П'ять нейродивергентних мов любові

A blue humanoid with rainbow highlights holds a floating sphere in cupped hands.
Ear readers, press play to listen to this page in the selected language.

Ми любимо цей веселий твіт на п'яти нейродивергентних мовах любові з завжди проникливого Міфу.

П'ять нейродивергентних мов любові: інфодемпінг, паралельна гра, підтримка заміни, будь ласка, розчавити мою душу назад в моє тіло, і «Я знайшов цю прохолодну рок/кнопку/лист/тощо і думав, що ви хотіли б це"Міф

Емоційні ставки є пікселями зв'язку відносин і важливі для розміщення відносин. Цей список багато в чому стосується визнання та задоволення деяких загальних нейродивергентних емоційних заявок у стосунках, таким чином, словосполучення «мови любові».

Ми будемо розширювати кожен з вибраних цитат, зображень і відео.

Емоційна ставка - це коли ми робимо щось, щоб сигналізувати про те, що ми хочемо уваги та зв'язку.Емоційні ставки є центральними для кожного виду відносин - романтичних, соціальних та професійних. Найважливіші навички відносин - емоційні ставки

Готтман називає ставки «фундаментальною одиницею емоційного спілкування». Ставки можуть бути маленькими або великими, вербальними або невербальними. Це запити на підключення.

Ставки часто навмисно тонкі, тому що люди бояться бути вразливими і поставити себе там. Страшно сказати: «Гей! Я хочу підключитися! Зверніть на мене увагу!» тож замість цього ми задаємо питання або розповідаємо історію або пропонуємо руку для зв'язку. Ми сподіваємось, що ми отримаємо зв'язок у відповідь, але якщо ні, це менш страшно, ніж благаючи: «Зв'яжіться зі мною, будь ласка!»

Хочете покращити свої стосунки? Почніть приділяти більше уваги торги

ЗмістІнформаціяDumpingПаралельна гра, Подвійне тіло Підтримка Обмін, Обмін Ложками Будь ласка, розчавити мою душу назад в моє тілоПінгвін галька: «Я знайшов цю прохолодну рок/кнопку/лист/і т.д. і думав, що ви хотіли б це"Нейророзбіжні мови і командWorkSpiky профіліПідтримка міф Потрібна підтримка? Header Art: Сфера людства Хайке Блейклі

Мені подобаються вони моторошні, і ти просто мій стиль

Сказав Лев Тельцю

І якщо ти хочеш побути зі мною деякий час

Я накрию нас лісом

Ми можемо прогулятися чарівною землею

Він зелений і світиться

Покладіть наші тіла в мох і пісок

Ми знаємо і знаємо

«Дивна астрологія» - одна з єдиних правильних пісень про кохання, які я коли-небудь писав. Це чесне дослідження того, що означає любити когось, хто по суті відрізняється від вас. Йдеться про сподівання, що ці протилежні якості та інстинкти заохочують змістовний ріст замість хаосу, але знаючи, що неминуче це завжди буде трохи обох.

FLOUD - Slotrust зруйнувати свій духовний новий LP «Паралельна шкала часу» трек за

І я не заперечую

Наша дивна астрологія

Сподіваюся, ми знайдемо

Ти приносиш найкраще в мені

Дивна астрологія по Slotrust

Інфодемпінг

SPINS та інфодампи

Я не знаю, хто придумав фразу «особливий інтерес». Ймовірно, якийсь дослідник. Аутисти люди насправді не люблять цей термін, тому що термін «особливий» став так тісно пов'язаний з такими термінами, як «особливі потреби», які ми обурюємося.

Тим не менш, десь вниз по лінії «особливий інтерес», зазвичай скорочений до SPin («спина»), став терміном для характерно-аутистичної тенденції розвивати одержимість чимось конкретним і часто неясним.

Деякі особливі інтереси є короткочасними, а деякі тривають життя людини; але, як би довго вони не тривали, вони інтенсивні, чудові та життєво важлива частина аутистичної культури.

Так невід'ємною є особливі інтереси для аутистичної культури, що аутисти люди будуть публікувати про почуття депресії і невмотивованих, тому що вони не мають активного SPIN в даний момент.

Особливий інтерес - це як розчарування або нещодавно закоханий. Це споживаюче і чудове. Ми любимо ділитися своїми особливими інтересами, і загальний приклад аутистичної емпатії заохочує інших говорити дуже детально - «інфодамп» - про свої SPINS.

Вважається ознакою турботи та дружби, щоб заохотити когось поговорити з вами про їх SpIN- чи ви насправді поділяєте їх інтерес - тому що ніщо не робить аутиста людина щасливішою, ніж обговорювати, дізнаватися або ділитися про, їх SpIN.

Також цілком прийнятно в аутистичній культурі «інфодамп» на тему, коли це трапляється, щоб прийти. Для аутистів (інсайдерська коротка рука для аутистів) завжди вітається обмін знаннями та інформацією.

7 крутих аспектів аутистичної культури» Neuroclastic

Дізнайтеся про монотропізм та SPINS

🐇... коли раптом поруч побіг Білий Кролик з рожевими очима...

Паралельна гра, Подвоєння тіла

Нам подобається паралельна гра та спільна діяльність, яка не вимагає постійної розмови. Коли ми говоримо, він швидко заглиблюється. Ми обговорюємо реальне, нашу боротьбу, страхи, бажання, нав'язливі ідеї. Ми цінуємо хороший інфодамп, і немає такого поняття, як надмірний обмін. Ми обмінюємося SME історіями - ділимося часом, коли ми відчували себе подібним у власному житті, не як конкуренція, а для відображення того, наскільки добре ми слухаємо один одного.

Загублені в перекладі: Теорія соціальної мови нейродивергенції | by Trauma Geek | Середній

Я хочу провести час паралельно існуючи з тобою; давайте побути наодинці разом.

Нейрочудова — Нейрочудова: Вони тут! Тому що ви...

Пов'язана з паралельною грою є практика AdHder подвоєння тіла.

Але у світі СДУГ подвійне тіло - це той, хто сидить з людиною з СДУГ, коли він вирішує завдання, які може бути важко виконати самостійно.

Багатьом людям з СДУГ легше залишатися зосередженими на домашній роботі, домашній роботі, оплаті рахунків та інших завданнях, коли хтось інший знаходиться навколо, щоб тримати їх компанією. Тіло двійник може просто спокійно сидіти. Він може читати, слухати музику в навушниках або працювати над завданням, над яким працює людина з СДУГ. Важка робота просто веселіше, коли поруч хтось інший.

Отримання матеріалу зроблено простіше з другом

Але чому тіло подвійне працює? Є кілька можливих пояснень. Найпростішим є те, що подвійне тіло служить фізичним якорем для відволікається індивіда, який відчуває себе більш зосередженим на присутності іншої людини у своєму просторі. Відволікаюча людина відчуває відповідальність за і за тіло подвійне. Це сприйняття перекладається як я не можу витрачати цей дар часу.

Тіло подвійний: Унікальний інструмент для отримання речей зроблено | ADDA - Асоціація синдрому дефіциту уваги

Але вона не була там, щоб зволікати. Протягом години пані Бі, вчителька у свої 30-ті роки, пряма трансляція себе сортувала одяг на своєму рахунку, присвяченому СДУГ: brainsandspoes. Коли пряма трансляція продовжувалася, глядачі стрибнули, щоб зробити власну пральню «з» нею.

«Усі були настільки обнадійливими», - сказала пані Бі, яка дізналася, що у неї СДУГ у дорослому віці. «Це змусило його відчути себе груповим проектом, а не лише мною на камеру. Це, безумовно, змусило час піти швидше».

Спільнота СДУГ називає практику «подвоєння тіла».

«Подвоєння тіла», інструмент продуктивності СДУГ, процвітає в Інтернеті | Pittsburgh Post-Gazette

Що таке подвоєння тіла?

Якщо ви уявляєте, що аутист дитина в школі, швидше за все, буде вибиватися з їх тунелю уваги кілька разів кожен день, кожен раз, що призводить до дезорієнтації і глибокого дискомфорту, ви на шляху до розуміння того, чому шкільне середовище може бути настільки стресовим для багатьох учнів-аутистів. Якщо ви можете уникнути сприяння цьому, ви можете виявити, що вам легше провести час зі своїми студентами-аутиками: спробуйте увійти в їх тунель уваги, коли зможете, а не витягати їх з нього. Паралельна гра є одним з потужних інструментів для цього; почніть там, де дитина, проявляйте інтерес до того, на чому вони зосереджені. Якщо вам потрібно витягнути їх з того, на чому вони зосереджені, краще приділити їм трохи часу.

Ремесло, потік і пізнавальні стилі

Підтримка заміни, спільний доступ Ложки

Нейродивергентні люди, працюючи разом, можуть заповнити прогалини в гострих профілі один одного. Ідіть командою. Члени ERG Neurodiversity в Automattic допомагають один одному під час синхронних мітапів, що може бути дуже напруженим.

Підтримка заміни може відбуватися під час паралельної гри, що робить для приємного моменту зближення мов любові.

Люди розповідають нам, що їм потрібно, і ми знаходимо людину в громаді, яка може задовольнити цю потребу.

Концепція, яку ми взяли, називаючи «спільні ложки».

Над чим ми працюємо зараз? 🥄 #onefreeapp #sharingspoons #communitysolutions #mutualaid (подвиг. @lindsaymakesvideos)

Що таке взаємодопомога?

«Солідарність, а не благодійність».

Чому ложка частка корисна?

Взаємозалежність, розуміння і підтримка

Дає можливість допомагати і піклуватися про інших на наших власних умовах і в рамках власних можливостей

Пряма підтримка в спільноті в межах спільноти

Набагато простіше практикувати прохання, пропонування, отримання та відхилення серед людей, які «отримують це»!

Джерело: Колективна опіка громади: Мріючи про майбутнє в аутистичної взаємодопомоги

Все частіше аутистичні спільноти піддаються ідеям справедливості інвалідності, взаємозалежності, близькості доступу, колективного/громадського догляду та взаємодопомоги. Колективи по догляду, ложкові акції та інші групи по догляду за людьми з обмеженими можливостями та для людей з обмеженими можливостями, расовими людьми, людьми LGBTQ2IA+ (та людьми на цьому перехресті) зростають у кількості. Чи є майбутнє, щоб аутистичні простори також діяли як простори навмисної взаємодопомоги?

Перехід від правозахисної точки зору до правосуддя вимагає погляду на наші системи догляду та переосмислення того, як функціонують наші громади, щоб ніхто не залишився позаду.

Колективна опіка громади: мріяти про майбутнє в аутистичної взаємодопомоги, Autscape: Презентації 2020

Дізнайтеся про взаємодопомогу

Дізнатися про взаємозалежність

Будь ласка, розчавити мою душу назад в моє тіло

Відомим прикладом загальної аутистичної переваги глибокого введення тиску є машина для стискання Темпла Грандіна.

У 18 років я сконструював машину для стиснення, щоб допомогти заспокоїти тривогу та панічні атаки. Використання машини протягом 15 хвилин зменшить мою тривогу до 45-60 хвилин (Grandin and Scariano 1986). Розслаблюючий ефект був максимальним, якщо апарат використовувався двічі на день.

Поступово моя терпимість утримуватися машиною для вичавки зростала. Знання того, що я можу ініціювати тиск, і зупинити його, якщо стимуляція стала занадто інтенсивною, допомогло мені зменшити надмірну чутливість моєї «нервової системи». Колись переважний стимул тепер був приємним досвідом.

Використання машини дозволило мені навчитися терпіти, що торкається іншої людини. До 25 років я зміг розслабитися в машині, не відриваючись від неї. Це також змусило мене відчувати себе менш агресивним і менш напруженим. Незабаром я відзначила зміну реакції нашого кота на мене. Кіт, який раніше тікав від мене зараз, залишиться зі мною, тому що я навчився пестити його більш м'яким дотиком. Мені довелося втішити себе, перш ніж я міг дати комфорт коту.

Коли моя «нервова система» заспокоїлася, мені потрібно менше стискати тиск, щоб створити втішне відчуття. Поступово я зміг зменшити настройку регулятора тиску з 80 до 60 фунтів на квадратний дюйм.

Заспокійливий вплив тиску глибокого дотику у пацієнтів з аутистичним розладом, студентів коледжів та тварин

Але мене катують, тому що, хоча я не хочу робити сцену або мати незнайомців, що додають до перевантаження та перевантаження, я одночасно відчайдушно хочу, щоб хтось дав мені масивний, твердий, ведмежий обійми. Щоб приховати мене, кокон мене і захистити мене від ударних хвиль, які подорожують з їхнього всесвіту в мою.

Про криві | Непригоди мами Ананаса

Я не можу придумати ніяких логічних причин, чому сповивання повинні бути просто для немовлят, тому що вони надзвичайно корисні.

Вони схожі на обійми без фізичного контакту. Це дивно!

звук лісу

Пінгвін галька: «Я знайшов цю прохолодну скелю/кнопку/лист/тощо і подумав, що ви хотіли б це»

Це повертається до SPINs, як запрошуючи людей у ваш, так і заохочуючи інших. SPINs - це справа для нетрадиційного подарунка.

Пінгвіни дають гальку іншим пінгвінам, щоб показати, що вони піклуються.

Пінгвін Аделі несе скелю, щоб додати до свого гнізда на острові в Антарктиді.

Любов Галька, Кредит зображення: AJ Wool

Нейродивергентні мови та робота в команді

Робота в команді змушує мрію працювати

Інфодемпінг, паралельна гра, обмін підтримкою та галька пінгвінів - це мови спільної роботи та співпраці теж, особливо в розподілених робочих культурах та культурах «спілкування - це кисень». Якби тільки був розподілений і відповідний роботі еквівалент для «Будь ласка, розчавити мою душу назад в моє тіло».

колючі профілі

Оцініть дивну астрологію наших гострих профілів, що збираються разом.

Що робить нас різними, робить все різниця в світі.Randimals

Приєднуйтесь до Randimals в вивченні гострих профілів.

Хорк

«Ми називаємо себе Воїнами і диваками».

СЯЙВО

Ігард

Ми називаємо себе Воїнами і диваками.

Морський пес

«Те, що робить нас різними, робить все різниця у світі».

Елларілла

Омега волосся

І я не заперечую

Наша дивна астрологія

Сподіваюся, ми знайдемо

Ти приносиш найкраще в мені

Дивна астрологія по Slotrust

Отже, одна з речей, яку слід також мати на увазі, полягає в тому, що порушення, які існують з точки зору відносин або навіть у більш широкому сенсі з людьми як у спектрі, так і з СДУГ, є те, що наші порушення часто можуть бути невидимими.Ми були соціалізовані, щоб спробувати говорити нейротипно, але ми не добре в цьому. багато труднощів у відносинахдля людей, які є нейрорізноманітними, походять від непорозумінь намірів. Нерозуміння дій. Або почуття неадекватності і тривоги. Часто тому, що ми походимо з усього життя буквально не приймаються за те, хто ми є.ADHD і аутизм відносини Житло - Як отримати ваші потреби задовольнити

Міф підтримки

Серія YouTube «Запитайте аутиста» міфу є важливою частиною нашої подорожі тут, у Stimpunks. Ми раді підтримати їх роботу.

Міф підтримки

Потрібна підтримка?

Stimpunks Foundation кидає виклик типовому підходу до допомоги людям, які є нейродивергентами або інвалідами. Ми знаємо, що таке жити з бар'єрами і що означає не вписуватися і повинні створювати власну спільноту. Стімпанкс знає, що нейродивергенти та інваліди мають людські потреби. Ми пропонуємо гуманний підхід, щоб допомогти нашій спільноті процвітати.

Завдяки Фонду Стімпанкс ми:

Пропонуємо фінансову та взаємодопомогу;

Наймати членів нашої спільноти в якості консультантів;

Забезпечити навчальний простір, призначений для нашої спільноти; і

Підтримуйте відкриті дослідницькі зусилля нашої спільноти.

Один з чотирьох дорослих в США має інвалідність. Однак наша громада отримує лише 2% грантового фінансування США, і лише 19% з нас працевлаштовані. Ми не можемо просто дозволити, щоб це було правдою. Ми повинні кинути виклик нормі і змінити розповідь навколо людей, які є нейродивергентами або інвалідами.

Stimpunks Foundation прагне зробити саме це. Докладніше про це можна дізнатися на сайті stimpunks.org.

Відвідайте сайт stimpunks.org

Header Art: Сфера людства Хайке Блейклі

«Сфера людства: траверсний дар енергійної зв'язності» Хайке Блейклі

Punk Квіти по Хайке Блейклі

Published by Ryan Boren

#ActuallyAutistic retired technologist turned wannabe-sociologist. Equity literate education, respectfully connected parenting, passion-based learning, indie ed-tech, neurodiversity, social model of disability, design for real life, inclusion, open web, open source. he/they

6 thoughts on “ П'ять нейродивергентних мов любові

Leave a Reply