما برای حمایت مستقیم و کمک متقابل از افراد معلول و عصبی وجود دارد.

ما کمک های متقابل را به سازندگان با فضاهای یادگیری برای سازندگان تکمیل می کنیم. بنیاد Stimpunks در خدمت افراد نوروواگرا و معلول که توسط مدارس دولتی و خصوصی نگهداری نمی شوند. از طریق عدالت، دسترسی، همدلی و مشارکت، ما فضای یادگیری جامعه را با احترام به انواع ذهن های بدن ایجاد می کنیم.

ما یادگیری مبتنی بر اشتیاق و انسان محور را دنبال می کنیم که سازگار با تنوع عصبی و مدل اجتماعی ناتوانی است. ما مسیرهایی برای برابری و دسترسی برای یادگیرندگان خود ایجاد می کنیم. ما ایجاد فضای کاوندیش از استراحت همسالان و ساخت و ساز طاقچه مشترک که در آن ما می توانیم تسکین از یک جهان شدید طراحی شده علیه ما پیدا کنید.

طرح تحقیقاتی ما در نقطه شیرین جامعه شناسی دیجیتال، مطالعات تنوع عصبی، مطالعات ناتوانی و همزمانی، در فضای باز متمرکز است. ما می خواهیم با احیای علوم انسانی، تجربه علمی معلولان و واگرایی عصبی را بهبود بخشیم. ما می خواهیم صدا را به سازه های تجربی برسانیم و صدا را به درک علمی ترجمه کنیم.

وینی توسط Adriel ارمیا هنر

ما همچنین با تجزیه و تحلیل شیوه های شرکت و رهبران مربیگری برای از بین بردن توانایی در فضاهای خود، به مشاغل و سازمان ها کمک می کنیم تا دانش و عملکرد خود را در مورد تنوع، عدالت و شمول (DEI) افزایش دهند. با توجه به بررسی کسب و کار هاروارد، «بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان وجود دارد - حدود 15٪ از جمعیت - با معلولیت زندگی می کنند. به عنوان کارگران، آنها می توانند کمبود استعداد را کاهش دهند و به تنوع سازمانی که باعث تصمیم گیری و نوآوری بهتر می شود، اضافه کنند.» اشکال همکاری دوستانه با تنوع عصبی، پتانسیل تبدیل تیم ها و فرهنگ های رقابتی و سمی از نظر پاتولوژیک را به تیم های بسیار مشترک و واحدهای فرهنگی بزرگتر که با هم راحت تر و با موفقیت بیشتر کار می کنند، فراهم می کند.

خدمات اضافی ما شامل ممیزی های دسترسی دیجیتال و فیزیکی، خواندن حساسیت و سایر پیشنهاداتی است که بر افزایش DEI در محل کار تمرکز دارند. خدمات مشتری این است که چگونه ما مأموریت خود را برای استخدام افراد عصبی واگرا و معلول و همچنین نحوه جمع آوری سرمایه برای اعطای سرمایه انجام می دهیم.

و به عنوان جنس زنبق و سوسن توسط آدریل ارمیا هنر

احترام به دلیل یادگیری با زرادخانه ستون های دائمی

سوراخ کردن از طریق سطح خدمات مصنوعی

زندگی مرتکب شده توسط Swamburger

«Stimpunks یک منبع ضروری برای مربیان است.» ایرا Socol, همکاری نویسنده آموزش بی انتها

«یادگیری بی انتها» بخش مهمی از سفر ما در Stimpunks است. این به ما کمک کرد تا مفاهیم خود را از UX کلاس درس، تئوری کمربند ابزار، غارها، آتش سوزی و حفره های آبیاری و موارد دیگر توسعه دهیم.

موسسه خیریه از افراد محافظت، کمک می کند و آسایش می دهد، در حالی که اشاره به نقص در سطح کتابخانه در برخی از مفاهیم است که در نهایت به آن افراد آسیب می رساند. این کمک عمیقا فوق العاده است، از نظر اخلاقی و عملکردی منسجم به نیاز بزرگ، و به عنوان یک دایره خالص در آن علت و معلولی form.AJ پشم

پشم ای‌جی

از شما بسیار سپاسگزارم @stimpunks برای حمایت و اعتقاد به من و آثار هنری من.

عيبي نداره که تو باشي اشکال نداره که متفاوت باشي اشکالي نداره که يه ناتواني داشته باشي هرگز از خودت دست برندار

جاسمین اسلیتر

اگر شما به من اهمیت می دهید، آنچه @stimpunks می گوید را بخوانید.

لیانا مک‌کریا

با تشکر فراوان از @stimpunks برای این ژنراتور بنابراین اگر برق را از دست بدهیم، کنسانتره اکسیژن هنوز هم می تواند کار کند! من نمی توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم!

کری هیگینز

جاسمین

کراودفند لیانا

کراودفند کری

«class="wp-image-376"/ مادر و دختر سیاه پوست دست در دست دارند و تاج های درخشان و لباس های توپ می پوشند: یاس اسلیتر

چهار ستون ما بر روی چهار ستون ADA قرار دارد.

فرصت برابر

زندگی مستقل

مشارکت کامل

خودکفایی اقتصادی

در سال 1990، ADA، که امروز سنگ بنای قانون حقوق مدنی معلولیت در ایالات متحده است، چهار هدف را برای آمریکایی های معلول ایجاد کرد: فرصت های برابر، زندگی مستقل، مشارکت کامل و خودکفایی اقتصادی. عدالت اقتصادی Is ناتوانی عدالت

این یک نقشه ذهنی از ارکان و فلسفه ماست.

ستون ها-7دانلود

☂️ چتر ما: آیا شما یک Stimpunk هستید؟

ناتوانی و واگرایی عصبی چترهای گسترده ای هستند که شامل بسیاری از افراد، احتمالاً شما می شوند. چتر عصبی عصبی شامل تنوع تفاوت های ذاتی و به دست آمده و پروفیل های تند و تیز است. بسیاری از افراد عصبی واگرا نمی دانند که از نظر عصبی واگرا هستند. با وب سایت و دسترسی به ما، ما به مردم کمک می کنیم تا با هویت های عصبی و معلول خود ارتباط برقرار کنند. ما به تشخیص خود و تشخیص جامعه احترام می گذاریم و تشویق می کنیم. #SelfDxIsValid، و وب سایت ما می تواند به شما در درک راه های خود کمک کند.

اگر شما تعجب که آیا شما Autistic هستند، صرف زمان در میان افراد مبتلا به اوتیسم آنلاین و آفلاین. اگر متوجه شوید که با این افراد خیلی بهتر از دیگران ارتباط برقرار می کنید، اگر آنها احساس امنیت می کنند و اگر شما را درک کنند، شما وارد شده اید.

تعریف جمعی از روش های اوتیستیک بودن

نیاز به تشخیص مخالف آزادی ترانس و پذیرش بود. دقیقا همان درست اوتیسم است.

تشخیص خود فقط «معتبر» نیست - آزادی بخش است. هنگامی که ما جامعه خود را تعریف می کنیم و حق خود را برای تعریف خود از سیستم هایی که ما را به عنوان غیر طبیعی و بیمار نقاشی می کنند، استفاده می کنیم، ما قدرتمند و آزاد هستیم.

اگرچه کمک مستقیم ما بر روی افراد معلول و عصبی متمرکز است، هر کس می تواند یک Stimpunk باشد. همه نوروتایپ ها خوش آمدید. تمام توانایی ها خوش آمدید همه بدن خوش آمدید. متحدان خوش آمدید!

وقت آن است که وابستگی متقابل ما را جشن بگیریم!

مفهوم ناتوانی در جامعه ما توسط یک مفهوم عجیب و غریب از «استقلال» تأکید شده است. زمان آن است که وابستگی متقابل ما را جشن بگیریم! همکاری اجازه می دهد تا ما را به ایجاد فضاهای واقعا امن برای افراد مبتلا به اوتیسم و در غیر این صورت neurodivergent اسطوره استقلال: چگونه مدل اجتماعی ناتوانی در معرض استانداردهای دوگانه جامعه» نوروکلاستیک

برای مواجهه با چالش های آینده، ما به توانایی های حل مسئله انواع مختلف ذهن نیاز داریم که با هم کار کنند.

بهترین کتابهای اوتیسم، توصیه شده توسط استیو سیلبرمن

«آنچه ما را متفاوت می کند، همه تفاوت ها را در جهان ایجاد می کند.» —راندیمال

کثرت گرایی واقعیت ماست.

منبع تصویر: پیش چاپ های MetaArxiv | پل زدن تنوع عصبی و بورس تحصیلی آزاد: چگونه ارزش های مشترک می توانند بهترین روش ها را برای یکپارچگی تحقیق، عدالت اجتماعی و آموزش اصولی راهنمایی کنند. مجوز: CC-by Attribution 4.0 بین المللی

هنرمند: ای جی وول

من در نظر گرفته شده به نمایندگی ND به عنوان من آن را ساخته شده. من می خواستم رنگ ها روشنایی کل کریستال پیچیده تر باشند. من می خواستم به چیزی زیبا و دقیق با رنگ به نمایندگی از خودم، و شما، و همه کسانی که می خواهم به آن بخش های رنگی. حتی اگر بخش های سیاه و سفید همگن اکثریت باشند، آنها کل بدن نیستند. کل بدن بدن شامل ما، با زخم های ما، نقص های ما و مشخصات گاهی اوقات غیر قابل توصیف است. پشم AJ

ميدوني چرا ما گل آفتابگرداني داريم؟

ميدوني چرا ما گل آفتابگرداني داريم؟

ميدوني چرا ما گل آفتابگرداني داريم؟ این به این دلیل نیست که وینسنت ون گوگ رنج می برد. بخاطر اينه که وينسنت ون گوگ يه برادر داشت که عاشقش بود از طریق تمام درد، او یک اتصال داشت، یک اتصال به جهان. و این تمرکز داستانی است که ما به آن نیاز داریم. اتصال. هانا گدسبی: نانت

گل آفتابگردان (اف۴۵۳)

گل آفتابگردان (اف۴۵۴)

گل آفتابگردان (اف۴۵۹)

آیا عصبی واگرا، معلول، و یا یک متحد، Stimpunk بودن به معنای تغییر شکل دادن است.

ما لبه ها را در خدمت به تمام بدن ها قرار می دهیم.

به ما بپیوندید!

اهدا

درخواست کمک

داوطلب

با تیم ما آشنا شوید

اتصال

بازسازي مجدد

درخواست کمک یک راه فوق العاده برای ایجاد جامعه و مشارکت در همکاری معنی دار است. در درخواست کمک شما همچنین دیگران را که می خواهند برای شما نشان دهند، بالا ببرید. فقط یک یادآوری که درخواست کمک یک کمک است

🧠🖼 ما reframe

تصویر های اعتباری: آدریل پشم

هنجار را به چالش بکشید و روایت را با تغییر دادن تغییر دهید.

Reframe این حالات بودن که کمبود یا آسیب شناسی به عنوان انسان differences.Normal بمکد: نویسنده جاناتان مونی در چگونه مدارس شکست کودکان و نوجوانان با تفاوت یادگیری

توجه داشته باشید محتوا: وب سایت ما شامل موسیقی اشعار نوشتن و هنر است که آدرس ableism اصلاح نژاد طرد سلامت روان و افسردگی و بی قراری رفتارگرایی سوء استفاده درد مزمن و مرگ است. چند کلمه سوگند در مواد نقل شده وجود دارد.

همچنین شامل ریزش چشم انداز، فرهنگ و شادی عصبی واگرا و معلول است.

آماده اي، پانک؟ راک به جلو!

هی دوست دختر

من يه پيشنهاد دارم، يه چيزي مثل اين پيش ميره

جرات می کنید کاری را که می خواهید انجام دهید

جرات ميکني کسي باشي که ميخواي

جرات ميکني با صداي بلند گريه کني

«تو خيلي احساساتي ميشي عزيزم»

دو دره، دو دره

دو جرات بله توسط بیکینی کشتن

غلتک راک N 'توسط کایل دوک

ما اعتراضاتی به صحنه داریم، که با سوخت خشم عادلانه ما هدایت می شود. ما سخنرانی هایی داریم که باید انجام دهیم، نوشته شده از درخواست های اوج گرفته از آسیب های فردی و جمعی ما، و وحشی ترین رویاهای شادی و آزادی و عشق. ما روایت‌های فرهنگی برای بازنویسی داریم چون واقعاً از ما متنفرند و واقعاً ما را خواهند کشت، و اگر بخواهیم روایت‌ها را بازنویسی کنیم، دیگر دلیلی وجود ندارد که خودمان را از رادیکال‌ترین و سرسخت‌ترین بازنویزهایمان بازداریم. ما کودکان اوتیسمی داریم که به ما نیاز دارند تا از آنها به عنوان معمار آزادی خودشان در برابر مدارس و پزشکان و موسسات و پلیس و دادستانها حمایت کنیم که آنها را سرکوب و نابود خواهند کرد.

ما به خشم و جشن عمومی تحریک و خود پیچیده، ناقص و آشفته خود برای این راه طولانی و سخت نیاز خواهیم داشت، زیرا ما به همه ما، و تمام تاکتیک ها و استراتژی هایمان نیاز داریم تا یک جنبش را ادامه دهیم و در نهایت پیروز شویم.

اوتیستیک هویا — وبلاگی از لیدیا ایکس زهرا براون: جنبش تنوع عصبی نیاز به خاموش کردن کفشهایش دارد و مشت می زند.

ما قصد داریم روایت ها را بازنویسی کنیم.

اصلاح مجدد با ما

Reframe با ما در صفحه بعد.

ادامه