🌈♿️ Vzájemná pomoc a učení zaměřené na člověka pro neurodivergentní a zdravotně postižené osoby

Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Stimpunks je vytvořen a pro neurodivergentní a zdravotně postižené osoby. Poskytujeme vzájemnou pomoc, příležitosti k učení, výzkum zaměřený na člověka, a životní mzdy pro naši komunitu. Předpokládáme kompetence, a věříme v sebeurčení.My, Stimpunks

👏🧷⏰ Stimpunks za minutu (nebo méně)

Stimpunks Foundation zpochybňuje typický přístup k pomoci lidem, kteří jsou neurodivergentní nebo zdravotně postižené. Víme, jaké to je žít s bariérami a co to znamená nezapadnout a musíme si vytvořit vlastní komunitu. Stimpunks ví, že neurodivergentní a zdravotně postižení lidé mají lidské potřeby. Nabízíme humánní přístup, který pomůže naší komunitě prospívat.

Prostřednictvím Stimpunks Foundation, my:

Nabídka finanční a vzájemné pomoci;

Najměte si členy naší komunity jako konzultanti;

Poskytněte vzdělávací prostor určený pro naši komunitu; a

Podpořte otevřené výzkumné úsilí naší komunity.

Jeden ze čtyř USA. dospělí mají zdravotní postižení. Naše komunita však dostává pouze 2% dotací z USA a pouze 19% z nás je zaměstnáno. Nemůžeme jen tak nechat, aby to byla pravda. Musíme zpochybnit normu a změnit příběh kolem lidí, kteří jsou neurodivergentní nebo zdravotně postižení.

Stimpunks Foundation se snaží udělat právě to s našimi čtyřmi pilíři.

⛑📚 Naše pilíře 🗂🧰

Stimpunks Foundation sponzoruje a zaměstnává neurodivergentní a zdravotně postižené tvůrce a zesiluje jejich práci našim klientům a v celé společnosti. Existujeme pro přímou podporu a vzájemnou pomoc neurodivergentních a zdravotně postižených osob.

Doplňujeme vzájemnou pomoc tvůrcům učebními prostory pro tvůrce. Stimpunks Foundation slouží neurodivergentním a zdravotně postiženým osobám, které veřejné a soukromé školy neobsluhují. Prostřednictvím spravedlnosti, přístup, empatie, a inkluzivita, budujeme komunitní vzdělávací prostor respektující všechny typy bodyminds.

Usilujeme o vášeň, učení zaměřené na člověka kompatibilní s neurodiverzitou a sociálním modelem postižení. Vytváříme cesty ke spravedlnosti a přístupu pro naše studenty. Vytváříme Cavendish prostor vzájemného oddechu a společné konstrukce výklenku, kde můžeme najít úlevu od intenzivního světa navrženého proti nám.

Naše výzkumná iniciativa se zaměřuje na sladké místo digitální sociologie, studie neurodiverzity, studie zdravotního postižení, a synkretismus, pod širým nebem. Chceme zlepšit vědecké zkušenosti pro zdravotně postižené a neurodivergentní obnovením humanitních věd. Chceme vnést hlas do empirických konstruktů a převést hlas do akademického porozumění.

Vini od Adriel Jeremiah Art

Pomáháme také podnikům a organizacím zvyšovat jejich znalosti a praxi v oblasti rozmanitosti, spravedlnosti a inkluze (DEI) analýzou firemních postupů a vedoucích koučování, aby demontovali dovednosti ve svých prostorech. Podle Harvard Business Review, „Na celém světě žije více než miliarda lidí - kolem 15% populace - se zdravotním postižením. Jako pracovníci mohou zmírnit nedostatek talentů a přidat k organizační rozmanitosti, která vede k lepšímu rozhodování a inovacím.“ Formy spolupráce přátelské k neurodiversitě mají potenciál transformovat patologicky konkurenceschopné a toxické týmy a kultury na vysoce spolupracující týmy a větší kulturní jednotky, které spolupracují snadněji as větším úspěchem.

Naše doplňkové služby zahrnují digitální a fyzické audity přístupnosti, citlivost čte, a další nabídky zaměřené na zvyšování DEI na pracovišti. Klientské služby jsou způsob, jakým žijeme naším posláním zaměstnávat neurodivergentní a zdravotně postižené lidi a také to, jak získáváme kapitál pro udělování grantů.

a Sicut Iris od Adriel Jeremiah Art

Respekt díky učení s arzenálem stálých pilířů

Piercing povrchem umělých služeb

Life Commits by Swamburger

„Stimpunks je základním zdrojem pro pedagogy.“ Ira Socol, spoluautor nadčasového učení

„Nadčasové učení“ je důležitou součástí naší cesty ve Stimhunks. Pomohlo nám to rozvinout naše představy o UX ve třídě, teorie nástrojových pásů, jeskyně, táboráky, a zalévání otvorů, a více.

Stimpunks jemně ladí společnost.Charita chrání, pomáhá a utěšuje jednotlivce a zároveň poukazuje na nedostatky na úrovni knihovny v některých konceptech, které nakonec poškozují tyto jednotlivce.Tato pomoc je hluboce úžasná, morálně a funkčně koherentní k velké potřebě a stejně pravdivá jako čistý kruh v jeho příčina-následek form.AJ Vlna

AJ Vlna

Děkuji moc @stimpunks za podporu a víru ve mě a mé umělecké dílo.

Je v pořádku být tebou. Je v pořádku být jiný. Je v pořádku mít postižení. Nikdy se nevzdávej sebe.

Jasmín Slater

Pokud vám na mně záleží, přečtěte si, co říká @stimpunks.

Liana McCreaová

Obrovské poděkování @stimpunks za tento generátor, takže pokud ztratíme energii, koncentrátor kyslíku může stále běžet! Nemohu vám dostatečně poděkovat!!

Karrie Higginsová

Crowdfund Jasmín

Crowdfund Liána

Crowdfund Karrie

„class="wp-image-376"/ Černá matka a dcera, drželi se za ruce a na sobě třpytivé korunky a plesové šatyUmělec: Jasmine Slater

Naše čtyři pilíře spočívají na čtyřech pilířích ADA.

Rovné příležitosti

Nezávislý život

Plná účast

Ekonomická soběstačnost

V roce 1990 stanovila ADA, která dnes zůstává základním kamenem zákona o občanských právech zdravotně postižených ve Spojených státech, čtyři cíle pro Američany se zdravotním postižením: rovné příležitosti, nezávislý život, plná účast a ekonomická soběstačnost.Ekonomická spravedlnost je zdravotně postižená spravedlnost

Zde je myšlenová mapa našich pilířů a filozofie.

Stimpunks-Pillars-7Stáhnout

☂️ Náš deštník: Jste Stimpunk?

Postižení a neurodivergence jsou široké deštníky, které zahrnují mnoho lidí, možná ty. Neurodivergentní deštník zahrnuje rozmanitost inherentních a získaných rozdílů a špičatých profilů. Mnoho neurodivergentních lidí neví, že jsou neurodivergentní. S naší webovou stránkou a dosahem, pomáháme lidem dostat se do kontaktu s jejich neurodivergentní a zdravotně postiženou identitou. Respektujeme a podporujeme autodiagnostiku a diagnostiku komunity. #SelfDxIsValid, a naše webové stránky vám mohou pomoci pochopit vaše způsoby bytí.

Pokud vás zajímá, zda jste autisté, trávit čas mezi autisty, online a offline. Pokud si všimnete, že se k těmto lidem vztahujete mnohem lépe než k ostatním, pokud se cítíte bezpečně, a pokud vám rozumí, dorazil jsi.

Komunální definice autistických způsobů bytí

Vyžadování diagnózy bylo v rozporu s trans osvobozením a přijetím. Totéž platí o autismu.

Vlastní diagnóza není jen „platná“ - je liberační. Když definujeme naši komunitu sami a zbavíme se práva na vlastní definici zpět ze systémů, které nás namalovaly jako abnormální a nemocné, jsme mocní, a zdarma.

Přestože se naše přímá pomoc zaměřuje na neurodivergentní a zdravotně postižené lidi, kdokoli může být Stimpunk. Všechny neurotypy vítány. Všechny schopnosti vítány. Všichni bodyminds vítáni. Spojenci vítáni!

Je čas oslavit naši vzájemnou závislost!

Pojem postižení v naší společnosti je podtržený bizarní koncepcí „nezávislosti“. Je čas oslavit naši vzájemnou závislost! Spolupráce nám umožňuje vytvářet skutečně bezpečné prostory pro autistické a jinak neurodivergentní lidi.Mýtus nezávislosti: Jak sociální model zdravotního postižení odhaluje dvojí standardy společnosti“ Neuroclastic

Abychom čelili výzvám budoucnosti, budeme potřebovat schopnosti řešení problémů různých typů myslí spolupracovat.

Nejlepší knihy o autismu, doporučeno Stevem Silbermanem

„To, co nás odlišuje, dělá rozdíl ve světě.“ —Randimály

Pluralismus je naší realitou.

Zdroj obrázku: MetaArxiv Preprinty | Překlenutí neurodiverzity a otevřeného stipendia: Jak sdílené hodnoty mohou vést osvědčené postupy pro integritu výzkumu, sociální spravedlnost a principled Education; Licence: CC-by Attribution 4.0 International

Umělec: AJ Wool

Chtěl jsem reprezentovat ND, jak jsem to udělal. Chtěl jsem, aby barvy byly osvětlením většího složitého celého krystalu. Chtěl jsem udělat něco krásného a podrobného s barvami, které mě představují, a vy, a všichni lidé, kteří by chtěli být těmi barevnými sekcemi. I když homogenní černé sekce jsou většinou, nejsou celým tělem. Celá tělesná mysl zahrnuje nás, s našimi ranami, našimi vadami a našimi někdy necharakterizovatelnými špičatými profily.AJ Vlna

Víš, proč máme ty slunečnice?

Víš, proč máme ty slunečnice?

Víš, proč máme ty slunečnice? Není to proto, že Vincent van Gogh trpěl. Je to proto, že Vincent van Gogh měl bratra, který ho miloval. Přes veškerou bolest, měl připoutání, spojení se světem. A to je zaměření příběhu, který potřebujeme. Connection.Hannah Gadsby: Nanette

Slunečnice (F453)

Slunečnice (F454)

Slunečnice (F459)

Ať už neurodivergentní, zakázán, nebo spojenec, být Stimpunkem znamená přetváření.

Okraje vycentřujeme do provozu všem tělesným myslům.

Připoj se k nám!

Darovat

Žádost o podporu

Dobrovolník

Seznamte se s naším týmem

Připojit

Přorámovat

Požádat o pomoc je skvělý způsob, jak budovat komunitu a zapojit se do smysluplné spolupráce. Při žádosti o pomoc můžete také pozvednout ostatní, kteří se chtějí ukázat za you.JUST PŘIPOMENUTÍ, ŽE ŽÁDOST O POMOC JE PŘÍSPĚVEK

🧠🖼 Přepracujeme

Obrazový kredit: Adriel Wool

Vyzvěte normu a změňte příběh přetvářením.

Přeformulovat tyto stavy bytí, které byly označeny nedostatky nebo patologie jako lidské differences.Normal Sucks: Autor Jonathan Mooney o tom, jak školy selhávají děti s rozdíly v učení

Poznámka k obsahu: Naše webové stránky obsahují hudbu, text, psaní, a umění, které řeší schopnosti, eugenika, vyloučení, duševní zdraví, Deprese, dysforie, behaviorismus, zneužívání, chronická bolest, a smrt. V citovaných materiálech je několik přísahových slov.

Zahrnuto je také vylití neurodivergentní a postižené perspektivy, kultura, a radost.

Připraven, Punku? Rock kupředu!

Ahoj přítelkyně

Mám návrh, jde něco takového

Odvažte se dělat, co chcete

Odvažte se být tím, kým budete

Odvažte se plakat nahlas

„Jsi tak emotivní, zlato“

Double dare ya, double dare ya

Double Dare Ya tím, Bikini Zabít

Rock N 'Roller od Kyla Duce

Máme protesty na jeviště, poháněné palivem našeho spravedlivého hněvu. Musíme přednášet projevy, napsáno z prudkých prosb našeho individuálního a kolektivního traumatu, a naše nejdivočejší sny o radosti, svobodě a lásce. Máme kulturní příběhy, které musíme přepsat, protože nás opravdu nenávidí a opravdu nás zabijí, a pokud se chystáme přepsat příběhy, pak není důvod se držet zpátky od našich nejradikálnějších a vzdorných přepisů. Máme autistické děti, které nás potřebují, abychom je podporovali jako architekty jejich vlastního osvobození proti školám a lékařům a institucím a policii a státním zástupcům, kteří by je rozdrtili a zničili.

Budeme potřebovat náš hněv a naše veřejné oslavy stimingu a naše komplikované, nedokonalé, chaotické já pro tuto dlouhou a tvrdou cestu, protože potřebujeme nás všechny, a všechny naše taktiky a strategie, udržet pohyb v chodu a nakonec, vyhrát.

Autistická Hoya - blog Lydie X. Z. Hnědý: Hnutí neurodiverzity potřebuje boty, a pěsti nahoru.

Přepíšeme ty příběhy.

Přorámovat s námi

Přepracujte s námi na další stránce.

Pokračovat